Opstellingen

Korfbal Competitie Overzicht | opstellingen1819veld

Opstellingen voor week 21 voor de vereniging Sporting Trigon in Leiden

 

1Klasse:1C Wedstrijdnummer: WK18935
za 25/05
15:30
Refleks 1 -  Sporting Trigon 1
DamesDanya Kling, Mandy Bekooy, Pam Straathof, Rosanne Beekman
HerenFerry Janssen, Gerald van Dijk, Janwillem van der Gugten, Marc Meulenbeld
CoachJohn van Duuren
Verzamelen14:10
ScheidsrechterCorden Star
LocatiePrinses Irene in Rijswijk

 

2Klasse:R2J Wedstrijdnummer: WK13890
za 25/05
14:00
Refleks 2 -  Sporting Trigon 2
DamesAnouk Holswilder, Eveline Mertens, Lynn Meulenbeld, Maxime Cenin, Quinty Cenin
HerenBoyd Ouwerkerk, Finn Lambooy, Mees van der Doe, Robin van Eijk, Tim van Eijk
CoachMartinique Schreuder, Han v.d. Doe
Verzamelen12:40
ScheidsrechterLJA. Wesseling
LocatiePrinses Irene in Rijswijk

 

3Klasse:R2B Wedstrijdnummer: WK12200
za 25/05
17:15
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 -  Sporting Trigon 3
DamesAukje van Rijn, Ellen Matze, Jorine Fitié, Manon Groen, Meta Kleer, Patty Groen
HerenJohan Noordervliet, Maarten van Vliet, Menno van der Vooren, Misja IJzerman, Rene Bekker
Coach
Verzamelenonbekend
ScheidsrechterJ.H. Meijlis
LocatieDe Woerd in Driebergen

 

4Klasse:R3G Wedstrijdnummer: WK12205
za 25/05
17:00
VEO 4 -  Sporting Trigon 4
DamesBrenda Venema, Cindy van Hooven, Diana van der Doe-Hoppenbrouwer, Jessica Sjardijn, Martinique Schreuder
HerenBart Niesing, Daan Niesing, Henk v.d. Nol, Kasper Siliakus
Coach
Verzamelen15:40
ScheidsrechterEdwin, K Korving, E
LocatieWestvliet in Voorburg

 

A1Klasse:A-065 Wedstrijdnummer: BK60213
za 25/05
17:00
KZ Danaiden A3 -  Sporting Trigon A1
DamesDemy Otten, Fengmei Bouman, Georgie Hekkelman, Joy Sinteur, Laila Zouine, Marit Holswilder, Romy Mandas, Sigrid Kool
HerenJustin van der Linden, Rui Sinteur
CoachYasmin Otten
Verzamelen16:05
LocatieMontgomerystraat in Leiden

 

C1Klasse:C2-GC Wedstrijdnummer: WK31371
za 25/05
13:00
Fiks C1 -  Sporting Trigon C1
DamesFenna de Haas, Ilse van Iterson, Joëlle van Klaveren, Julia Lindijer, Saskia Hekkelman
HerenBo Laman, Bradney van Ophuizen, Huub Niesing, Jaap Andriese, Tim Geerlof
CoachSander de Haas
Verzamelen12:15
ScheidsrechterTT. van Alphen
LocatieVoscuyl in Oegstgeest

 

D1Klasse:D-021 Wedstrijdnummer: BK56184
za 25/05
10:00
KIOS D1 -  Sporting Trigon D1
DamesAmy Geerlof, Britt Schreuder, Britt van der Zeeuw, Marjolein Andriese, Micha Hekkelman, Rachel Brugman, Thirza van der Spek
HerenCasper van der Spek, Mik Stouten, Milan Dreef
CoachJan Sjardijn
Verzamelen09:05
Vervoervan der Zeeuw, Stouten, Andriese
LocatieK.V. Kios in Nieuw Vennep

 

D2Klasse:D-065 Wedstrijdnummer: BK56099
za 25/05
12:00
KIOS D3 -  Sporting Trigon D2
DamesNoa Maass, Amy Geerlof, Britt Schreuder, Marjolein Andriese, Micha Hekkelman
HerenIlyas Dobbenburgh, Levi van der Graaf, Sem Bekker, Thijs Lindijer, Mik Stouten
CoachRene Bekker
Verzamelen11:05
VervoerBekker, Dobbenburgh, Lindijer
LocatieK.V. Kios in Nieuw Vennep
Opmerking afgemeld: Anouk van den Broek, Lynn van Rijn, Nienke Piket, Vera Sluiter

 

E1Klasse:E-003 Wedstrijdnummer: BK54061
za 25/05
10:00
Tempo E1 -  Sporting Trigon E1
DamesEmma Krogt, Jill Stouten, Loïs van Vliet
HerenMilan van der Veer, Ruben Bekker
CoachAnouk Holswilder, Rene Bekker
Verzamelen09:05
Vervoervan Vliet, Bekker, van der Veer
LocatieZegersloot in Alphen ad Rijn

 

E2Klasse:E-163 Wedstrijdnummer: BK54033
za 25/05
12:00
Pernix E4 -  Sporting Trigon E2
DamesGillian Kriek, Lisa Overdulve, Nienke Odijk
HerenBas Montalto, Jesse Poels, Tijn Odijk
CoachNikos van Aelst
Verzamelen11:20
LocatieMerenwijk in Leiden

 

F1Klasse:F-012 Wedstrijdnummer: BK51667
za 25/05
12:00
Refleks F1 -  Sporting Trigon F1
DamesAmy van Vliet, Dana Vliet, van, Juul Van der Wal
HerenCasper Schalkwijk, Luke Schreuder, Tomas Overdulve
CoachGerben van Vliet, Joost v.d. Wal, Maarten van Vliet
Verzamelen11:10
VervoerOverdulve, Schreuder, Van der Wal
LocatiePrinses Irene in Rijswijk

 

G1Klasse:G-002 Wedstrijdnummer: BK62970
za 25/05
11:30
Sporting Trigon G1 -  Albatros G1
DamesAnnemieke Vinke, Bianca Leupe, Inge van Ek, Janine van der Heijden, Laureen Kroeze, Mariska Dol, Nelly Faneyte, Yvonne van Asperen
HerenBas van Duin, Henk van Weeren, Tim van Prooyen, Ton Hoogstraten
CoachRonald de Ligny
Verzamelen10:20
LocatieEllemare in Rotterdam

 

G1Klasse:G-002 Wedstrijdnummer: BK62971
za 25/05
12:30
Merwede / Multiplaat G1 -  Sporting Trigon G1
DamesAnnemieke Vinke, Bianca Leupe, Inge van Ek, Janine van der Heijden, Laureen Kroeze, Mariska Dol, Nelly Faneyte, Yvonne van Asperen
HerenBas van Duin, Henk van Weeren, Tim van Prooyen, Ton Hoogstraten
CoachRonald de Ligny
Verzamelen11:20
LocatieEllemare in Rotterdam

 

6Klasse:S-221 Wedstrijdnummer: BK61475
zo 26/05
11:30
Oosterkwartier 3 -  Sporting Trigon 6
DamesAnnelieke van Evert, Anouk Dekker, Ciska van Vliet, Kim Heesterbeek, Manon L'Amie, Petra Wervelman
HerenJoost v.d. Wal, Nikos van Aelst, Peter van der Graaf, Rens Wolters
Coach
Verzamelenonbekend
LocatieOosterkwartier in Haarlem

 

20,57422