Gisteren zijn wij gestart met de eerste jeugdtrainingen na de zomervakantie.
Dat is altijd weer inkomen, veel zijn nog op vakantie, maar door de aanwezige werd er flink gezweet.
Om alles weer even op te frissen, zie hieronder de planning voor aankomende weken en wat handige info.
In verband met de voorbereiding van de selectie worden de eerste trainingen nog niet gegeven door de vaste trainers maar hebben wij gelukkig inval trainers kunnen vinden – super bedankt!

Donderdag 29/08
|18.00 – 19.00  training F1 o.l.v. Ellen
18.00 – 19.00  training E1 o.l.v. Laila & Demy
18.00 – 19.00 training D1 & D2 o.l.v. Saar & Rene
18.00 – 19.00 training C1 o.l.v. Frans
19.00 – 20.00 training B1 o.l.v. Michel
19.00 – 20.00 training A1 o.l.v Jordy

Zaterdag 31/08 HKV toernooi
Het toernooi wordt gespeeld door F1, E1 D1 & C1.
F1 speelt in ronde 1/2/4/5          09:30 10:00 11:00 11:30  (coach Ellen & Maarten)
E1 speelt in ronde 2/4/6              10:00 11:00 12:00  (coach Joy)
D  speelt in ronde 1/3/5               09:30 10:30 11:30 (coach Saar & Rene)
C1 speelt in ronde 1/3/4/6          12:45 13:45 14:15 15:15  (coach Martinique)
Kijk voor de poules wedstrijd reglement op https://www.haagskorfbal.nl/jeugdtoernooi
Verzameltijd & plek in overleg met trainers in de team apps.
Zet hem op 😊!

Dinsdag 03/09
18.00 – 19.00  training F1 o.l.v. Joelle & Lynn
18.00 – 19.00  training E1 o.l.v. Laila & Demy
18.00 – 19.00 training D1 & D2 o.l.v. Saar & Rene
19.00 – 20.00 training C1 o.l.v. Frans (met ingang van deze datum traint de C1 standaard van 19.00 – 20.00)
19.00 – 20.00 training B1 o.l.v. Mees & Tim
18.30 – 19.30 training A1 o.l.v. Marc (let op half uur eerder trainen i.v.m. wedstrijd Trigon 1)

Donderdag 05/09
18.00 – 19.00  training F1 o.l.v. Joelle & Lynn
18.00 – 19.00  training E1 o.l.v. Laila & Demy
18.00 – 19.00 training D1 & D2 o.l.v. Saar & Rene
19.00 – 20.00 training C1 o.l.v. Mandy
19.00 – 20.00 training B1 o.l.v. Mees & Tim
9.00 – 20.00 training A1 o.l.v. Marc

07/09 Start competitie
Hierna start het vaste trainingsschema (iedere dinsdag & donderdag)

Iedere dinsdag gezamenlijke training
18.00 – 19.00  training F1, E1, D1 & D2 o.l.v. 2 spelers uit de selectie + vaste trainers zijn ook aanwezig
19.00 – 20.00  training C1, B1 & A1
o.l.v. 2 spelers uit de selectie + vaste trainers zijn ook aanwezig

Iedere donderdag
18.00 – 19.00  training F1 o.l.v. Joelle & Lynn
18.00 – 19.00  training E1 o.l.v. Laila & Demy
18.00 – 19.00 training D1 & D2 o.l.v. Saar & Rene
19.00 – 20.00 training C1 o.l.v. Martinique & Mandy
19.00 – 20.00 training B1 o.l.v. Mees & Tim
19.00 – 20.00 training A1 o.l.v. Marc

Graag afmelden voor een training in de team app bij de trainers.

De definitieve teamindeling komt z.s.m. op de website i.v.m. veel afwezige houden we nog een slag om de arm voor eventuele wijzigingen. Wij zullen dit jaar gaan spelen met een F1 (4-korfbal), E1 (4-korfbal), D1 (8-korfbal), D2 (4-korfbal), C1 (8-korfbal), B1 (8-korfbal) en A1 (8-korfbal).

OPROEP! Helaas zijn er nog te weinig welpen opgegeven voor de welpentraining.
Wij zijn druk bezig dit te organiseren- Laat het ons weten wanneer jij jouw Trigonwelpje tussen de 2 en 4 jaar wilt opgeven voor de training op zaterdagochtend (lekker een uurtje rust? 😉)
Mail ons via JTC@sportingtrigon.nl

We gaan er een fantastisch seizoen van maken 😊
Voor vragen zijn wij bereikbaar via mail, appen of spreek ons aan op het veld!

– JTC
Rosanne Beekman, Marc Meulenbeld, Mandy Bekooy, Michael Star, Floor Lambooij & Sabine Anneeze