Opstellingen voor week 42 voor de vereniging Sporting Trigon in Leiden

 

1 Klasse: 1C Wedstrijdnummer: WK18139
za 20/10
15:30
Nova 1 –  Sporting Trigon 1
Dames Danya Kling, Jinke Keeken,van, Mandy Bekooy, Pam Straathof
Heren Ferry Janssen, Gerald van Dijk, Janwillem van der Gugten, Marc Meulenbeld
Coach John van Duuren
Verzamelen 13:30
Scheidsrechter H. Ruitenbeek
Locatie Larenstein in Bilthoven

 

2 Klasse: R2J Wedstrijdnummer: WK12438
za 20/10
14:00
Fiducia 2 –  Sporting Trigon 2
Dames Anouk Holswilder, Eveline Mertens, Lynn Meulenbeld, Maxime Cenin, Quinty Cenin, Rosanne Beekman
Heren Boyd Ouwerkerk, Finn Lambooy, Mees van der Doe, Robin van Eijk, Tim van Eijk
Coach Martinique Schreuder, Han v.d. Doe
Verzamelen 12:15
Scheidsrechter Edwin van Witzenburg
Locatie Fletiomare Oost in Vleuten

 

C1 Klasse: C-017 Wedstrijdnummer: BK15787
za 20/10
10:00
VZOD C1 –  Sporting Trigon C1
Dames Fenna de Haas, Fleur Tegelaar, Ilse van Iterson, Joëlle van Klaveren, Julia Lindijer, Saskia Hekkelman
Heren Bo Laman, Bradney van Ophuizen, Huub Niesing, Jaap Andriese, Tim Geerlof
Coach Sander de Haas
Verzamelen 09:00
Vervoer Hekkelman, Laman, van Ophuizen
Locatie Calslagen in Kudelstaart

 

3 Klasse: R2B Wedstrijdnummer: WK11802
zo 21/10
13:00
Sporting Trigon 3 –  Achilles 4
Dames Aukje van Rijn, Ellen Matze, Jorine Fitié, Manon Groen, Meta Kleer, Patty Groen
Heren Johan Noordervliet, Maarten van Vliet, Menno van der Vooren, Misja IJzerman, Rene Bekker
Coach
Verzamelen 12:00
Scheidsrechter L. Honkoop
Locatie Zoeterwoudsesingel in Leiden

 

4 Klasse: R3G Wedstrijdnummer: WK11792
zo 21/10
11:30
Sporting Trigon 4 –  Die Haghe 4
Dames Brenda Venema, Cindy van Hooven, Diana van der Doe-Hoppenbrouwer, Jessica Sjardijn, Martinique Schreuder
Heren Bart Niesing, Daan Niesing, Henk v.d. Nol, Kasper Siliakus
Coach
Verzamelen 10:30
Locatie Zoeterwoudsesingel in Leiden

 

5 Klasse: R4C Wedstrijdnummer: WK27943
zo 21/10
11:00
HKV / Ons Eibernest 5 –  Sporting Trigon 5
Dames Anouk Wetselaar, Brigitte Schoonderwoerd, Helen Schaap, Janke Nieske Mulder, Tessa Hoekstra
Heren Henk van der Gugten, Ike la Lau, Jordy Smeele, Lennert l’ Amie, Michael Star, Niek Duitscher
Coach
Verzamelen 09:45
Scheidsrechter M. van Roon
Locatie HKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

6 Klasse: S-220 Wedstrijdnummer: BK24975
zo 21/10
11:30
ALO 5 –  Sporting Trigon 6
Dames Annelieke van Evert, Anouk Dekker, Ciska van Vliet, Kim Heesterbeek, Manon L’Amie, Petra Wervelman
Heren Joost v.d. Wal, Nikos van Aelst, Peter van der Graaf, Rens Wolters
Coach
Verzamelen 10:00
Scheidsrechter Freek van der Heiden
Locatie Bosjes van Pex in Den Haag

 

5,083008