Opstellingen

Korfbal Competitie Overzicht | opstellingen1819zaal

Opstellingen voor week 13 voor de vereniging Sporting Trigon in Leiden

 

1Klasse:1C Wedstrijdnummer: WK20908
za 30/03
19:30
Antilopen / Lancyr Deelen 1 -  Sporting Trigon 1
DamesDanya Kling, Mandy Bekooy, Pam Straathof, Rosanne Beekman
HerenFerry Janssen, Gerald van Dijk, Janwillem van der Gugten, Marc Meulenbeld
CoachJohn van Duuren
Verzamelen17:30
ScheidsrechterJWJ. Oostveen
LocatieSportcentrum Buiningpark in Leusden

 

2Klasse:R1G Wedstrijdnummer: WK22818
za 30/03
18:00
Antilopen / Lancyr Deelen 2 -  Sporting Trigon 2
DamesAnouk Holswilder, Eveline Mertens, Lynn Meulenbeld, Maxime Cenin, Quinty Cenin
HerenBoyd Ouwerkerk, Finn Lambooy, Mees van der Doe, Robin van Eijk, Tim van Eijk
CoachMartinique Schreuder, Han v.d. Doe
Verzamelen16:00
LocatieSportcentrum Buiningpark in Leusden

 

A1Klasse:A-048 Wedstrijdnummer: BK43693
za 30/03
17:50
Tempo A4 -  Sporting Trigon A1
DamesDemy Otten, Fengmei Bouman, Georgie Hekkelman, Joy Sinteur, Laila Zouine, Marit Holswilder, Romy Mandas, Sigrid Kool
HerenJustin van der Linden, Rui Sinteur
CoachYasmin Otten
Verzamelen16:35
VervoerHekkelman, Holswilder, Mandas
LocatieLimeshallen in Alphen ad Rijn

 

C1Klasse:C-017 Wedstrijdnummer: BK37904
za 30/03
11:30
Sporting Trigon C1 -  Pernix C2
DamesFenna de Haas, Fleur Tegelaar, Ilse van Iterson, Joëlle van Klaveren, Julia Lindijer, Saskia Hekkelman
HerenBo Laman, Bradney van Ophuizen, Huub Niesing, Jaap Andriese, Tim Geerlof
CoachSander de Haas
Verzamelen11:00
ScheidsrechterDick Onderwater
Locatie5 Mei-hal in Leiden

 

D1Klasse:D-011 Wedstrijdnummer: BK36893
za 30/03
12:00
Tempo D2 -  Sporting Trigon D1
DamesAmy Geerlof, Britt Schreuder, Britt van der Zeeuw, Marjolein Andriese, Micha Hekkelman, Rachel Brugman, Thirza van der Spek
HerenCasper van der Spek, Mik Stouten, Milan Dreef
CoachJan Sjardijn
Verzamelen11:00
Vervoervan der Zeeuw, van der Spek, Andriese
LocatieLimeshallen in Alphen ad Rijn

 

D2Klasse:D-053 Wedstrijdnummer: BK35987
za 30/03
10:30
Sporting Trigon D2 -  Madjoe D3
DamesAnouk van den Broek, Jaylee van Ophuizen, Lynn van Rijn, Nienke Piket, Noa Maass, Vera Sluiter
HerenIlyas Dobbenburgh, Sem Bekker, Thijs Lindijer
CoachRene Bekker
Verzamelen10:00
ScheidsrechterBas Noordervliet
Locatie5 Mei-hal in Leiden

 

E1Klasse:E-012 Wedstrijdnummer: BK32923
za 30/03
11:00
Madjoe E1 -  Sporting Trigon E1
DamesEmma Krogt, Jill Stouten, Loïs van Vliet
HerenLevi van der Graaf, Milan van der Veer, Ruben Bekker
CoachAnouk Holswilder, Rene Bekker
Verzamelen10:10
VervoerStouten, van der Graaf
ScheidsrechterWillem van der Meij
LocatieMiddelmors in Rijnsburg

 

E2Klasse:E-092 Wedstrijdnummer: BK32846
za 30/03
11:15
TOP / SolarCompleet E8 -  Sporting Trigon E2
DamesGillian Kriek, Lisa Overdulve, Nienke Odijk
HerenBas Montalto, Jesse Poels, Tijn Odijk
CoachNikos van Aelst
Verzamelen10:25
VervoerKriek, Montalto
LocatieDe Korf in Sassenheim

 

F1Klasse:F-004 Wedstrijdnummer: BK28339
za 30/03
10:00
Velocitas F1 -  Sporting Trigon F1
DamesAmy van Vliet, Dana Vliet, van, Juul Van der Wal
HerenCasper Schalkwijk, Luke Schreuder, Tomas Overdulve
CoachGerben van Vliet, Joost v.d. Wal, Maarten van Vliet
Verzamelen09:20
LocatieDe Does in Leiderdorp

 

3Klasse:R2E Wedstrijdnummer: WK23684
zo 31/03
13:50
HKV / Ons Eibernest 4 -  Sporting Trigon 3
DamesAukje van Rijn, Ellen Matze, Jorine Fitié, Manon Groen, Meta Kleer, Patty Groen
HerenJohan Noordervliet, Maarten van Vliet, Menno van der Vooren, Misja IJzerman, Rene Bekker
Coach
Verzamelen12:20
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

5Klasse:R4C Wedstrijdnummer: WK27964
zo 31/03
13:30
Refleks 5 -  Sporting Trigon 5
DamesAnouk Wetselaar, Brigitte Schoonderwoerd, Helen Schaap, Janke Nieske Mulder, Tessa Hoekstra
HerenHenk van der Gugten, Ike la Lau, Jordy Smeele, Lennert l' Amie, Michael Star, Niek Duitscher
Coach
Verzamelen12:25
LocatieMarimbahal in Rijswijk

 

6Klasse:S-216 Wedstrijdnummer: BK25853
zo 31/03
12:20
Furore 3 -  Sporting Trigon 6
DamesAnnelieke van Evert, Anouk Dekker, Ciska van Vliet, Kim Heesterbeek, Manon L'Amie, Petra Wervelman
HerenJoost v.d. Wal, Nikos van Aelst, Peter van der Graaf, Rens Wolters
Coach
Verzamelen11:00
LocatieHet Trias in Krommenie

 

24,30371