Wedstrijdprogramma

zaterdag 7 september 2019
07/09 09:00Fiks E1 - Sporting Trigon E1Voscuyl, Oegstgeest
07/09 10:30Fiducia A3 - Sporting Trigon A1Fletiomare Oost, VleutenFiducia 6
07/09 10:45Sporting Trigon D2 - Stormvogels D1Zoeterwoudsesingel, Leiden
07/09 10:45Sporting Trigon F1 - Pernix F2Zoeterwoudsesingel, Leiden
07/09 11:15KIOS C2 - Sporting Trigon C1K.V. Kios, Nieuw Vennep
07/09 11:45Sporting Trigon D1 - KZ Danaiden D1Zoeterwoudsesingel, Leiden
07/09 12:45Sporting Trigon B1 - Pernix B1Zoeterwoudsesingel, Leiden
07/09 14:00Sporting Trigon 2 - ONDO 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
07/09 15:30Sporting Trigon 1 - ONDO 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
zondag 8 september 2019
08/09 11:30Sporting Trigon 5 - Oosterkwartier 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
08/09 13:00Sporting Trigon 4 - KZ Danaiden 4Zoeterwoudsesingel, Leiden
08/09 14:30Sporting Trigon 3 - Die Haghe 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
zaterdag 14 september 2019
14/09 09:30Tempo B2 - Sporting Trigon B1Zegersloot, Alphen ad Rijn
14/09 10:00TOP / SolarCompleet F4 - Sporting Trigon F1De Wasbeek, Sassenheim
14/09 10:00Triaz D1 - Sporting Trigon D2Van Heenvlietlaan, Amstelveen
14/09 11:00Sporting Trigon E1 - TOP / SolarCompleet E3Zoeterwoudsesingel, Leiden
14/09 11:15Sporting Trigon G1 - Thor G1Kochplaats, Rotterdam
14/09 11:45Dijkvogels G2 - Sporting Trigon G1Kochplaats, Rotterdam
14/09 12:00Sporting Trigon C1 - KZ Danaiden C2Zoeterwoudsesingel, Leiden
14/09 12:15TOP / SolarCompleet D2 - Sporting Trigon D1De Wasbeek, Sassenheim
14/09 13:00Sporting Trigon A1 - Luno A2Zoeterwoudsesingel, Leiden
14/09 14:30Apollo 2 - Sporting Trigon 2De Vork, Heerhugowaard
14/09 16:00Apollo 1 - Sporting Trigon 1De Vork, Heerhugowaard
zondag 15 september 2019
15/09 11:50Aurora / DKV 3 - Sporting Trigon 5V.d.Aartsportpark, Haarlem
15/09 13:00OKV 2 - Sporting Trigon 4Twiskepolder, Oostzaan
15/09 14:00HKV / Ons Eibernest 3 - Sporting Trigon 3HKV/Ons Eibernest, Den Haag
zaterdag 21 september 2019
21/09 10:00Reflex D1 - Sporting Trigon D2Cromwijck, Woerden
21/09 10:30Sporting Trigon E1 - Pernix E1Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 10:30Sporting Trigon F1 - KIOS F1Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 10:45Sporting Trigon D1 - Achilles D1Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 11:45Sporting Trigon C1 - Fiks C1Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 12:30Sporting Trigon A1 - Madjoe A2Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 12:45Sporting Trigon B1 - Madjoe B1Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 14:00Sporting Trigon 2 - Dubbel Zes / Futura 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 15:30Sporting Trigon 1 - Dubbel Zes / Futura 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
zondag 22 september 2019
22/09 10:00Sporting Trigon 5 - Blauw-Wit 6Zoeterwoudsesingel, Leiden
22/09 13:00Sporting Trigon 4 - Aurora 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
22/09 14:30Sporting Trigon 3 - Groen Geel 4Zoeterwoudsesingel, Leiden
zaterdag 28 september 2019
28/09 10:00Sporting Trigon D2 - Reflex D1Zoeterwoudsesingel, Leiden
28/09 11:00KIOS F1 - Sporting Trigon F1K.V. Kios, Nieuw Vennep
28/09 12:15Fiks C1 - Sporting Trigon C1Voscuyl, Oegstgeest
28/09 12:20Achilles D1 - Sporting Trigon D1Pomonaplein, Den Haag
28/09 12:45Madjoe B1 - Sporting Trigon B1Waardlaan, Rijnsburg
28/09 13:00Pernix E1 - Sporting Trigon E1Merenwijk, Leiden
28/09 14:00Madjoe A2 - Sporting Trigon A1Waardlaan, Rijnsburg
28/09 14:00Juliana 2 - Sporting Trigon 2Gem. sportpark, Oud Gastel
28/09 15:30Juliana 1 - Sporting Trigon 1Gem. sportpark, Oud Gastel
zondag 29 september 2019
29/09 11:30Blauw-Wit 6 - Sporting Trigon 5Blauw-Wit veld, Amsterdam
29/09 12:00Sporting West 2 - Sporting Trigon 4Westerpark, Amsterdam
29/09 13:00KZ / Thermo4U 6 - Sporting Trigon 3De Koog, Koog ad Zaan
zaterdag 5 oktober 2019
05/10 10:30Sporting Trigon E1 - Fiks E1Zoeterwoudsesingel, Leiden
05/10 10:30Sporting Trigon G1 - Tempo G1Ellemare, Rotterdam
05/10 11:00Pernix B1 - Sporting Trigon B1Merenwijk, Leiden
05/10 11:15Stormvogels D1 - Sporting Trigon D2De Koog, Uitgeest
05/10 11:30Sporting Trigon C1 - KIOS C2Zoeterwoudsesingel, Leiden
05/10 12:00WION G1 - Sporting Trigon G1Ellemare, Rotterdam
05/10 12:00KZ Danaiden D1 - Sporting Trigon D1Montgomerystraat, Leiden
05/10 12:00Pernix F2 - Sporting Trigon F1Merenwijk, Leiden
05/10 12:30Sporting Trigon A1 - Fiducia A3Zoeterwoudsesingel, Leiden
05/10 14:00Sporting Trigon 2 - Refleks 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
05/10 15:30Sporting Trigon 1 - Refleks 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
zondag 6 oktober 2019
06/10 11:30Oosterkwartier 3 - Sporting Trigon 5Oosterkwartier, Haarlem
06/10 13:00Sporting Trigon 4 - Refleks 5Zoeterwoudsesingel, Leiden
06/10 14:30Sporting Trigon 3 - ZKV 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
zaterdag 12 oktober 2019
12/10 10:00TOP / SolarCompleet E3 - Sporting Trigon E1De Wasbeek, Sassenheim
12/10 10:15KZ Danaiden C2 - Sporting Trigon C1Montgomerystraat, Leiden
12/10 10:30Sporting Trigon D2 - Triaz D1Zoeterwoudsesingel, Leiden
12/10 10:30Sporting Trigon F1 - TOP / SolarCompleet F4Zoeterwoudsesingel, Leiden
12/10 11:15Luno A2 - Sporting Trigon A1Rapijnen, Linschoten
12/10 11:30Sporting Trigon D1 - TOP / SolarCompleet D2Zoeterwoudsesingel, Leiden
12/10 12:30Sporting Trigon B1 - Tempo B2Zoeterwoudsesingel, Leiden
12/10 14:00Phoenix 2 - Sporting Trigon 2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
12/10 15:30Phoenix 1 - Sporting Trigon 1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
zondag 13 oktober 2019
13/10 13:00Furore 2 - Sporting Trigon 4De Omzoom, Assendelft
13/10 13:00Sporting Trigon 5 - Aurora / DKV 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
13/10 14:30Sporting Trigon 3 - ALO 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
zaterdag 19 oktober 2019
19/10 14:00Sporting Trigon 2 - Korbis 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
19/10 15:30Sporting Trigon 1 - Korbis 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
zondag 20 oktober 2019
20/10 14:00Sporting Trigon 4 - BEP 4Zoeterwoudsesingel, Leiden
20/10 14:30Phoenix 3 - Sporting Trigon 3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
zaterdag 26 oktober 2019
26/10 14:00ONDO 2 - Sporting Trigon 2Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
26/10 15:30ONDO 1 - Sporting Trigon 1Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
zondag 27 oktober 2019
27/10 12:00Die Haghe 3 - Sporting Trigon 3Baambruggestraat 10, Den Haag
27/10 13:00KZ Danaiden 4 - Sporting Trigon 4Montgomerystraat, Leiden
week 35 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
07/09 15:30Korbis 1 - Juliana 1Sniep, Waddinxveen
07/09 15:30Refleks 1 - Dubbel Zes / Futura 1Prinses Irene, Rijswijk
07/09 15:30Phoenix 1 - Apollo 1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
07/09 15:30Sporting Trigon 1 - ONDO 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
07/09 14:00Sporting Trigon 2 - ONDO 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
07/09 14:00Refleks 2 - Dubbel Zes / Futura 2Prinses Irene, Rijswijk
07/09 14:00Phoenix 2 - Apollo 2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
07/09 14:05Korbis 2 - Juliana 2Sniep, Waddinxveen
08/09 11:00BEP 4 - Sporting West 2k.v. B.E.P., Purmerend
08/09 13:00Refleks 5 - Aurora 2Prinses Irene, Rijswijk
08/09 13:00Furore 2 - OKV 2De Omzoom, Assendelft
08/09 13:00ALO 2 - HKV / Ons Eibernest 3Bosjes van Pex, Den Haag
08/09 14:30Sporting Trigon 3 - Die Haghe 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
08/09 14:30Phoenix 3 - ZKV 3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
08/09 13:00Sporting Trigon 4 - KZ Danaiden 4Zoeterwoudsesingel, Leiden
08/09 14:30KZ / Thermo4U 6 - Groen Geel 4De Koog, Koog ad Zaan
week 36 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
14/09 15:30Juliana 1 - Refleks 1Gem. sportpark, Oud Gastel
14/09 15:30Dubbel Zes / Futura 1 - Korbis 1Stokroosveld, Den Haag
14/09 16:00ONDO 1 - Phoenix 1Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
14/09 16:00Apollo 1 - Sporting Trigon 1De Vork, Heerhugowaard
14/09 14:00Dubbel Zes / Futura 2 - Korbis 2Stokroosveld, Den Haag
14/09 14:10Juliana 2 - Refleks 2Gem. sportpark, Oud Gastel
14/09 14:30Apollo 2 - Sporting Trigon 2De Vork, Heerhugowaard
14/09 14:40ONDO 2 - Phoenix 2Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
15/09 12:30Die Haghe 3 - ALO 2Baambruggestraat 10, Den Haag
15/09 13:00KZ Danaiden 4 - Furore 2Montgomerystraat, Leiden
15/09 14:00HKV / Ons Eibernest 3 - Sporting Trigon 3HKV/Ons Eibernest, Den Haag
15/09 14:30Groen Geel 4 - Phoenix 3Trickelsoord, Wormer
15/09 13:00OKV 2 - Sporting Trigon 4Twiskepolder, Oostzaan
15/09 13:10Aurora 2 - BEP 4V.d.Aartsportpark, Haarlem
15/09 13:00Sporting West 2 - Refleks 5Westerpark, Amsterdam
15/09 14:30ZKV 3 - KZ / Thermo4U 6Hoornseveld, Zaandam
week 37 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
21/09 15:30Korbis 1 - Apollo 1Sniep, Waddinxveen
21/09 15:30Sporting Trigon 1 - Dubbel Zes / Futura 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 15:30Phoenix 1 - Juliana 1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
21/09 15:30Refleks 1 - ONDO 1Prinses Irene, Rijswijk
21/09 14:00Refleks 2 - ONDO 2Prinses Irene, Rijswijk
21/09 14:00Sporting Trigon 2 - Dubbel Zes / Futura 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
21/09 14:00Phoenix 2 - Juliana 2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
21/09 14:05Korbis 2 - Apollo 2Sniep, Waddinxveen
22/09 11:00BEP 4 - OKV 2k.v. B.E.P., Purmerend
22/09 13:00Furore 2 - Sporting West 2De Omzoom, Assendelft
22/09 11:30KZ / Thermo4U 6 - Die Haghe 3De Koog, Koog ad Zaan
22/09 13:00ALO 2 - ZKV 3Bosjes van Pex, Den Haag
22/09 13:00Phoenix 3 - HKV / Ons Eibernest 3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
22/09 14:30Sporting Trigon 3 - Groen Geel 4Zoeterwoudsesingel, Leiden
22/09 13:00Refleks 5 - KZ Danaiden 4Prinses Irene, Rijswijk
22/09 13:00Sporting Trigon 4 - Aurora 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
week 38 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
28/09 15:30Dubbel Zes / Futura 1 - ONDO 1Stokroosveld, Den Haag
28/09 15:30Korbis 1 - Phoenix 1Sniep, Waddinxveen
28/09 15:30Refleks 1 - Apollo 1Prinses Irene, Rijswijk
28/09 15:30Juliana 1 - Sporting Trigon 1Gem. sportpark, Oud Gastel
28/09 14:00Juliana 2 - Sporting Trigon 2Gem. sportpark, Oud Gastel
28/09 14:00Refleks 2 - Apollo 2Prinses Irene, Rijswijk
28/09 14:00Dubbel Zes / Futura 2 - ONDO 2Stokroosveld, Den Haag
28/09 14:00Korbis 2 - Phoenix 2Sniep, Waddinxveen
29/09 10:30Refleks 5 - OKV 2Prinses Irene, Rijswijk
29/09 12:30BEP 4 - Furore 2k.v. B.E.P., Purmerend
29/09 13:00Groen Geel 4 - ALO 2Trickelsoord, Wormer
29/09 13:00KZ / Thermo4U 6 - Sporting Trigon 3De Koog, Koog ad Zaan
29/09 13:00Phoenix 3 - Die Haghe 3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
29/09 13:00ZKV 3 - HKV / Ons Eibernest 3Hoornseveld, Zaandam
29/09 12:00Sporting West 2 - Sporting Trigon 4Westerpark, Amsterdam
29/09 13:10Aurora 2 - KZ Danaiden 4V.d.Aartsportpark, Haarlem
week 39 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
05/10 15:30Phoenix 1 - Dubbel Zes / Futura 1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
05/10 15:30Sporting Trigon 1 - Refleks 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
05/10 16:00Apollo 1 - Juliana 1De Vork, Heerhugowaard
05/10 16:00ONDO 1 - Korbis 1Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
05/10 14:00Phoenix 2 - Dubbel Zes / Futura 2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
05/10 14:00Sporting Trigon 2 - Refleks 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
05/10 14:30Apollo 2 - Juliana 2De Vork, Heerhugowaard
05/10 14:40ONDO 2 - Korbis 2Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
06/10 13:00OKV 2 - Sporting West 2Twiskepolder, Oostzaan
06/10 13:00Furore 2 - Aurora 2De Omzoom, Assendelft
06/10 14:30Sporting Trigon 3 - ZKV 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
06/10 14:30ALO 2 - Phoenix 3Bosjes van Pex, Den Haag
06/10 13:00Sporting Trigon 4 - Refleks 5Zoeterwoudsesingel, Leiden
06/10 13:00KZ Danaiden 4 - BEP 4Montgomerystraat, Leiden
06/10 13:30Die Haghe 3 - Groen Geel 4Baambruggestraat 10, Den Haag
06/10 14:00HKV / Ons Eibernest 3 - KZ / Thermo4U 6HKV/Ons Eibernest, Den Haag
week 40 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
12/10 15:30Dubbel Zes / Futura 1 - Juliana 1Stokroosveld, Den Haag
12/10 15:30Phoenix 1 - Sporting Trigon 1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
12/10 15:30Korbis 1 - Refleks 1Sniep, Waddinxveen
12/10 16:00ONDO 1 - Apollo 1Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
12/10 14:00Phoenix 2 - Sporting Trigon 2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
12/10 14:00Dubbel Zes / Futura 2 - Juliana 2Stokroosveld, Den Haag
12/10 14:05Korbis 2 - Refleks 2Sniep, Waddinxveen
12/10 14:40ONDO 2 - Apollo 2Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
13/10 13:00KZ Danaiden 4 - OKV 2Montgomerystraat, Leiden
13/10 13:10Aurora 2 - Sporting West 2V.d.Aartsportpark, Haarlem
13/10 13:00KZ / Thermo4U 6 - Phoenix 3De Koog, Koog ad Zaan
13/10 14:00HKV / Ons Eibernest 3 - Die Haghe 3HKV/Ons Eibernest, Den Haag
13/10 14:30Sporting Trigon 3 - ALO 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
13/10 13:00ZKV 3 - Groen Geel 4Hoornseveld, Zaandam
13/10 13:00Furore 2 - Sporting Trigon 4De Omzoom, Assendelft
13/10 11:00BEP 4 - Refleks 5k.v. B.E.P., Purmerend
week 41 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
19/10 15:30Sporting Trigon 1 - Korbis 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
19/10 15:30Refleks 1 - Phoenix 1Prinses Irene, Rijswijk
19/10 15:30Juliana 1 - ONDO 1Gem. sportpark, Oud Gastel
19/10 16:00Apollo 1 - Dubbel Zes / Futura 1De Vork, Heerhugowaard
19/10 14:00Juliana 2 - ONDO 2Gem. sportpark, Oud Gastel
19/10 14:00Refleks 2 - Phoenix 2Prinses Irene, Rijswijk
19/10 14:00Sporting Trigon 2 - Korbis 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
19/10 14:30Apollo 2 - Dubbel Zes / Futura 2De Vork, Heerhugowaard
20/10 13:00OKV 2 - Aurora 2Twiskepolder, Oostzaan
20/10 13:00Refleks 5 - Furore 2Prinses Irene, Rijswijk
20/10 13:00Groen Geel 4 - HKV / Ons Eibernest 3Trickelsoord, Wormer
20/10 13:25Die Haghe 3 - ZKV 3Baambruggestraat 10, Den Haag
20/10 14:30Phoenix 3 - Sporting Trigon 3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
20/10 13:00Sporting West 2 - KZ Danaiden 4Westerpark, Amsterdam
20/10 14:00Sporting Trigon 4 - BEP 4Zoeterwoudsesingel, Leiden
20/10 14:30ALO 2 - KZ / Thermo4U 6Bosjes van Pex, Den Haag
week 42 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
26/10 15:30Juliana 1 - Korbis 1Gem. sportpark, Oud Gastel
26/10 15:30Dubbel Zes / Futura 1 - Refleks 1Stokroosveld, Den Haag
26/10 15:30ONDO 1 - Sporting Trigon 1Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
26/10 16:00Apollo 1 - Phoenix 1De Vork, Heerhugowaard
26/10 14:00Juliana 2 - Korbis 2Gem. sportpark, Oud Gastel
26/10 14:00ONDO 2 - Sporting Trigon 2Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
26/10 14:00Dubbel Zes / Futura 2 - Refleks 2Stokroosveld, Den Haag
26/10 14:30Apollo 2 - Phoenix 2De Vork, Heerhugowaard
27/10 13:00OKV 2 - Furore 2Twiskepolder, Oostzaan
27/10 14:00HKV / Ons Eibernest 3 - ALO 2HKV/Ons Eibernest, Den Haag
27/10 12:00Die Haghe 3 - Sporting Trigon 3Baambruggestraat 10, Den Haag
27/10 13:00ZKV 3 - Phoenix 3Hoornseveld, Zaandam
27/10 13:00KZ Danaiden 4 - Sporting Trigon 4Montgomerystraat, Leiden
27/10 13:00Sporting West 2 - BEP 4Westerpark, Amsterdam
27/10 13:10Aurora 2 - Refleks 5V.d.Aartsportpark, Haarlem
27/10 13:00Groen Geel 4 - KZ / Thermo4U 6Trickelsoord, Wormer