Korfbal

portfolio stand Trigon 1

KNKV 1e klasse C
1Sporting Trigon 122004372017
2Synergo 12110336324
3Nova 12110336342
4KVS / Maritiem 12101232266
5Roda 1210122732-5
6Sparta 1201113840-2
7EKVA 1201113343-10
8Refleks 1200202436-12

portfolio programma Trigon 1
KNKV 1e klasse C
WK1754722/09 15:30Refleks 1Sparta 1Prinses IreneRijswijkT.de Heer
WK1757622/09 15:30Roda 1Nova 1WestzaanWestzaanC.Hendriks, Cock
WK1785822/09 15:30EKVA 1KVS / Maritiem 1Fanny Blankers-KoenparkAlmereJ.ter Veer - de Kok
WK1823622/09 16:00Synergo 1Sporting Trigon 1Veld SynergoUtrechtE.de Wilde14:00
WK1817229/09 15:30Nova 1EKVA 1LarensteinBilthovenS.Bloemendaal
WK1701929/09 15:30Refleks 1Roda 1Prinses IreneRijswijkWPA.Blok
WK1820529/09 15:30KVS / Maritiem 1Sporting Trigon 1Cas van DijkparkScheveningenCordenStar14:00
WK1865529/09 16:00Synergo 1Sparta 1Veld SynergoUtrechtJaapvan Bruggen
WK1729406/10 15:30EKVA 1Synergo 1Fanny Blankers-KoenparkAlmereG.Kelder
WK1900206/10 15:30Sporting Trigon 1Refleks 1ZoeterwoudsesingelLeidenPaulte Riele14:30
WK1861606/10 15:30Roda 1KVS / Maritiem 1WestzaanWestzaanL.M.Laban
WK1750506/10 15:30Sparta 1Nova 1LuxoolNijkerkP.Kleijer
WK1724513/10 15:30KVS / Maritiem 1Nova 1Cas van DijkparkScheveningenJ.Smits
WK1805513/10 15:30Roda 1EKVA 1WestzaanWestzaanA.Wiering
WK1747613/10 15:30Refleks 1Synergo 1Prinses IreneRijswijkM.Kuif
WK1884813/10 15:30Sporting Trigon 1Sparta 1ZoeterwoudsesingelLeidenA.Klingenberg14:30
WK1782020/10 15:30EKVA 1Refleks 1Fanny Blankers-KoenparkAlmereR.Kloosterman
WK1813920/10 15:30Nova 1Sporting Trigon 1LarensteinBilthovenH.Ruitenbeek13:30
WK1881020/10 15:30Sparta 1KVS / Maritiem 1LuxoolNijkerkRJH.van Leeuwen
WK1720020/10 16:00Synergo 1Roda 1Veld SynergoUtrechtA.Bos
WK1716427/10 15:30Sporting Trigon 1EKVA 1ZoeterwoudsesingelLeiden14:30
WK1858527/10 15:30KVS / Maritiem 1Synergo 1Cas van DijkparkScheveningen
WK1854027/10 15:30Sparta 1Roda 1LuxoolNijkerk
WK1799527/10 15:30Nova 1Refleks 1LarensteinBilthoven

portfolio uitslagen Trigon 1
KNKV 1e klasse C
WK1787515/09 15:30Sparta 1EKVA 12121
WK1888715/09 15:30Sporting Trigon 1Roda 1158
WK1732015/09 15:30KVS / Maritiem 1Refleks 1199
WK1698615/09 15:30Nova 1Synergo 11919
WK1765008/09 16:00Synergo 1KVS / Maritiem 11713
WK1828108/09 15:30Refleks 1Nova 11517
WK1869208/09 15:30Roda 1Sparta 11917
WK1763308/09 15:30EKVA 1Sporting Trigon 11222

Uitslagen Vereninging
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
WK1138522/09 12:30KVA 3HKV / Ons Eibernest 4
WK1139922/09 14:00Roda 2Fiducia 2
WK1133522/09 14:00Refleks 2BEP 3
WK1189522/09 14:00EKVA 2SDO / BlijWerkt 3
WK1263622/09 12:30Triaz 2Sporting Trigon 21315
WK1261722/09 11:00VEO 4Fortuna / Delta Logistiek 5
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
WK1787515/09 15:30Sparta 1EKVA 12121
WK1888715/09 15:30Sporting Trigon 1Roda 1158
WK1698615/09 15:30Nova 1Synergo 11919
WK1732015/09 15:30KVS / Maritiem 1Refleks 1199
WK1193616/09 13:00DSC 4Sporting Trigon 31115
WK1380815/09 18:30Synergo 3KVA 32127
WK1027315/09 16:00HKV / Ons Eibernest 4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 61421
WK1382115/09 14:00Sporting Trigon 2Roda 21818
WK1089915/09 12:30SDO / BlijWerkt 3Refleks 21411
WK1189915/09 12:30BEP 3EKVA 2618
WK1379816/09 13:00Fortuna / Delta Logistiek 5KZ Danaiden 4711
WK1092416/09 13:00Haarlem 2Die Haghe 41116
WK1194516/09 13:00ALO 3Sporting Trigon 4915
WK1030315/09 19:00Aurora 2VEO 42012
WK1026916/09 13:00HKV / Ons Eibernest 5OKV 4914
WK1193416/09 11:00AW.DTV 4ZKV 4615
WK2793815/09 14:30Sporting Trigon 5KZ Danaiden 5198
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
WK1765008/09 16:00Synergo 1KVS / Maritiem 11713
WK1828108/09 15:30Refleks 1Nova 11517
WK1763308/09 15:30EKVA 1Sporting Trigon 11222
WK1869208/09 15:30Roda 1Sparta 11917
WK1268909/09 12:30Achilles 4HKV / Ons Eibernest 4128
WK1150908/09 14:00Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6KZ / Thermo4U 52518
WK1345808/09 13:00KVA 3DSC 41815
WK1145608/09 12:30Sporting Trigon 3Synergo 31611
WK1347208/09 14:00Roda 2BEP 3169
WK1271108/09 14:00Refleks 2Fiducia 2127
WK1147908/09 14:00EKVA 2Sporting Trigon 2915
WK1153408/09 12:30Triaz 2SDO / BlijWerkt 31316
WK1344909/09 13:00KZ Danaiden 4ALO 376
WK1144709/09 13:00Sporting Trigon 4Fortuna / Delta Logistiek 51311
WK1268309/09 11:30Die Haghe 4Aurora 21814
WK1151408/09 10:30VEO 4Haarlem 2133
WK1151709/09 11:30OKV 4Refleks 51711
WK2793709/09 11:00ZKV 4Sporting Trigon 5920
WK1344508/09 17:00KZ Danaiden 5AW.DTV 4146

Standen Vereniging
KNKV 1e klasse C
1Sporting Trigon 122004372017
2Synergo 12110336324
3Nova 12110336342
4KVS / Maritiem 12101232266
5Roda 1210122732-5
6Sparta 1201113840-2
7EKVA 1201113343-10
8Refleks 1200202436-12
KNKV Reserve 2e klasse B
1Dalto / Klaverblad Verzekeringen 622004463214
2KVA 32200445369
3Sporting Trigon 32200431229
4Achilles 4110021284
5KZ / Thermo4U 5100101825-7
6DSC 4200202633-7
7Synergo 3200203243-11
8HKV / Ons Eibernest 4200202233-11
KNKV Reserve 2e klasse J
1Sporting Trigon 23210548408
2SDO / BlijWerkt 32200430246
3Roda 22110334277
4EKVA 22101227216
5Refleks 22101223212
6Fiducia 210010712-5
7Triaz 2200202631-5
8BEP 3200201534-19
KNKV Reserve 3e klasse G
1Die Haghe 42200434259
2Sporting Trigon 42200428208
3KZ Danaiden 42200418135
4Aurora 22101234304
5VEO 42101225232
6Fortuna / Delta Logistiek 5200201824-6
7ALO 3200201522-7
8Haarlem 2200201429-15
KNKV Reserve 4e klasse C
1Sporting Trigon 522004391722
2OKV 422004312011
3ZKV 4210122426-2
4KZ Danaiden 5210122225-3
5HKV / Ons Eibernest 510010914-5
6Refleks 5100101117-6
7AW.DTV 4200201229-17
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 020 (najaar)
1Refleks 6211031697
2KZ Danaiden 82101215123
3ALO 510101660
4Sporting Trigon 610010212-10
G-korfbal poule 002 (najaar)
1Sporting Trigon G1220041037
2Merwede / Multiplaat G12101267-1
3Thor G12101246-2
4Albatros G12011123-1
5Dijkvogels G22011114-3
Breedtekorfbal Junioren poule 048 (najaar)
1Fiks A22200422175
2Tempo A321012281612
3KIOS A22101220155
4Sporting Trigon A120020931-22
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (najaar)
1Sporting Trigon C11100216115
2TOP / SolarCompleet C32101219163
3Fiks C2210121024-14
4VZOD C110010711-4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 010 (najaar)
1TOP / SolarCompleet D23300624915
2KIOS D130212816-8
3Madjoe D12011156-1
4Sporting Trigon D1201111016-6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (najaar)
1VZOD D12200426125
2TOP / SolarCompleet D52101289-1
3Madjoe D221012613-7
4Sporting Trigon D220020421-17
E-pupillen poule 017 (najaar)
1Tempo E1220041569
2Sporting Trigon E12101220119
3Fiks E120111916-7
4Pernix E2201111223-11
E-pupillen poule 126 (najaar)
1Madjoe E22200422121
2Fiks E322004826
3Sporting Trigon E22002018-7
4TOP / SolarCompleet E820020222-20
F-pupillen poule 019 (najaar)
1Sporting Trigon F122004211011
2Fiks F12101216133
3Velocitas F12101212120
4Pernix F3200201125-14

Programma Vereniging
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
1CWK1754722/09 15:30Refleks 1Sparta 1Prinses IreneRijswijkT.de Heer
1CWK1757622/09 15:30Roda 1Nova 1WestzaanWestzaanC.Hendriks, Cock
1CWK1785822/09 15:30EKVA 1KVS / Maritiem 1Fanny Blankers-KoenparkAlmereJ.ter Veer - de Kok
1CWK1823622/09 16:00Synergo 1Sporting Trigon 1Veld SynergoUtrechtE.de Wilde
R2BWK1261222/09 15:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Synergo 3De WoerdDriebergen
R2BWK1131323/09 12:30Achilles 4DSC 4PomonapleinDen HaagChrisHermans
R2BWK1187223/09 14:30Sporting Trigon 3KZ / Thermo4U 5ZoeterwoudsesingelLeidenA.Tamriuat
R2JWK1133522/09 14:00Refleks 2BEP 3Prinses IreneRijswijkJan HarmBrouwer
R2JWK1189522/09 14:00EKVA 2SDO / BlijWerkt 3Fanny Blankers-KoenparkAlmereBartSchreuder
R2JWK1139922/09 14:00Roda 2Fiducia 2WestzaanWestzaanW.Klompmaker
R3GWK1137623/09 11:30KZ Danaiden 4Aurora 2MontgomerystraatLeidenA.Houtman, Andre
R3GWK1130723/09 13:00Die Haghe 4ALO 3Baambruggestraat 10Den HaagS.Souren
R3GWK1186223/09 13:00Sporting Trigon 4Haarlem 2ZoeterwoudsesingelLeidenGeorgeLamars
R4CWK1137222/09 17:00KZ Danaiden 5HKV / Ons Eibernest 5MontgomerystraatLeiden
R4CWK2793923/09 11:30OKV 4Sporting Trigon 5TwiskepolderOostzaan
R4CWK1186323/09 14:00ZKV 4Refleks 5HoornseveldZaandamEC.van Winden
S-220BK2497623/09 11:30Sporting Trigon 6Refleks 6ZoeterwoudsesingelLeiden
S-220BK1166923/09 14:30KZ Danaiden 8ALO 5MontgomerystraatLeiden
A-048BK1385422/09 13:30Sporting Trigon A1Fiks A2ZoeterwoudsesingelLeidenDickOnderwater
A-048BK1374722/09 14:30Tempo A3KIOS A2ZegerslootAlphen ad Rijn
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
1CWK1817229/09 15:30Nova 1EKVA 1LarensteinBilthovenS.Bloemendaal
1CWK1701929/09 15:30Refleks 1Roda 1Prinses IreneRijswijkWPA.Blok
1CWK1820529/09 15:30KVS / Maritiem 1Sporting Trigon 1Cas van DijkparkScheveningenCordenStar
1CWK1865529/09 16:00Synergo 1Sparta 1Veld SynergoUtrechtJaapvan Bruggen
R2BWK1034429/09 14:25Achilles 4KVA 3PomonapleinDen HaagM.Bommelé
R2BWK1337329/09 14:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6DSC 4De WoerdDriebergenA.vd Mheen
R2BWK1254929/09 15:30KZ / Thermo4U 5Synergo 3De KoogKoog ad ZaanR.W.Tel
R2BWK1248230/09 10:30HKV / Ons Eibernest 4Sporting Trigon 3HKV/Ons EibernestDen HaagT.van Stam
R2JWK1339829/09 12:30Triaz 2BEP 3Van HeenvlietlaanAmstelveenR.de Bruin
R2JWK1255429/09 12:30SDO / BlijWerkt 3Sporting Trigon 2MijzijdeKamerikW.Kool
R2JWK1036629/09 14:00Refleks 2Roda 2Prinses IreneRijswijkR.Speckens
R2JWK1250629/09 14:00Fiducia 2EKVA 2Fletiomare OostVleutenM.Beekman
R3GWK1337829/09 09:55VEO 4ALO 3WestvlietVoorburgR.Pardoen
R3GWK1033830/09 11:30Die Haghe 4KZ Danaiden 4Baambruggestraat 10Den HaagD.Hoekstra
R3GWK1251230/09 13:00Aurora 2Sporting Trigon 4V.d.AartsportparkHaarlemD.Dallinga
R3GWK1257930/09 13:00Haarlem 2Fortuna / Delta Logistiek 5HoenstraatHaarlem
R4CWK2794030/09 13:00Refleks 5Sporting Trigon 5Prinses IreneRijswijk
R4CWK1338130/09 13:00OKV 4AW.DTV 4TwiskepolderOostzaanL.Ankum
R4CWK1247830/09 13:30HKV / Ons Eibernest 5ZKV 4HKV/Ons EibernestDen HaagclubsrAchilles
S-220BK2497730/09 11:30Refleks 6Sporting Trigon 6Prinses IreneRijswijk
S-220BK1199630/09 14:30ALO 5KZ Danaiden 8Bosjes van PexDen HaagMichelSaeijs
A-048BK1392929/09 13:00KIOS A2Tempo A3K.V. KiosNieuw Vennep
A-048BK1399229/09 13:30Fiks A2Sporting Trigon A1VoscuylOegstgeest
C-017BK1657729/09 12:00TOP / SolarCompleet C3Sporting Trigon C1De WasbeekSassenheim
C-017BK1644229/09 12:00Fiks C2VZOD C1VoscuylOegstgeest
D-010BK1802429/09 09:00Madjoe D1Sporting Trigon D1WaardlaanRijnsburg
D-010BK1811229/09 10:00TOP / SolarCompleet D2KIOS D1De WasbeekSassenheim
D-070BK1799529/09 09:00Madjoe D2Sporting Trigon D2WaardlaanRijnsburg
D-070BK1784329/09 11:15TOP / SolarCompleet D5VZOD D1De WasbeekSassenheim
E-017BK2037429/09 09:00Fiks E1Sporting Trigon E1VoscuylOegstgeest
E-017BK2018329/09 09:30Tempo E1Pernix E2ZegerslootAlphen ad Rijn
E-126BK2017229/09 11:00Madjoe E2Fiks E3WaardlaanRijnsburg
E-126BK2351829/09 12:00TOP / SolarCompleet E8Sporting Trigon E2De WasbeekSassenheim
F-019BK2211929/09 09:00Fiks F1Sporting Trigon F1VoscuylOegstgeest
F-019BK2198029/09 10:00Pernix F3Velocitas F1MerenwijkLeiden
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
1CWK1729406/10 15:30EKVA 1Synergo 1Fanny Blankers-KoenparkAlmereG.Kelder
1CWK1900206/10 15:30Sporting Trigon 1Refleks 1ZoeterwoudsesingelLeidenPaulte Riele
1CWK1861606/10 15:30Roda 1KVS / Maritiem 1WestzaanWestzaanL.M.Laban
1CWK1750506/10 15:30Sparta 1Nova 1LuxoolNijkerkP.Kleijer
R2BWK1089303/10 20:00KZ / Thermo4U 5Achilles 4De KoogKoog ad ZaanP.Huijg
R2BWK1083506/10 12:30Sporting Trigon 3Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6ZoeterwoudsesingelLeidenF.Montanje
R2BWK1331806/10 13:00KVA 3KZ / Thermo4U 5StartbaanAmstelveenGercoTreur
R2BWK1401206/10 17:10Synergo 3Achilles 4Veld SynergoUtrechtStijnAugustinus
R2BWK1124407/10 12:45DSC 4HKV / Ons Eibernest 4De VijfkampEindhovenR.Eijke
R2JWK1120806/10 12:30BEP 3Fiducia 2k.v. B.E.P.PurmerendR.Steenwijk
R2JWK1333206/10 14:00Roda 2SDO / BlijWerkt 3WestzaanWestzaanT.E.Sandoval Garcia
R2JWK1085806/10 14:00EKVA 2Triaz 2Fanny Blankers-KoenparkAlmereA.van Reenen
R2JWK1402506/10 14:00Sporting Trigon 2Refleks 2ZoeterwoudsesingelLeidenJH.Straathof
R3GWK1082506/10 11:00Sporting Trigon 4VEO 4ZoeterwoudsesingelLeiden
R3GWK1330907/10 11:30KZ Danaiden 4Haarlem 2MontgomerystraatLeidenA.Leeuwenhoek
R3GWK1400207/10 13:00Fortuna / Delta Logistiek 5Die Haghe 4Kruithuisweg-OostDelft
R3GWK1125307/10 16:00ALO 3Aurora 2Bosjes van PexDen HaagJoycevan Haren
R4CWK1330506/10 17:00KZ Danaiden 5Refleks 5MontgomerystraatLeiden
R4CWK1082607/10 11:00ZKV 4OKV 4HoornseveldZaandam
R4CWK1124207/10 11:30AW.DTV 4HKV / Ons Eibernest 5De DrieburgAmsterdam
S-220BK1225007/10 11:30ALO 5Refleks 6Bosjes van PexDen HaagMaartenRijskamp
S-220BK2497807/10 14:30KZ Danaiden 8Sporting Trigon 6MontgomerystraatLeiden
G-002BK2270406/10 14:00Sporting Trigon G1Thor G1ZoeterwoudsesingelLeiden
G-002BK2270606/10 14:30Dijkvogels G2Merwede / Multiplaat G1ZoeterwoudsesingelLeiden
G-002BK2271206/10 15:00Albatros G1Sporting Trigon G1ZoeterwoudsesingelLeiden
G-002BK2271106/10 15:30Thor G1Dijkvogels G2ZoeterwoudsesingelLeiden
G-002BK2270306/10 16:00Merwede / Multiplaat G1Albatros G1ZoeterwoudsesingelLeiden
A-048BK1416406/10 12:00Fiks A2KIOS A2VoscuylOegstgeest
A-048BK1411206/10 12:00Sporting Trigon A1Tempo A3ZoeterwoudsesingelLeidenDickOnderwater
C-017BK1673106/10 11:00Sporting Trigon C1VZOD C1ZoeterwoudsesingelLeidenRobinvan Eijk
C-017BK1681306/10 11:15TOP / SolarCompleet C3Fiks C2De WasbeekSassenheim
D-010BK1836806/10 10:00TOP / SolarCompleet D2Madjoe D1De WasbeekSassenheim
D-010BK1827506/10 11:00KIOS D1Sporting Trigon D1K.V. KiosNieuw Vennep
D-070BK1822706/10 09:00TOP / SolarCompleet D5Sporting Trigon D2De WasbeekSassenheim
D-070BK1839206/10 11:00VZOD D1Madjoe D2CalslagenKudelstaart
E-017BK2076406/10 09:00Fiks E1Tempo E1VoscuylOegstgeest
E-017BK2055006/10 10:00Sporting Trigon E1Pernix E2ZoeterwoudsesingelLeidenRuudvan Vliet
E-126BK2054406/10 10:00Sporting Trigon E2Fiks E3ZoeterwoudsesingelLeidenFinnLambooy
E-126BK2351906/10 13:00TOP / SolarCompleet E8Madjoe E2De WasbeekSassenheim
F-019BK2231106/10 09:00Fiks F1Pernix F3VoscuylOegstgeest
F-019BK2220406/10 10:00Sporting Trigon F1Velocitas F1ZoeterwoudsesingelLeidenMeesvan der Doe
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
1CWK1805513/10 15:30Roda 1EKVA 1WestzaanWestzaanA.Wiering
1CWK1884813/10 15:30Sporting Trigon 1Sparta 1ZoeterwoudsesingelLeidenA.Klingenberg
1CWK1747613/10 15:30Refleks 1Synergo 1Prinses IreneRijswijkM.Kuif
1CWK1724513/10 15:30KVS / Maritiem 1Nova 1Cas van DijkparkScheveningenJ.Smits
R2BWK1117613/10 12:40Achilles 4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6PomonapleinDen HaagKeesvan Pelt
R2BWK1228513/10 13:00KVA 3Sporting Trigon 3StartbaanAmstelveenStijnAugustinus
R2BWK1373913/10 17:40Synergo 3DSC 4Veld SynergoUtrechtMichavan Dijk
R2BWK1075414/10 11:30KZ / Thermo4U 5HKV / Ons Eibernest 4De KoogKoog ad ZaanAJ.Ramaker
R2JWK1375213/10 14:00Sporting Trigon 2BEP 3ZoeterwoudsesingelLeiden
R2JWK1229913/10 14:00Roda 2EKVA 2WestzaanWestzaanLJA.Wesseling
R2JWK1119813/10 14:00Refleks 2Triaz 2Prinses IreneRijswijkArnoDiederik
R2JWK1076013/10 17:15SDO / BlijWerkt 3Fiducia 2MijzijdeKamerikTomTeeuwen
R3GWK1117013/10 12:30Die Haghe 4VEO 4Baambruggestraat 10Den Haag
R3GWK1372914/10 13:00Fortuna / Delta Logistiek 5ALO 3Kruithuisweg-OostDelft
R3GWK1227614/10 13:00KZ Danaiden 4Sporting Trigon 4MontgomerystraatLeidenR.van Dijk
R3GWK1078514/10 13:00Haarlem 2Aurora 2HoenstraatHaarlem
R4CWK1227213/10 17:00KZ Danaiden 5ZKV 4MontgomerystraatLeiden
R4CWK1075514/10 13:00Refleks 5HKV / Ons Eibernest 5Prinses IreneRijswijkclubsrAchilles
R4CWK2794214/10 14:30Sporting Trigon 5AW.DTV 4ZoeterwoudsesingelLeiden
S-220BK1237414/10 11:30Refleks 6KZ Danaiden 8Prinses IreneRijswijk
S-220BK2497914/10 12:30Sporting Trigon 6ALO 5ZoeterwoudsesingelLeiden
A-048BK1427313/10 13:00KIOS A2Sporting Trigon A1K.V. KiosNieuw Vennep
A-048BK1434913/10 15:20Tempo A3Fiks A2ZegerslootAlphen ad Rijn
C-017BK1708513/10 10:00VZOD C1TOP / SolarCompleet C3CalslagenKudelstaart
C-017BK1691413/10 10:45Fiks C2Sporting Trigon C1VoscuylOegstgeest
D-010BK1853613/10 09:30Madjoe D1KIOS D1WaardlaanRijnsburg
D-010BK1864513/10 13:00Sporting Trigon D1TOP / SolarCompleet D2ZoeterwoudsesingelLeidenKovan den Berg
D-070BK1850713/10 09:30Madjoe D2TOP / SolarCompleet D5WaardlaanRijnsburg
D-070BK1862113/10 12:00Sporting Trigon D2VZOD D1ZoeterwoudsesingelLeidenDickOnderwater
E-017BK2096313/10 09:00Tempo E1Sporting Trigon E1ZegerslootAlphen ad Rijn
E-017BK2120313/10 10:00Pernix E2Fiks E1MerenwijkLeiden
E-126BK2352013/10 09:00Fiks E3TOP / SolarCompleet E8VoscuylOegstgeest
E-126BK2095213/10 12:00Madjoe E2Sporting Trigon E2WaardlaanRijnsburg
F-019BK2249313/10 09:30Velocitas F1Fiks F1De BloemerdLeiderdorp
F-019BK2236413/10 11:00Pernix F3Sporting Trigon F1MerenwijkLeiden
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
1CWK1782020/10 15:30EKVA 1Refleks 1Fanny Blankers-KoenparkAlmereR.Kloosterman
1CWK1813920/10 15:30Nova 1Sporting Trigon 1LarensteinBilthovenH.Ruitenbeek
1CWK1881020/10 15:30Sparta 1KVS / Maritiem 1LuxoolNijkerkRJH.van Leeuwen
1CWK1720020/10 16:00Synergo 1Roda 1Veld SynergoUtrechtA.Bos
R2BWK1068020/10 13:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6KVA 3De WoerdDriebergenPietervan Klaveren
R2BWK1241420/10 14:30HKV / Ons Eibernest 4Synergo 3HKV/Ons EibernestDen HaagR.Knuist
R2BWK1366221/10 11:00DSC 4KZ / Thermo4U 5De VijfkampEindhovenT.Labee
R2BWK1180221/10 13:00Sporting Trigon 3Achilles 4ZoeterwoudsesingelLeidenL.Honkoop
R2JWK1070520/10 12:30Triaz 2Roda 2Van HeenvlietlaanAmstelveenJ.vd Leeden
R2JWK1362520/10 12:30BEP 3SDO / BlijWerkt 3k.v. B.E.P.PurmerendG.de Rooij
R2JWK1182520/10 14:00EKVA 2Refleks 2Fanny Blankers-KoenparkAlmereAH.Timmerman
R2JWK1243820/10 14:00Fiducia 2Sporting Trigon 2Fletiomare OostVleutenEdwinvan Witzenburg
R3GWK1068520/10 11:00VEO 4KZ Danaiden 4WestvlietVoorburgE.van Dam
R3GWK1179221/10 11:30Sporting Trigon 4Die Haghe 4ZoeterwoudsesingelLeiden
R3GWK1367121/10 13:00ALO 3Haarlem 2Bosjes van PexDen HaagclubsrAchilles
R3GWK1244421/10 13:00Aurora 2Fortuna / Delta Logistiek 5V.d.AartsportparkHaarlem
R4CWK1068820/10 14:00OKV 4KZ Danaiden 5TwiskepolderOostzaan
R4CWK2794321/10 11:00HKV / Ons Eibernest 5Sporting Trigon 5HKV/Ons EibernestDen Haag
R4CWK1366021/10 13:00AW.DTV 4Refleks 5De DrieburgAmsterdam
S-220BK2497521/10 11:30ALO 5Sporting Trigon 6Bosjes van PexDen Haag
C-017BK1578720/10 10:00VZOD C1Sporting Trigon C1CalslagenKudelstaart
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
1CWK1716427/10 15:30Sporting Trigon 1EKVA 1ZoeterwoudsesingelLeiden
1CWK1858527/10 15:30KVS / Maritiem 1Synergo 1Cas van DijkparkScheveningen
1CWK1799527/10 15:30Nova 1Refleks 1LarensteinBilthoven
1CWK1854027/10 15:30Sparta 1Roda 1LuxoolNijkerk
R2BWK1317427/10 11:00DSC 4KVA 3De VijfkampEindhoven
R2BWK1062927/10 11:00Synergo 3Sporting Trigon 3Veld SynergoUtrecht
R2BWK1323927/10 15:30KZ / Thermo4U 5Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6De KoogKoog ad Zaan
R2BWK1213928/10 15:30HKV / Ons Eibernest 4Achilles 4HKV/Ons EibernestDen Haag
R2JWK1324527/10 12:30SDO / BlijWerkt 3Triaz 2MijzijdeKamerik
R2JWK1216327/10 12:30Fiducia 2Refleks 2Fletiomare OostVleuten
R2JWK1313727/10 12:30BEP 3Roda 2k.v. B.E.P.Purmerend
R2JWK1064227/10 14:00Sporting Trigon 2EKVA 2ZoeterwoudsesingelLeiden
R3GWK1327027/10 15:30Haarlem 2VEO 4HoenstraatHaarlem
R3GWK1318328/10 11:30ALO 3KZ Danaiden 4Bosjes van PexDen Haag
R3GWK1061928/10 13:30Fortuna / Delta Logistiek 5Sporting Trigon 4Kruithuisweg-OostDelft
R3GWK1216928/10 14:30Aurora 2Die Haghe 4V.d.AartsportparkHaarlem
R4CWK1317227/10 13:00AW.DTV 4KZ Danaiden 5De DrieburgAmsterdam
R4CWK1324028/10 11:30Refleks 5OKV 4Prinses IreneRijswijk
R4CWK2794428/10 14:30Sporting Trigon 5ZKV 4ZoeterwoudsesingelLeiden
week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018
R2JWK2807603/11 14:00Fiducia 2Triaz 2Fletiomare OostVleutenT.de Boer

portfolio programma poule Trigon 1
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
WK1785822/09 15:30EKVA 1KVS / Maritiem 1Fanny Blankers-KoenparkAlmere
WK1757622/09 15:30Roda 1Nova 1WestzaanWestzaan
WK1754722/09 15:30Refleks 1Sparta 1Prinses IreneRijswijk
WK1823622/09 16:00Synergo 1Sporting Trigon 1Veld SynergoUtrecht

portfolio opstelling poule Trigon 1
  • 1
  • zaterdag 22 september 2018
  • 22/9
  • 1C
  • WK18236
  • WK18236
  • 16:00
  • Synergo 1 - Sporting Trigon 1
  • Danya Kling, Jinke Keeken,van, Mandy Bekooy, Pam Straathof
  • Ferry Janssen, Gerald van Dijk, Janwillem van der Gugten, Marc Meulenbeld
  • John van Duuren
  • 14:00
  • E.
  • de Wilde
  • Veld Synergo
  • Loevenhoutsedijk 2
  • Utrecht
  • 431

portfolio uitslagen poule Trigon 1
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
15/09 15:30Sporting Trigon 1Roda 11508
15/09 15:30Sparta 1EKVA 12121
15/09 15:30Nova 1Synergo 11919
15/09 15:30KVS / Maritiem 1Refleks 11909
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
08/09 16:00Synergo 1KVS / Maritiem 11713
08/09 15:30Roda 1Sparta 11917
08/09 15:30EKVA 1Sporting Trigon 11222
08/09 15:30Refleks 1Nova 11517

Uitlagen poule Trigon `
KNKV 1e klasse C
WK1888715/09 15:30Sporting Trigon 1Roda 1158
WK1763308/09 15:30EKVA 1Sporting Trigon 11222

portfolio stand Trigon 2
KNKV 1e klasse C
1Sporting Trigon 122004372017
2Synergo 12110336324
3Nova 12110336342
4KVS / Maritiem 12101232266
5Roda 1210122732-5
6Sparta 1201113840-2
7EKVA 1201113343-10
8Refleks 1200202436-12