Kruistabellen van de poules van Sporting Trigon, Leiden


Overgangsklasse B (zaal)
Fiks 1 De Meeuwen 1 Oost-Arnhem 1 OVVO 1 Pernix 1 SKF 1 Sparta 1 Sporting Trigon 1
Fiks 1 17 – 21 16 – 18 22 – 23 23 – 19 20 – 21 22 – 23 23 – 16
De Meeuwen 1 30 – 17 22 – 24 24 – 23 18 – 17 23 – 20 26 – 24
Oost-Arnhem 1 22 – 22 33 – 28 27 – 29 35 – 21 28 – 26 30 – 29
OVVO / De Kroon 1 22 – 25 30 – 28 22 – 24 22 – 27 26 – 22 31 – 26
Pernix 1 29 – 20 20 – 30 21 – 32 28 – 25 27 – 21 19 – 18 29 – 15
SKF 1 16 – 21 28 – 26 18 – 22 21 – 23 24 – 11 24 – 23
Sparta 1 18 – 25 23 – 22 22 – 25 25 – 16 28 – 17 29 – 26 35 – 26
Sporting Trigon 1 21 – 31 20 – 31 24 – 25 23 – 25 24 – 22 21 – 26
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
GKV 2 KCC 4 KVS 3 OVVO 2 SDO 2 SKF 2 Sparta 2 Sporting Trigon 2
GKV / Enomics 2 30 – 25 22 – 18 28 – 20 23 – 25 24 – 20 31 – 16 32 – 22
KCC / SO natural 4 26 – 31 26 – 26 33 – 34 26 – 20 23 – 25 31 – 29 25 – 18
KVS / Maritiem 3 17 – 15 26 – 18 36 – 25 25 – 14 22 – 19 22 – 14 40 – 16
OVVO / De Kroon 2 17 – 27 23 – 24 24 – 27 24 – 16 19 – 28 30 – 14
SDO / BlijWerkt 2 24 – 11 21 – 21 19 – 17 9 – 21 25 – 22 25 – 14
SKF 2 27 – 16 18 – 20 25 – 23 21 – 10 20 – 16 32 – 11
Sparta 2 28 – 24 19 – 26 16 – 22 19 – 28 21 – 19 21 – 33 28 – 19
Sporting Trigon 2 15 – 42 21 – 33 21 – 28 12 – 23 19 – 33
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
Apollo 2 BEP 3 EKVA 3 Groen Geel 4 KVA 3 Refleks 2 Sporting Trigon 3 KZ 4
Apollo 2 13 – 9 16 – 20 19 – 14 18 – 12 25 – 17 22 – 18 14 – 18
BEP 3 22 – 16 11 – 21 17 – 23 18 – 21 20 – 15 26 – 15 16 – 16
EKVA 3 15 – 16 19 – 11 14 – 18 16 – 22 18 – 24 15 – 20
Groen Geel 4 13 – 21 20 – 18 18 – 17 17 – 17 17 – 15 18 – 19
KVA 3 19 – 17 20 – 22 16 – 23 13 – 13 14 – 15 9 – 23
Refleks 2 18 – 23 15 – 14 20 – 21 13 – 11 14 – 13 16 – 26
Sporting Trigon 3 18 – 19 23 – 13 15 – 20 17 – 17 19 – 18 24 – 21
KZ / Hiltex 4 14 – 15 25 – 16 19 – 13 27 – 19 23 – 13 15 – 10 18 – 19
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
Achilles 5 ALO 3 HKV 5 KZ Danaiden 3 Refleks 4 Sporting Trigon 4 Tilburg 4
Achilles 5 20 – 14 16 – 8 18 – 7 26 – 11 28 – 13 23 – 6
ALO 3 5 – 25 10 – 15 9 – 18 13 – 14 13 – 6
HKV / Ons Eibernest 5 18 – 14 17 – 7 19 – 12 21 – 6 23 – 6
KZ Danaiden 3 15 – 20 19 – 12 13 – 16 15 – 14 19 – 12 22 – 7
Refleks 4 11 – 19 16 – 14 13 – 21 13 – 13 19 – 6
Sporting Trigon 4 15 – 25 15 – 10 15 – 17 18 – 18 16 – 13
Tilburg 4 8 – 14 9 – 23 9 – 21 13 – 17 10 – 22
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
HBC 4 KZ 9 Oosterkwartier 3 Purmer 3 Sporting Trigon 5 Stormvogels 3 Zaandam Zuid 3
HBC 4 12 – 13 18 – 7 15 – 13 11 – 6 27 – 13
KZ / Hiltex 9 9 – 8 17 – 8 9 – 9 3 – 13
Oosterkwartier 3 16 – 30 10 – 20 9 – 13 11 – 11 9 – 13
Purmer 3 12 – 9 14 – 9 18 – 4 13 – 11 16 – 8 16 – 8
Sporting Trigon 5 10 – 10 17 – 6 27 – 7 10 – 9
Stormvogels 3 13 – 15 17 – 16 18 – 4 18 – 22 13 – 13
Zaandam Zuid 3 10 – 10 9 – 9 9 – 6 21 – 10 21 – 10
G-korfbal poule 002 (zaal)
Albatros G1 DVO G1 KOAG G1 Sporting Trigon G1 Velocitas G1 Vitesse G1
Albatros G1 1 – 4 2 – 3 1 – 1 1 – 6 1 – 4
DVO / Accountor G1 5 – 3 2 – 0 4 – 2 3 – 3
KOAG G1 0 – 4 0 – 3 0 – 2 1 – 4 0 – 4
Sporting Trigon G1 4 – 1 4 – 3 7 – 2 3 – 4 1 – 3
Velocitas G1 2 – 0 7 – 2 9 – 0 4 – 3 7 – 0
Vitesse G1 2 – 2 3 – 6 2 – 2 2 – 4 2 – 3
A-junioren 1e klasse F (zaal)
Achilles A2 KVS A2 KZ Danaiden A1 Refleks A1 Sporting Trigon A1 Tempo A2 Velocitas A1 Vriendenschaar A1
Achilles A2 17 – 13 17 – 24 19 – 12 17 – 10 17 – 16 18 – 19 16 – 14
KVS / Maritiem A2 22 – 18 22 – 12 17 – 14 14 – 13 24 – 16 18 – 10 16 – 10
KZ Danaiden A1 19 – 20 26 – 17 19 – 18 14 – 20 20 – 13 17 – 11
Refleks A1 10 – 21 15 – 16 17 – 16 12 – 12 13 – 28 17 – 27 13 – 16
Sporting Trigon A1 18 – 17 17 – 16 23 – 15 17 – 24 16 – 19 12 – 23
Tempo A2 26 – 8 16 – 15 18 – 17 22 – 20 22 – 20 19 – 8
Velocitas A1 20 – 20 21 – 18 21 – 16 25 – 13 24 – 21 15 – 21
Vriendenschaar A1 18 – 13 19 – 16 17 – 12 26 – 12 22 – 12 19 – 21 16 – 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
Fiks B2 HKV B3 KIOS B2 Pernix B2 Sporting Trigon B1 Tempo B3 TOP B5
Fiks B2 7 – 6 2 – 7 4 – 14 6 – 5 9 – 5
HKV / Ons Eibernest B3 5 – 9 2 – 6 6 – 7 6 – 8 5 – 3
KIOS B2 6 – 4 7 – 5 5 – 6 12 – 11 7 – 8
Pernix B2 9 – 3 7 – 6 10 – 6 11 – 3 7 – 4 13 – 5
Sporting Trigon B1 5 – 4 8 – 6 5 – 9 7 – 5 7 – 8
Tempo B3 4 – 4 14 – 4 2 – 11 5 – 6 8 – 5 7 – 9
TOP / SolarCompleet B5 4 – 1 5 – 6 7 – 7 2 – 4 7 – 8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
Fiks C2 Fluks C1 KIOS C2 KZ Danaiden C2 Madjoe C2 Sporting Trigon C1 TOP C3
Fiks C2 6 – 8 4 – 15 3 – 10 8 – 8 2 – 6 6 – 3
Fluks C1 10 – 3 9 – 4 6 – 8 7 – 3 13 – 4
KIOS C2 10 – 5 9 – 4 3 – 6 9 – 5
KZ Danaiden C2 14 – 4 11 – 10 14 – 6 10 – 9 4 – 4 7 – 0
Madjoe C2 10 – 6 4 – 5 5 – 12 7 – 10 2 – 8
Sporting Trigon C1 8 – 3 9 – 7 7 – 1 5 – 3 6 – 3 9 – 6
TOP / SolarCompleet C3 4 – 4 4 – 3 3 – 3 4 – 7 0 – 7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
Crescendo D1 Fiks D1 KZ Danaiden D2 Madjoe D3 Sporting Trigon D1 TOP D3 VZOD D1
Crescendo D1 3 – 20 5 – 11 2 – 16 0 – 8 5 – 6
Fiks D1 14 – 6 7 – 6 10 – 3 8 – 5
KZ Danaiden D2 10 – 5 6 – 14 5 – 11 5 – 15 10 – 6 1 – 8
Madjoe D3 10 – 0 6 – 6 5 – 5 10 – 1 10 – 2
Sporting Trigon D1 18 – 2 6 – 13 5 – 8 13 – 3 8 – 5
TOP / SolarCompleet D3 7 – 7 7 – 10 5 – 7 4 – 7 6 – 5 4 – 13
VZOD D1 12 – 0 5 – 12 8 – 6 5 – 4 10 – 5 7 – 5
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
Atlantis D2 Fluks D1 KVS D4 KZ Danaiden D4 Madjoe D6 Lynx D2 Sporting Trigon D2
Atlantis D2 5 – 16 11 – 9 7 – 6 3 – 6 3 – 9
Fluks D1 10 – 6 13 – 6 14 – 10 13 – 0 10 – 5 13 – 1
KVS / Maritiem D4 7 – 5 3 – 6 5 – 3 14 – 4 7 – 11 2 – 5
KZ Danaiden D4 16 – 7 13 – 17 11 – 4 13 – 0 5 – 13 6 – 4
Madjoe D6 0 – 9 0 – 7 2 – 21 3 – 8 0 – 12
Lynx D2 18 – 5 10 – 6 9 – 5 14 – 4
Sporting Trigon D2 11 – 4 6 – 14 17 – 3 13 – 4 5 – 8
E-pupillen poule 002 (zaal)
KZ Danaiden E1 Pernix E1 Sporting Trigon E1 Tempo E1 TOP E1 Velocitas E1 De Vinken E1
KZ Danaiden E1 7 – 20 12 – 9 10 – 10 5 – 18 0 – 28 7 – 10
Pernix E1 15 – 10 16 – 10 14 – 20 6 – 25 17 – 6
Sporting Trigon E1 4 – 4 4 – 17 6 – 15 11 – 16 5 – 21 6 – 6
Tempo E1 10 – 10 8 – 11 11 – 12 6 – 16 5 – 28 19 – 7
TOP / SolarCompleet E1 26 – 6 10 – 17 18 – 6 10 – 10 9 – 24 29 – 2
Velocitas E1 21 – 3 26 – 7 24 – 1 28 – 7 38 – 7
De Vinken E1 9 – 6 9 – 20 10 – 15 7 – 29 3 – 30
E-pupillen poule 049 (zaal)
Futura E1 Die Haghe E2 HKV E1 KVS E2 Sporting Trigon E3 TOP E5 VEO E2
Futura E1 4 – 9 3 – 9 2 – 3 3 – 11 1 – 13 3 – 5
Die Haghe E2 9 – 5 9 – 9 6 – 15 5 – 8 6 – 8 3 – 9
HKV / Ons Eibernest E1 5 – 2 11 – 4 4 – 6 11 – 8 4 – 7
KVS / Maritiem E2 7 – 3 5 – 3 7 – 10 7 – 11 5 – 8
Sporting Trigon E3 20 – 6 6 – 4 7 – 4 6 – 4 8 – 3
TOP / SolarCompleet E5 6 – 3 10 – 11 5 – 7 8 – 12 1 – 3
VEO E2 4 – 2 5 – 10 12 – 5 5 – 6 8 – 5 7 – 4
E-pupillen poule 055 (zaal)
Fiks E2 KZ Danaiden E3 Madjoe E2 Pernix E6 Sporting Trigon E2 TOP E4 Velocitas E2
Fiks E2 4 – 15 14 – 4 5 – 4 0 – 15 3 – 6 4 – 8
KZ Danaiden E3 6 – 3 6 – 10 5 – 13 2 – 21 9 – 13 8 – 8
Madjoe E2 3 – 4 11 – 3 6 – 6 1 – 16 6 – 14 5 – 6
Pernix E6 10 – 7 6 – 13 6 – 5 9 – 3 7 – 8
Sporting Trigon E2 9 – 2 5 – 3 11 – 2 9 – 5 5 – 2
TOP / SolarCompleet E4 8 – 6 9 – 4 13 – 6 8 – 6 9 – 8
Velocitas E2 3 – 3 14 – 4 8 – 3 11 – 6 4 – 11
E-pupillen poule 103 (zaal)
KIOS E4 Madjoe E3 Pernix E5 Sporting Trigon E4 TOP E6 Velocitas E4 VZOD E2
KIOS E4 3 – 6 0 – 4 0 – 3 5 – 10 5 – 8
Madjoe E3 1 – 8 1 – 5 1 – 9 3 – 10 4 – 10
Pernix E5 14 – 3 11 – 1 6 – 4 0 – 7 8 – 6
Sporting Trigon E4 3 – 4 12 – 3 4 – 12 5 – 0 5 – 6 9 – 9
TOP / SolarCompleet E6 5 – 2 3 – 0 4 – 3 1 – 2 5 – 2 11 – 5
Velocitas E4 7 – 14 14 – 1 9 – 3 1 – 3 14 – 3
VZOD E2 4 – 3 10 – 0 17 – 2 7 – 1 6 – 7 8 – 6
F-pupillen poule 034 (zaal)
Fiks F1 Fluks F1 KZ Danaiden F1 Madjoe F2 Sporting Trigon F1 TOP F4 TOP F5
Fiks F1 8 – 4 1 – 12 1 – 3 9 – 1 7 – 3 7 – 2
Fluks F1 7 – 8 5 – 18 14 – 3 10 – 2 8 – 0 12 – 5
KZ Danaiden F1 5 – 2 17 – 2 17 – 5 19 – 1 20 – 4 24 – 3
Madjoe F2 2 – 5 4 – 10 0 – 8 9 – 4 14 – 9 4 – 4
Sporting Trigon F1 2 – 7 2 – 7 2 – 7 8 – 10 10 – 9
TOP / SolarCompleet F4 6 – 9 6 – 17 0 – 17 0 – 3 7 – 3
TOP / SolarCompleet F5 4 – 12 8 – 13 4 – 7 5 – 4 15 – 3