Opstellingen voor week 3 voor de vereniging Sporting Trigon in Leiden

 

1 Klasse: OKB Wedstrijdnummer: WK11833
za 20/01
19:00
De Meeuwen 1 –  Sporting Trigon 1
Dames
Heren
Coach Gijs Wiersma, Maarten van Vliet
Verzamelen 16:45
Scheidsrechter J. Kamphuis
Locatie Meeuwen-hal in Putten

 

2 Klasse: ROKD Wedstrijdnummer: WK14149
za 20/01
17:50
SDO / BlijWerkt 2 –  Sporting Trigon 2
Dames
Heren
Coach
Verzamelen 16:00
Scheidsrechter JP. Zandbergen
Locatie De Schulenburch in Kamerik

 

3 Klasse: R2H Wedstrijdnummer: WK14848
za 20/01
17:15
KVA 3 –  Sporting Trigon 3
Dames
Heren
Coach
Verzamelen 15:45
Scheidsrechter Job de Vries
Locatie Nieuwe Bankrashal in Amstelveen

 

A1 Klasse: A1F Wedstrijdnummer: WK21917
za 20/01
16:10
KZ Danaiden A1 –  Sporting Trigon A1
Dames Anouk Holswilder, Eveline Mertens, Joëlle Beekman, Lynn Meulenbeld
Heren Finn Lambooy, Mees Boerman, Mees van der Doe, Tim van Eijk
Coach Marc Meulenbeld, Niek Duitscher
Reserves Joy Sinteur, Rui Sinteur
Verzamelen 15:00
Scheidsrechter Patrick Grimbergen
Locatie Drie Oktoberhal in Leiden

 

B1 Klasse: B-042 Wedstrijdnummer: BK37620
za 20/01
15:00
Tempo B3 –  Sporting Trigon B1
Dames Annemarie van Iterson, Demy Otten, Fengmei Bouman, Georgie Hekkelman, Laila Zouine, Marit Holswilder, Romy Mandas, Sigrid Kool
Heren Justin van der Linden
Coach Yasmin Otten, Menno van der Vooren
Verzamelen 13:45
Vervoer Kool, van der Linden, Bouman
Locatie Limeshallen in Alphen ad Rijn
Opmerking Rui en Joy met de A1 mee. afgemeld: Joy Sinteur, Rui Sinteur

 

C1 Klasse: C-016 Wedstrijdnummer: BK22969
za 20/01
10:20
Sporting Trigon C1 –  Fiks C2
Dames Fenna de Haas, Fleur Tegelaar, Ilse van Iterson, Joëlle van Klaveren, Saskia Hekkelman
Heren Bo Laman, Bradney van Ophuizen, Tim Geerlof
Coach Sander de Haas
Verzamelen 09:45
Scheidsrechter Bas Noordervliet
Locatie 5 Mei-hal in Leiden
Opmerking Zaalwacht: ouder Bradney en Tim

 

D1 Klasse: D-027 Wedstrijdnummer: BK28437
za 20/01
11:20
Sporting Trigon D1 –  Crescendo D1
Dames Amy Geerlof, Britt van der Zeeuw, Julia Lindijer, Micha Hekkelman, Rachel Brugman, Thirza van der Spek
Heren Huub Niesing, Jaap Andriese, Mik Stouten, Milan Dreef
Coach Jessica Sjardijn, Jan Sjardijn
Verzamelen 10:45
Scheidsrechter Ko van den Berg
Locatie 5 Mei-hal in Leiden
Opmerking Zaalwacht ouder Huub

 

D2 Klasse: D4-09 Wedstrijdnummer: BK38276
za 20/01
09:00
Madjoe D6 –  Sporting Trigon D2
Dames Marjolein Andriese, Vera Sluiter, Vlinder Beije
Heren Nathan Quandt
Coach
Verzamelen 08:00
Vervoer Quandt, Andriese
Scheidsrechter Willem van der Meij
Locatie Middelmors in Rijnsburg

 

E1 Klasse: E-002 Wedstrijdnummer: BK33382
za 20/01
09:15
Sporting Trigon E1 –  TOP / SolarCompleet E1
Dames Britt Schreuder, Nienke Piket
Heren Casper van der Spek, Sem Bekker
Coach Rene Bekker
Verzamelen 08:45
Scheidsrechter Janwillem van der Gugten
Locatie 5 Mei-hal in Leiden
Opmerking Zaalwacht ouder Nienke

 

E2 Klasse: E-055 Wedstrijdnummer: BK35767
za 20/01
09:15
Sporting Trigon E2 –  Pernix E6
Dames Jaylee van Ophuizen, Jonni de Haas, Lynn van Rijn
Heren Milan van der Veer, Ruben Bekker
Coach Anouk Holswilder
Verzamelen 08:45
Scheidsrechter Ruud van Vliet
Locatie 5 Mei-hal in Leiden
Opmerking Zaalwacht ouder Lynn

 

E3 Klasse: E-049 Wedstrijdnummer: BK32592
za 20/01
11:30
HKV / Ons Eibernest E1 –  Sporting Trigon E3
Dames Anouk van den Broek, Emma Krogt, Jill Stouten, Loïs van Vliet
Heren
Coach
Verzamelen 10:30
Vervoer van den Broek, Krogt
Scheidsrechter Rick van Rossen
Locatie HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

E4 Klasse: E-103 Wedstrijdnummer: BK37646
za 20/01
13:00
TOP / SolarCompleet E6 –  Sporting Trigon E4
Dames Lisa Overdulve
Heren Ilyas Dobbenburgh, Levi van der Graaf, Tijn Odijk
Coach Peter van der Graaf
Verzamelen 12:00
Vervoer Overdulve, van der Graaf
Locatie De Wasbeek in Sassenheim

 

F1 Klasse: F-034 Wedstrijdnummer: BK29637
za 20/01
09:15
Sporting Trigon F1 –  TOP / SolarCompleet F4
Dames Amy van Vliet, Gillian Kriek, Nienke Odijk
Heren Aaron Heibeek, Casper Schalkwijk, Luke Schreuder, Tomas Overdulve
Coach Joy Sinteur, Patricia Schalkwijk, Gerben van Vliet
Verzamelen 08:45
Scheidsrechter Dick Onderwater
Locatie 5 Mei-hal in Leiden
Opmerking Zaalwacht ouder Tomas

 

4 Klasse: R3W Wedstrijdnummer: WK15716
zo 21/01
11:30
Tilburg 4 –  Sporting Trigon 4
Dames
Heren
Coach Perry Mertens
Verzamelen 09:00
Scheidsrechter W. de Rooij
Locatie Westerwel in Tilburg

 

8,84375