Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poules van Sporting Trigon, Leiden

467 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 16/12 15:30 WK12030 Sporting Trigon 1 – Oost-Arnhem 1 5 Mei-hal in Leiden Diana Boogaard
za 16/12 19:00 WK11859 OVVO / De Kroon 1 – Pernix 1 OVVO-hal in Maarssen P. Kleijer
za 16/12 20:00 WK11825 SKF 1 – Sparta 1 SKF-hal in Veenendaal Alwin Wolfgang
za 16/12 20:15 WK11921 De Meeuwen 1 – Fiks 1 Meeuwen-hal in Putten GJ. Visser


Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 16/12 14:00 WK14343 Sporting Trigon 2 – GKV / Enomics 2 5 Mei-hal in Leiden Pascal Huisman
za 16/12 17:25 WK14177 OVVO / De Kroon 2 – KCC / SO natural 4 OVVO-hal in Maarssen Mark Spillekom
za 16/12 17:50 WK14237 SDO / BlijWerkt 2 – KVS / Maritiem 3 De Schulenburch in Kamerik J. Goeseije
za 16/12 18:30 WK14139 SKF 2 – Sparta 2 SKF-hal in Veenendaal Kurt Metz
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 16/12 15:40 WK14821 EKVA 3 – Refleks 2 Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almere Sjors Keij
za 16/12 16:40 WK15186 KVA 3 – Apollo 2 Nieuwe Bankrashal in Amstelveen A. Houtman
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 16/12 17:10 WK15885 ALO 3 – Achilles 5 Ockenburgh in Den Haag Richard Wensink
G-korfbal poule 002 (zaal)
za 16/12 15:10 BK38080 Vitesse G1 – Velocitas G1 Bongerdhal in Barendrecht
za 16/12 15:40 BK38095 DVO / Accountor G1 – Albatros G1 Bongerdhal in Barendrecht
za 16/12 16:10 BK38104 Albatros G1 – Sporting Trigon G1 Bongerdhal in Barendrecht
za 16/12 16:40 BK38098 KOAG G1 – Vitesse G1 Bongerdhal in Barendrecht
za 16/12 17:10 BK38101 Velocitas G1 – DVO / Accountor G1 Bongerdhal in Barendrecht
za 16/12 17:40 BK38096 Sporting Trigon G1 – KOAG G1 Bongerdhal in Barendrecht
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 16/12 12:50 WK21914 Sporting Trigon A1 – Achilles A2 5 Mei-hal in Leiden J. van Velzen
za 16/12 16:10 WK18560 KZ Danaiden A1 – KVS / Maritiem A2 Drie Oktoberhal in Leiden R.S. Mahadewsing
za 16/12 17:15 WK18452 Velocitas A1 – Refleks A1 De Does in Leiderdorp RP. Friesema
za 16/12 19:30 WK18386 Tempo A2 – Vriendenschaar A1 Limeshallen in Alphen ad Rijn Henk v.d. Nol
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 16/12 11:05 BK18633 Fiks B2 – Tempo B3 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 16/12 11:50 BK37622 Sporting Trigon B1 – Pernix B2 5 Mei-hal in Leiden John Beekman
za 16/12 12:00 BK17741 HKV / Ons Eibernest B3 – TOP / SolarCompleet B5 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Matthijs Brouwer
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 16/12 13:00 BK22785 Fluks C1 – Sporting Trigon C1 De Overkant in Noordwijk Zh
za 16/12 13:00 BK24049 KZ Danaiden C2 – TOP / SolarCompleet C3 Drie Oktoberhal in Leiden
za 16/12 17:40 BK23255 KIOS C2 – Fiks C2 Estafette in Nieuw Vennep
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 16/12 10:05 BK27611 Fiks D1 – TOP / SolarCompleet D3 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 16/12 10:50 BK26117 Sporting Trigon D1 – VZOD D1 5 Mei-hal in Leiden Ko van den Berg
za 16/12 11:00 BK26648 Crescendo D1 – KZ Danaiden D2 Drie Oktoberhal in Leiden
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 16/12 09:00 BK38277 KVS / Maritiem D4 – Fluks D1 De Blinkerd in Scheveningen Jesse van der Toorn
za 16/12 09:55 BK38250 Sporting Trigon D2 – Madjoe D6 5 Mei-hal in Leiden Jan Sjardijn
za 16/12 11:30 BK40120 Lynx D2 – Atlantis D2 Sporthal Leidschenveen in Den Haag
Alles voor je sport!
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 16/12 10:00 BK34537 Velocitas E1 – Sporting Trigon E1 De Does in Leiderdorp
za 16/12 11:00 BK36965 De Vinken E1 – TOP / SolarCompleet E1 De Boei in Vinkeveen
za 16/12 11:00 BK33167 Pernix E1 – Tempo E1 De Zijl in Leiden
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 16/12 09:00 BK33186 KVS / Maritiem E2 – TOP / SolarCompleet E5 De Blinkerd in Scheveningen Tim Semp
za 16/12 09:00 BK36916 Sporting Trigon E3 – VEO E2 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet
za 16/12 11:00 BK34542 HKV / Ons Eibernest E1 – Futura E1 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Danielle Pouw-Vonk
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 16/12 09:00 BK36978 Fiks E2 – TOP / SolarCompleet E4 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 16/12 09:55 BK32442 Sporting Trigon E2 – Madjoe E2 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater
za 16/12 11:00 BK33128 Pernix E6 – KZ Danaiden E3 De Zijl in Leiden
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 16/12 10:00 BK33131 Pernix E5 – Madjoe E3 De Zijl in Leiden
za 16/12 11:00 BK34496 Velocitas E4 – TOP / SolarCompleet E6 De Does in Leiderdorp
za 16/12 14:30 BK32388 KIOS E4 – VZOD E2 Estafette in Nieuw Vennep
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 16/12 09:00 BK30781 Sporting Trigon F1 – Madjoe F2 5 Mei-hal in Leiden Floor Lambooy
za 16/12 11:00 BK29498 TOP / SolarCompleet F5 – Fiks F1 De Wasbeek in Sassenheim
za 16/12 13:00 BK32157 TOP / SolarCompleet F4 – Fluks F1 De Wasbeek in Sassenheim
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 17/12 14:30 WK15596 Sporting Trigon 3 – BEP 3 Drie Oktoberhal in Leiden F. vd Bijl
zo 17/12 15:00 WK14951 Groen Geel 4 – KZ / Hiltex 4 Groen-Geelhal in Wormer P. Veldman
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 17/12 11:30 WK16212 Tilburg 4 – KZ Danaiden 3 Westerwel in Tilburg A. Leeuwenhoek
zo 17/12 13:40 WK15669 HKV / Ons Eibernest 5 – Refleks 4 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag W. van Wijk
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 17/12 13:20 BK15198 Sporting Trigon 5 – Oosterkwartier 3 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld
zo 17/12 14:45 BK15161 KZ / Hiltex 9 – Purmer 3 De Koog in Koog ad Zaan
zo 17/12 16:25 BK15168 Zaandam Zuid 3 – Stormvogels 3 Zaanstad-Zuid in Zaandam
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 23/12 15:00 BK18979 TOP / SolarCompleet B5 – Tempo B3 De Wasbeek in Sassenheim
Korfbal Deals
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 23/12 13:00 BK24180 Fluks C1 – Fiks C2 De Overkant in Noordwijk Zh
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 23/12 13:00 BK27389 Madjoe D3 – VZOD D1 Middelmors in Rijnsburg Sander van der Oever
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 23/12 10:00 BK38255 KVS / Maritiem D4 – Atlantis D2 De Blinkerd in Scheveningen Peter Kool
za 23/12 11:00 BK40122 Madjoe D6 – Lynx D2 Middelmors in Rijnsburg
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 23/12 11:00 BK34029 Madjoe E2 – Pernix E6 Middelmors in Rijnsburg Henk-Jan Blankert
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 23/12 10:00 BK35444 Madjoe E3 – KIOS E4 Middelmors in Rijnsburg Henk-Jan Blankert
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 23/12 11:00 BK30429 Madjoe F2 – TOP / SolarCompleet F4 Middelmors in Rijnsburg Martijn de Koning
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 6/1 15:55 WK12008 Oost-Arnhem 1 – De Meeuwen 1 Valkenhuizen in Arnhem R. Landwier
za 6/1 16:45 WK11891 Fiks 1 – Sporting Trigon 1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest JWF Keizer
za 6/1 17:30 WK11964 Pernix 1 – SKF 1 De Zijl in Leiden Stan de Groot
za 6/1 19:30 WK11898 Sparta 1 – OVVO / De Kroon 1 Windesheim in Zwolle R. Meiling
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 6/1 16:20 WK14209 KVS / Maritiem 3 – Sporting Trigon 2 De Blinkerd in Scheveningen M. Terlouw
za 6/1 17:50 WK14212 Sparta 2 – OVVO / De Kroon 2 Windesheim in Zwolle C. Visscher
za 6/1 17:50 WK14323 GKV / Enomics 2 – SDO / BlijWerkt 2 Van Rappardhal in Gorinchem Michel Baart
za 6/1 21:00 WK14282 KCC / SO natural 4 – SKF 2 Schenkel in Capelle ad IJssel Andre Mosterdijk
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 6/1 15:10 WK15352 KZ / Hiltex 4 – EKVA 3 De Koog in Koog ad Zaan T.E. Sandoval Garcia
za 6/1 15:40 WK15524 BEP 3 – KVA 3 Beukenkamp in Purmerend John van Marle
Analyze Team
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 6/1 12:15 WK16074 Refleks 4 – ALO 3 De Schilp in Rijswijk
G-korfbal poule 002 (zaal)
za 6/1 10:00 BK38088 Albatros G1 – Vitesse G1 De Does in Leiderdorp
za 6/1 10:30 BK38092 DVO / Accountor G1 – Velocitas G1 De Does in Leiderdorp
za 6/1 11:00 BK38083 Sporting Trigon G1 – Albatros G1 De Does in Leiderdorp
za 6/1 11:30 BK38097 Velocitas G1 – Sporting Trigon G1 De Does in Leiderdorp
za 6/1 12:00 BK38087 KOAG G1 – DVO / Accountor G1 De Does in Leiderdorp
za 6/1 12:30 BK38102 Vitesse G1 – KOAG G1 De Does in Leiderdorp
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 6/1 14:00 WK21915 KVS / Maritiem A2 – Sporting Trigon A1 De Blinkerd in Scheveningen PG. van Nood
za 6/1 14:00 WK18515 Vriendenschaar A1 – Velocitas A1 Sporthoeve in Bodegraven R. Berkhof
za 6/1 17:35 WK18642 Refleks A1 – Tempo A2 Marimbahal in Rijswijk W. Olivier
za 6/1 19:05 WK18731 Achilles A2 – KZ Danaiden A1 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag Jan Harm Brouwer
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 6/1 14:00 BK18532 TOP / SolarCompleet B5 – Fiks B2 De Wasbeek in Sassenheim
za 6/1 14:10 BK18496 Tempo B3 – KIOS B2 Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 6/1 15:00 BK19303 Pernix B2 – HKV / Ons Eibernest B3 De Zijl in Leiden
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 6/1 10:55 BK24628 Fiks C2 – Fluks C1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 6/1 12:00 BK23745 Sporting Trigon C1 – KIOS C2 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater
za 6/1 15:00 BK23706 TOP / SolarCompleet C3 – Madjoe C2 De Wasbeek in Sassenheim
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 6/1 09:00 BK27703 TOP / SolarCompleet D3 – Sporting Trigon D1 De Korf in Sassenheim
za 6/1 09:00 BK27046 KZ Danaiden D2 – Fiks D1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 6/1 11:45 BK27231 VZOD D1 – Crescendo D1 Proosdijhal in Kudelstaart
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 6/1 10:00 BK38258 KZ Danaiden D4 – Sporting Trigon D2 5 Mei-hal in Leiden
za 6/1 14:00 BK40125 Fluks D1 – Lynx D2 De Overkant in Noordwijk Zh
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 6/1 09:00 BK33986 KZ Danaiden E1 – Pernix E1 5 Mei-hal in Leiden
za 6/1 10:00 BK33912 Sporting Trigon E1 – De Vinken E1 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet
za 6/1 13:55 BK36470 TOP / SolarCompleet E1 – Velocitas E1 De Wasbeek in Sassenheim
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 6/1 10:00 BK34027 Die Haghe E2 – KVS / Maritiem E2 Houtrust in Den Haag
za 6/1 10:30 BK36461 VEO E2 – HKV / Ons Eibernest E1 Essesteyn in Voorburg Ricardo, M Muyres, R
za 6/1 13:10 BK33943 Futura E1 – Sporting Trigon E3 Zuidhaghe in Den Haag


E-pupillen poule 055 (zaal)
za 6/1 09:00 BK35443 KZ Danaiden E3 – Sporting Trigon E2 5 Mei-hal in Leiden
za 6/1 10:00 BK36409 TOP / SolarCompleet E4 – Velocitas E2 De Korf in Sassenheim
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 6/1 09:00 BK37644 Sporting Trigon E4 – Velocitas E4 5 Mei-hal in Leiden Ruud van Vliet
za 6/1 09:45 BK33967 VZOD E2 – Pernix E5 Proosdijhal in Kudelstaart
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 6/1 10:00 BK31315 KZ Danaiden F1 – TOP / SolarCompleet F5 5 Mei-hal in Leiden
za 6/1 13:00 BK31883 Fluks F1 – Sporting Trigon F1 De Overkant in Noordwijk Zh
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 7/1 14:35 WK15091 Refleks 2 – Groen Geel 4 Marimbahal in Rijswijk AJ. Ramaker
zo 7/1 14:50 WK15083 Apollo 2 – Sporting Trigon 3 Deimos in Heerhugowaard R. Steenwijk
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 7/1 10:00 WK16064 KZ Danaiden 3 – Sporting Trigon 4 Drie Oktoberhal in Leiden W. van Wijk
zo 7/1 12:25 WK16462 Achilles 5 – HKV / Ons Eibernest 5 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag R. Pardoen
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 7/1 10:10 BK15174 Purmer 3 – Zaandam Zuid 3 De Vaart in Purmerend
zo 7/1 12:15 BK15189 Stormvogels 3 – KZ / Hiltex 9 De Zien in Uitgeest
zo 7/1 15:00 BK15173 HBC 4 – Sporting Trigon 5 De Waterakkers in Heemskerk
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 13/1 14:30 WK12046 Sporting Trigon 1 – SKF 1 5 Mei-hal in Leiden
za 13/1 15:50 WK11972 Oost-Arnhem 1 – Sparta 1 Valkenhuizen in Arnhem
za 13/1 17:30 WK11968 Pernix 1 – Fiks 1 De Zijl in Leiden Frank van Alphen
za 13/1 19:30 WK11863 OVVO / De Kroon 1 – De Meeuwen 1 OVVO-hal in Maarssen
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 13/1 13:00 WK14359 Sporting Trigon 2 – SKF 2 5 Mei-hal in Leiden
za 13/1 13:35 WK14286 KCC / SO natural 4 – KVS / Maritiem 3 Schenkel in Capelle ad IJssel
za 13/1 17:50 WK14181 OVVO / De Kroon 2 – SDO / BlijWerkt 2 OVVO-hal in Maarssen
za 13/1 17:50 WK14287 GKV / Enomics 2 – Sparta 2 Van Rappardhal in Gorinchem
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 13/1 11:45 WK15656 Sporting Trigon 3 – EKVA 3 5 Mei-hal in Leiden
za 13/1 19:55 WK14967 Groen Geel 4 – KVA 3 Groen-Geelhal in Wormer
Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 13/1 17:10 WK15905 ALO 3 – Tilburg 4 Ockenburgh in Den Haag
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 13/1 10:30 WK21916 Sporting Trigon A1 – Tempo A2 5 Mei-hal in Leiden
za 13/1 13:20 WK18650 Refleks A1 – KVS / Maritiem A2 De Schilp in Rijswijk
za 13/1 16:00 WK18662 Achilles A2 – Vriendenschaar A1 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
za 13/1 17:15 WK18459 Velocitas A1 – KZ Danaiden A1 De Does in Leiderdorp
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 13/1 09:30 BK37619 Sporting Trigon B1 – TOP / SolarCompleet B5 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater
za 13/1 15:00 BK19346 Pernix B2 – Tempo B3 De Zijl in Leiden
za 13/1 17:30 BK20178 KIOS B2 – HKV / Ons Eibernest B3 Estafette in Nieuw Vennep
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 13/1 11:15 BK24685 Fiks C2 – TOP / SolarCompleet C3 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 13/1 14:00 BK25648 Madjoe C2 – Fluks C1 Middelmors in Rijnsburg Jan Kralt
za 13/1 15:30 BK23308 KIOS C2 – KZ Danaiden C2 Estafette in Nieuw Vennep
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 13/1 09:00 BK28313 KZ Danaiden D2 – TOP / SolarCompleet D3 Drie Oktoberhal in Leiden
za 13/1 12:00 BK26710 Crescendo D1 – Fiks D1 Drie Oktoberhal in Leiden
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 13/1 10:00 BK38248 Sporting Trigon D2 – Atlantis D2 Drie Oktoberhal in Leiden Ko van den Berg
za 13/1 14:00 BK38273 Fluks D1 – KZ Danaiden D4 De Overkant in Noordwijk Zh
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 13/1 09:00 BK35655 TOP / SolarCompleet E1 – KZ Danaiden E1 De Korf in Sassenheim
za 13/1 09:00 BK35588 Tempo E1 – Sporting Trigon E1 Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 13/1 11:00 BK33266 Pernix E1 – Velocitas E1 De Zijl in Leiden
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 13/1 09:00 BK33290 KVS / Maritiem E2 – HKV / Ons Eibernest E1 De Blinkerd in Scheveningen
za 13/1 10:15 BK35649 VEO E2 – Die Haghe E2 Essesteyn in Voorburg Richard, G Groenendijk, R
za 13/1 12:00 BK35533 TOP / SolarCompleet E5 – Futura E1 De Wasbeek in Sassenheim
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 13/1 09:00 BK37326 Fiks E2 – Sporting Trigon E2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 13/1 10:00 BK35610 TOP / SolarCompleet E4 – Madjoe E2 De Korf in Sassenheim
za 13/1 12:00 BK33227 Pernix E6 – Velocitas E2 De Zijl in Leiden
Antilopen Banner
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 13/1 10:00 BK33230 Pernix E5 – Velocitas E4 De Zijl in Leiden
za 13/1 10:00 BK37645 Sporting Trigon E4 – VZOD E2 Drie Oktoberhal in Leiden Bas Noordervliet
za 13/1 10:00 BK35532 Madjoe E3 – TOP / SolarCompleet E6 Middelmors in Rijnsburg Henk-Jan Blankert
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 13/1 09:00 BK32351 TOP / SolarCompleet F4 – TOP / SolarCompleet F5 De Korf in Sassenheim
za 13/1 10:00 BK31369 KZ Danaiden F1 – Madjoe F2 Drie Oktoberhal in Leiden
za 13/1 13:00 BK31417 Fluks F1 – Fiks F1 De Overkant in Noordwijk Zh
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 14/1 11:00 WK15392 BEP 3 – Refleks 2 Beukenkamp in Purmerend
zo 14/1 16:15 WK15368 KZ / Hiltex 4 – Apollo 2 De Koog in Koog ad Zaan
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 14/1 12:00 WK16484 Achilles 5 – KZ Danaiden 3 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
zo 14/1 13:30 WK16909 Sporting Trigon 4 – HKV / Ons Eibernest 5 Drie Oktoberhal in Leiden
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 14/1 12:10 BK15191 Oosterkwartier 3 – Purmer 3 De Spaarne in Haarlem
zo 14/1 12:15 BK15190 Stormvogels 3 – HBC 4 De Zien in Uitgeest
zo 14/1 12:20 BK15202 Sporting Trigon 5 – KZ / Hiltex 9 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 20/1 16:45 WK11867 Fiks 1 – Oost-Arnhem 1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 20/1 19:00 WK11833 De Meeuwen 1 – Sporting Trigon 1 Meeuwen-hal in Putten
za 20/1 19:30 WK11838 Sparta 1 – Pernix 1 Windesheim in Zwolle
za 20/1 20:00 WK11977 SKF 1 – OVVO / De Kroon 1 SKF-hal in Veenendaal
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 20/1 15:20 WK14185 KVS / Maritiem 3 – GKV / Enomics 2 De Blinkerd in Scheveningen
za 20/1 17:50 WK14152 Sparta 2 – KCC / SO natural 4 Windesheim in Zwolle
za 20/1 17:50 WK14149 SDO / BlijWerkt 2 – Sporting Trigon 2 De Schulenburch in Kamerik
za 20/1 18:30 WK14291 SKF 2 – OVVO / De Kroon 2 SKF-hal in Veenendaal
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 20/1 16:40 WK15406 EKVA 3 – Groen Geel 4 Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almere
za 20/1 17:15 WK14848 KVA 3 – Sporting Trigon 3 Nieuwe Bankrashal in Amstelveen
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 20/1 19:30 WK16530 HKV / Ons Eibernest 5 – ALO 3 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 20/1 10:15 WK18404 Vriendenschaar A1 – Refleks A1 De Meerkoet in Reeuwijk
za 20/1 14:00 WK18669 Tempo A2 – Velocitas A1 Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 20/1 16:10 WK21917 KZ Danaiden A1 – Sporting Trigon A1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 20/1 17:50 WK18468 KVS / Maritiem A2 – Achilles A2 De Blinkerd in Scheveningen
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 20/1 12:30 BK19426 HKV / Ons Eibernest B3 – Fiks B2 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Edwin Hogendorf
za 20/1 13:50 BK17874 TOP / SolarCompleet B5 – Pernix B2 De Korf in Sassenheim
za 20/1 15:00 BK37620 Tempo B3 – Sporting Trigon B1 Limeshallen in Alphen ad Rijn
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 20/1 10:20 BK22969 Sporting Trigon C1 – Fiks C2 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet
za 20/1 11:00 BK22910 KZ Danaiden C2 – Madjoe C2 Drie Oktoberhal in Leiden
za 20/1 13:00 BK24752 Fluks C1 – KIOS C2 De Overkant in Noordwijk Zh
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 20/1 09:00 BK26347 TOP / SolarCompleet D3 – Fiks D1 De Korf in Sassenheim
za 20/1 11:20 BK28437 Sporting Trigon D1 – Crescendo D1 5 Mei-hal in Leiden Ko van den Berg
za 20/1 13:10 BK28199 VZOD D1 – Madjoe D3 Proosdijhal in Kudelstaart
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 20/1 09:00 BK38276 Madjoe D6 – Sporting Trigon D2 Middelmors in Rijnsburg Willem van der Meij
za 20/1 10:00 BK38243 Atlantis D2 – KZ Danaiden D4 De Phoenix in Mijdrecht
za 20/1 10:00 BK40121 KVS / Maritiem D4 – Lynx D2 De Blinkerd in Scheveningen
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 20/1 09:00 BK32664 KZ Danaiden E1 – Tempo E1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 20/1 09:15 BK33382 Sporting Trigon E1 – TOP / SolarCompleet E1 5 Mei-hal in Leiden Janwillem van der Gugten
za 20/1 10:55 BK32587 Velocitas E1 – De Vinken E1 De Does in Leiderdorp
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 20/1 11:30 BK32592 HKV / Ons Eibernest E1 – Sporting Trigon E3 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Kallista de Graaf
za 20/1 12:00 BK32703 Die Haghe E2 – TOP / SolarCompleet E5 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
za 20/1 14:10 BK33413 Futura E1 – VEO E2 Zuidhaghe in Den Haag
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 20/1 09:00 BK32704 Madjoe E2 – KZ Danaiden E3 Middelmors in Rijnsburg Jan van der Meij
za 20/1 09:15 BK35767 Sporting Trigon E2 – Pernix E6 5 Mei-hal in Leiden Ruud van Vliet
za 20/1 10:55 BK32596 Velocitas E2 – Fiks E2 De Does in Leiderdorp
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 20/1 10:00 BK32646 VZOD E2 – Madjoe E3 Proosdijhal in Kudelstaart
za 20/1 13:00 BK37646 TOP / SolarCompleet E6 – Sporting Trigon E4 De Wasbeek in Sassenheim
za 20/1 13:30 BK35695 KIOS E4 – Pernix E5 Estafette in Nieuw Vennep


F-pupillen poule 034 (zaal)
za 20/1 09:00 BK30115 Madjoe F2 – Fluks F1 Middelmors in Rijnsburg Elise Koning de-Kleintjens
za 20/1 09:00 BK29668 Fiks F1 – KZ Danaiden F1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 20/1 09:15 BK29637 Sporting Trigon F1 – TOP / SolarCompleet F4 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 21/1 14:50 WK14993 Apollo 2 – BEP 3 Deimos in Heerhugowaard
zo 21/1 15:45 WK14863 Refleks 2 – KZ / Hiltex 4 Marimbahal in Rijswijk
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 21/1 11:30 WK15716 Tilburg 4 – Sporting Trigon 4 Westerwel in Tilburg
zo 21/1 13:25 WK15736 Refleks 4 – Achilles 5 Marimbahal in Rijswijk
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 21/1 10:10 BK15163 Purmer 3 – Stormvogels 3 De Vaart in Purmerend
zo 21/1 10:15 BK15192 KZ / Hiltex 9 – Zaandam Zuid 3 De Koog in Koog ad Zaan
zo 21/1 14:30 BK15169 HBC 4 – Oosterkwartier 3 De Waterakkers in Heemskerk
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 27/1 17:35 WK12032 Pernix 1 – Sporting Trigon 1 De Zijl in Leiden
za 27/1 19:15 WK11923 OVVO / De Kroon 1 – Oost-Arnhem 1 OVVO-hal in Maarssen
za 27/1 19:30 WK11938 Sparta 1 – Fiks 1 Windesheim in Zwolle
za 27/1 20:00 WK11901 SKF 1 – De Meeuwen 1 SKF-hal in Veenendaal
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 27/1 11:10 WK14350 KCC / SO natural 4 – Sporting Trigon 2 Schenkel in Capelle ad IJssel
za 27/1 17:30 WK14241 OVVO / De Kroon 2 – GKV / Enomics 2 OVVO-hal in Maarssen
za 27/1 17:50 WK14252 Sparta 2 – KVS / Maritiem 3 Windesheim in Zwolle
za 27/1 18:30 WK14215 SKF 2 – SDO / BlijWerkt 2 SKF-hal in Veenendaal
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 27/1 14:40 WK15110 EKVA 3 – KVA 3 Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almere
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 27/1 11:30 WK18588 Vriendenschaar A1 – KVS / Maritiem A2 Sporthoeve in Bodegraven
za 27/1 14:20 WK21918 Refleks A1 – Sporting Trigon A1 De Schilp in Rijswijk
za 27/1 15:00 WK18527 Tempo A2 – KZ Danaiden A1 Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 27/1 18:55 WK18569 Velocitas A1 – Achilles A2 De Does in Leiderdorp
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 27/1 11:15 BK37621 Fiks B2 – Sporting Trigon B1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 27/1 15:00 BK20052 Pernix B2 – KIOS B2 De Zijl in Leiden
za 27/1 17:15 BK19152 HKV / Ons Eibernest B3 – Tempo B3 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Luca Dekker
Analyze Team
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 27/1 10:10 BK25501 Fiks C2 – Madjoe C2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 27/1 11:00 BK24261 Sporting Trigon C1 – TOP / SolarCompleet C3 Drie Oktoberhal in Leiden Dick Onderwater
za 27/1 15:00 BK23767 Fluks C1 – KZ Danaiden C2 De Overkant in Noordwijk Zh
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 27/1 12:00 BK27284 Sporting Trigon D1 – Fiks D1 Drie Oktoberhal in Leiden Ko van den Berg
za 27/1 13:00 BK29298 KZ Danaiden D2 – Madjoe D3 Drie Oktoberhal in Leiden
za 27/1 15:00 BK27845 VZOD D1 – TOP / SolarCompleet D3 Proosdijhal in Kudelstaart
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 27/1 09:00 BK38264 Sporting Trigon D2 – Fluks D1 Drie Oktoberhal in Leiden Bas Noordervliet
za 27/1 11:05 BK38259 Atlantis D2 – KVS / Maritiem D4 De Phoenix in Mijdrecht
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 27/1 09:00 BK37061 Tempo E1 – De Vinken E1 Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 27/1 09:00 BK34879 KZ Danaiden E1 – Sporting Trigon E1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 27/1 11:00 BK34612 Pernix E1 – TOP / SolarCompleet E1 De Zijl in Leiden
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 27/1 09:00 BK34633 KVS / Maritiem E2 – VEO E2 De Blinkerd in Scheveningen
za 27/1 11:00 BK36998 TOP / SolarCompleet E5 – Sporting Trigon E3 De Wasbeek in Sassenheim
za 27/1 13:00 BK34914 Die Haghe E2 – Futura E1 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 27/1 10:00 BK34128 Sporting Trigon E2 – Velocitas E2 Drie Oktoberhal in Leiden Ruud van Vliet
za 27/1 10:00 BK36997 KZ Danaiden E3 – Fiks E2 Drie Oktoberhal in Leiden
za 27/1 11:00 BK34576 Pernix E6 – TOP / SolarCompleet E4 De Zijl in Leiden
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 27/1 10:00 BK37647 Pernix E5 – Sporting Trigon E4 De Zijl in Leiden
za 27/1 12:00 BK34864 VZOD E2 – TOP / SolarCompleet E6 Proosdijhal in Kudelstaart
za 27/1 13:30 BK34053 KIOS E4 – Velocitas E4 Estafette in Nieuw Vennep
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 27/1 09:00 BK30962 Fiks F1 – Madjoe F2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 27/1 10:00 BK32200 KZ Danaiden F1 – TOP / SolarCompleet F4 Drie Oktoberhal in Leiden
za 27/1 11:00 BK30485 TOP / SolarCompleet F5 – Sporting Trigon F1 De Wasbeek in Sassenheim
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 28/1 12:15 WK15195 Groen Geel 4 – BEP 3 Groen-Geelhal in Wormer
zo 28/1 14:45 WK15605 KZ / Hiltex 4 – Sporting Trigon 3 De Koog in Koog ad Zaan
zo 28/1 15:50 WK15247 Refleks 2 – Apollo 2 Marimbahal in Rijswijk


KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 28/1 12:50 WK16840 Achilles 5 – Sporting Trigon 4 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
zo 28/1 13:30 WK16300 Refleks 4 – KZ Danaiden 3 Marimbahal in Rijswijk
zo 28/1 13:40 WK16097 HKV / Ons Eibernest 5 – Tilburg 4 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 28/1 10:10 BK15182 Purmer 3 – HBC 4 De Vaart in Purmerend
zo 28/1 12:10 BK15179 Zaandam Zuid 3 – Oosterkwartier 3 Zaanstad-Zuid in Zaandam
zo 28/1 13:10 BK15199 Stormvogels 3 – Sporting Trigon 5 De Zien in Uitgeest
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
ma 29/1 19:30 BK37617 Sporting Trigon B1 – HKV / Ons Eibernest B3 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 3/2 14:30 WK12014 Sporting Trigon 1 – OVVO / De Kroon 1 5 Mei-hal in Leiden
za 3/2 15:50 WK11872 Oost-Arnhem 1 – Pernix 1 Valkenhuizen in Arnhem
za 3/2 16:45 WK11927 Fiks 1 – SKF 1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 3/2 20:10 WK11981 De Meeuwen 1 – Sparta 1 Meeuwen-hal in Putten
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 3/2 12:50 WK14297 SDO / BlijWerkt 2 – Sparta 2 De Schulenburch in Kamerik
za 3/2 13:00 WK14327 Sporting Trigon 2 – OVVO / De Kroon 2 5 Mei-hal in Leiden
za 3/2 15:30 WK14245 KVS / Maritiem 3 – SKF 2 De Blinkerd in Scheveningen
za 3/2 17:50 WK14187 GKV / Enomics 2 – KCC / SO natural 4 Van Rappardhal in Gorinchem
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 3/2 14:40 WK15223 Apollo 2 – EKVA 3 Deimos in Heerhugowaard
za 3/2 17:25 WK15419 KVA 3 – Refleks 2 Nieuwe Bankrashal in Amstelveen
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 3/2 19:00 WK16734 Sporting Trigon 4 – ALO 3 Drie Oktoberhal in Leiden
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 3/2 11:50 WK21919 Sporting Trigon A1 – Velocitas A1 5 Mei-hal in Leiden
za 3/2 12:00 WK18578 KVS / Maritiem A2 – Tempo A2 De Blinkerd in Scheveningen
za 3/2 14:00 WK18673 KZ Danaiden A1 – Vriendenschaar A1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 3/2 15:45 WK18476 Achilles A2 – Refleks A1 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 3/2 15:15 BK18895 Tempo B3 – HKV / Ons Eibernest B3 Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 3/2 16:30 BK19828 KIOS B2 – Fiks B2 Estafette in Nieuw Vennep
advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 3/2 11:00 BK24820 KZ Danaiden C2 – Sporting Trigon C1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 3/2 13:00 BK25218 Madjoe C2 – KIOS C2 Middelmors in Rijnsburg Sander van der Oever
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 3/2 10:50 BK28248 KZ Danaiden D2 – Sporting Trigon D1 5 Mei-hal in Leiden
za 3/2 12:00 BK28970 Madjoe D3 – Crescendo D1 Middelmors in Rijnsburg Jan Kralt
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 3/2 10:00 BK38256 Madjoe D6 – KVS / Maritiem D4 Middelmors in Rijnsburg Jan Kralt
za 3/2 11:30 BK40123 Lynx D2 – Sporting Trigon D2 Sporthal Leidschenveen in Den Haag
za 3/2 14:00 BK38257 Fluks D1 – Atlantis D2 De Overkant in Noordwijk Zh
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 3/2 10:00 BK33480 TOP / SolarCompleet E1 – Tempo E1 De Korf in Sassenheim
za 3/2 11:00 BK36572 De Vinken E1 – Pernix E1 De Boei in Vinkeveen
za 3/2 11:00 BK35823 Velocitas E1 – KZ Danaiden E1 De Does in Leiderdorp
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 3/2 09:00 BK36515 Sporting Trigon E3 – KVS / Maritiem E2 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet
za 3/2 10:00 BK33471 VEO E2 – TOP / SolarCompleet E5 Essesteyn in Voorburg Robin, K Kuijpers, R
za 3/2 11:00 BK35829 HKV / Ons Eibernest E1 – Die Haghe E2 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Marisha Ephraïm
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 3/2 09:00 BK36587 Fiks E2 – Pernix E6 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 3/2 10:00 BK33426 TOP / SolarCompleet E4 – KZ Danaiden E3 De Korf in Sassenheim
za 3/2 10:55 BK35832 Velocitas E2 – Madjoe E2 De Does in Leiderdorp
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 3/2 10:00 BK35783 Velocitas E4 – VZOD E2 De Does in Leiderdorp
za 3/2 10:00 BK37648 Sporting Trigon E4 – Madjoe E3 5 Mei-hal in Leiden Erwin van Eijk
za 3/2 13:00 BK34675 TOP / SolarCompleet E6 – KIOS E4 De Wasbeek in Sassenheim
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 3/2 09:55 BK31539 Sporting Trigon F1 – Fiks F1 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater
za 3/2 10:00 BK30887 Madjoe F2 – TOP / SolarCompleet F5 Middelmors in Rijnsburg Henk-Jan Blankert
za 3/2 13:00 BK30142 Fluks F1 – KZ Danaiden F1 De Overkant in Noordwijk Zh
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 4/2 11:00 WK15004 BEP 3 – KZ / Hiltex 4 Beukenkamp in Purmerend
zo 4/2 14:40 WK15535 Sporting Trigon 3 – Groen Geel 4 Drie Oktoberhal in Leiden
Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 4/2 11:10 WK16268 KZ Danaiden 3 – HKV / Ons Eibernest 5 Drie Oktoberhal in Leiden
zo 4/2 12:50 WK16554 Tilburg 4 – Refleks 4 Westerwel in Tilburg
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 4/2 13:10 BK15170 Oosterkwartier 3 – Stormvogels 3 De Spaarne in Haarlem
zo 4/2 13:30 BK15197 Sporting Trigon 5 – Zaandam Zuid 3 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld
zo 4/2 14:00 BK15180 HBC 4 – KZ / Hiltex 9 De Waterakkers in Heemskerk
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 10/2 14:30 WK11910 Sporting Trigon 1 – Sparta 1 5 Mei-hal in Leiden
za 10/2 19:30 WK11903 OVVO / De Kroon 1 – Fiks 1 OVVO-hal in Maarssen
za 10/2 20:00 WK12037 SKF 1 – Oost-Arnhem 1 SKF-hal in Veenendaal
za 10/2 20:10 WK12017 De Meeuwen 1 – Pernix 1 Meeuwen-hal in Putten
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 10/2 13:00 WK14223 Sporting Trigon 2 – Sparta 2 5 Mei-hal in Leiden
za 10/2 17:50 WK14221 OVVO / De Kroon 2 – KVS / Maritiem 3 OVVO-hal in Maarssen
za 10/2 17:50 WK14333 SDO / BlijWerkt 2 – KCC / SO natural 4 De Schulenburch in Kamerik
za 10/2 18:30 WK14351 SKF 2 – GKV / Enomics 2 SKF-hal in Veenendaal
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 10/2 15:40 WK15628 EKVA 3 – BEP 3 Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almere
za 10/2 16:10 WK15551 KVA 3 – KZ / Hiltex 4 Nieuwe Bankrashal in Amstelveen
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 10/2 16:10 WK16131 ALO 3 – KZ Danaiden 3 Ockenburgh in Den Haag
G-korfbal poule 002 (zaal)
za 10/2 11:00 BK38103 DVO / Accountor G1 – Vitesse G1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 10/2 11:30 BK38105 KOAG G1 – Velocitas G1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 10/2 12:00 BK38100 Vitesse G1 – Sporting Trigon G1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 10/2 12:30 BK38084 Velocitas G1 – Albatros G1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 10/2 13:00 BK38085 Sporting Trigon G1 – DVO / Accountor G1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 10/2 13:30 BK38081 Albatros G1 – KOAG G1 Drie Oktoberhal in Leiden
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 10/2 11:50 WK21920 Sporting Trigon A1 – Vriendenschaar A1 5 Mei-hal in Leiden
za 10/2 12:05 WK18782 Tempo A2 – Achilles A2 Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 10/2 14:00 WK18741 KZ Danaiden A1 – Refleks A1 Drie Oktoberhal in Leiden
za 10/2 18:30 WK18533 Velocitas A1 – KVS / Maritiem A2 De Bloemerd in Leiderdorp
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 10/2 13:30 BK18148 Fiks B2 – Pernix B2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 10/2 14:45 BK37623 HKV / Ons Eibernest B3 – Sporting Trigon B1 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Wouter Böhmers
za 10/2 16:50 BK18672 KIOS B2 – TOP / SolarCompleet B5 Estafette in Nieuw Vennep
Antilopen Banner
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 10/2 09:00 BK25275 KZ Danaiden C2 – Fiks C2 Leids RRC in Leiden
za 10/2 11:00 BK23886 Madjoe C2 – Sporting Trigon C1 Middelmors in Rijnsburg Jan Kralt
za 10/2 14:40 BK23826 KIOS C2 – TOP / SolarCompleet C3 Estafette in Nieuw Vennep
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 10/2 09:00 BK27319 Crescendo D1 – TOP / SolarCompleet D3 Drie Oktoberhal in Leiden
za 10/2 12:30 BK29062 Fiks D1 – KZ Danaiden D2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 10/2 09:00 BK40118 KZ Danaiden D4 – Lynx D2 5 Mei-hal in Leiden
za 10/2 10:00 BK38282 KVS / Maritiem D4 – Madjoe D6 De Blinkerd in Scheveningen
za 10/2 11:05 BK38284 Atlantis D2 – Fluks D1 De Phoenix in Mijdrecht
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 10/2 11:00 BK34163 Pernix E1 – Sporting Trigon E1 De Zijl in Leiden
za 10/2 11:55 BK34285 De Vinken E1 – KZ Danaiden E1 De Boei in Vinkeveen
za 10/2 13:00 BK36654 Velocitas E1 – Tempo E1 De Does in Leiderdorp
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 10/2 09:00 BK34241 Sporting Trigon E3 – Die Haghe E2 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater
za 10/2 11:00 BK34182 KVS / Maritiem E2 – Futura E1 De Blinkerd in Scheveningen
za 10/2 13:15 BK36659 HKV / Ons Eibernest E1 – TOP / SolarCompleet E5 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Danny Gerritsen
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 10/2 09:00 BK34298 Fiks E2 – Madjoe E2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 10/2 09:55 BK37150 Sporting Trigon E2 – TOP / SolarCompleet E4 5 Mei-hal in Leiden John Beekman
za 10/2 11:00 BK36662 Velocitas E2 – KZ Danaiden E3 De Bloemerd in Leiderdorp
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 10/2 10:00 BK34131 Pernix E5 – TOP / SolarCompleet E6 De Zijl in Leiden
za 10/2 11:00 BK36606 Velocitas E4 – Madjoe E3 De Bloemerd in Leiderdorp
za 10/2 11:30 BK37649 KIOS E4 – Sporting Trigon E4 Estafette in Nieuw Vennep
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 10/2 09:00 BK32005 Sporting Trigon F1 – KZ Danaiden F1 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet
za 10/2 10:00 BK32225 TOP / SolarCompleet F5 – Fluks F1 De Korf in Sassenheim
za 10/2 13:00 BK30618 TOP / SolarCompleet F4 – Fiks F1 De Wasbeek in Sassenheim
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 11/2 14:15 WK15117 Groen Geel 4 – Apollo 2 Groen-Geelhal in Wormer
zo 11/2 15:40 WK15138 Sporting Trigon 3 – Refleks 2 Drie Oktoberhal in Leiden


KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 11/2 14:30 WK16146 Sporting Trigon 4 – Refleks 4 Drie Oktoberhal in Leiden
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 11/2 11:45 BK15200 KZ / Hiltex 9 – Oosterkwartier 3 De Koog in Koog ad Zaan
zo 11/2 13:20 BK15176 Sporting Trigon 5 – Purmer 3 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld
zo 11/2 14:45 BK15175 Zaandam Zuid 3 – HBC 4 Zaanstad-Zuid in Zaandam
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 17/2 16:15 WK11839 Fiks 1 – De Meeuwen 1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 17/2 18:00 WK11984 Pernix 1 – OVVO / De Kroon 1 De Zijl in Leiden
za 17/2 19:30 WK11946 Sparta 1 – SKF 1 Windesheim in Zwolle
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 17/2 12:10 WK14302 KCC / SO natural 4 – OVVO / De Kroon 2 Schenkel in Capelle ad IJssel
za 17/2 16:25 WK14157 KVS / Maritiem 3 – SDO / BlijWerkt 2 De Blinkerd in Scheveningen
za 17/2 17:50 WK14303 GKV / Enomics 2 – Sporting Trigon 2 Van Rappardhal in Gorinchem
za 17/2 17:50 WK14260 Sparta 2 – SKF 2 Windesheim in Zwolle
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 17/2 13:25 WK15277 Refleks 2 – EKVA 3 Marimbahal in Rijswijk
za 17/2 14:30 WK14886 Apollo 2 – KVA 3 Deimos in Heerhugowaard
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 17/2 20:30 WK16574 Achilles 5 – ALO 3 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 17/2 13:05 WK18680 Refleks A1 – Velocitas A1 De Schilp in Rijswijk
za 17/2 14:00 WK18416 KVS / Maritiem A2 – KZ Danaiden A1 De Blinkerd in Scheveningen
za 17/2 15:00 WK18602 Vriendenschaar A1 – Tempo A2 Sporthoeve in Bodegraven
za 17/2 19:20 WK21921 Achilles A2 – Sporting Trigon A1 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 17/2 11:00 BK37624 Sporting Trigon B1 – KIOS B2 Leids RRC in Leiden Ruud van Vliet
za 17/2 14:05 BK19531 Pernix B2 – Fiks B2 De Zijl in Leiden
za 17/2 15:00 BK19061 TOP / SolarCompleet B5 – HKV / Ons Eibernest B3 De Wasbeek in Sassenheim
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 17/2 10:00 BK24363 Sporting Trigon C1 – Fluks C1 Leids RRC in Leiden Dick Onderwater
za 17/2 11:05 BK24882 Fiks C2 – KIOS C2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 17/2 13:00 BK23034 TOP / SolarCompleet C3 – KZ Danaiden C2 De Wasbeek in Sassenheim
Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 17/2 09:00 BK28558 KZ Danaiden D2 – Crescendo D1 Leids RRC in Leiden
za 17/2 11:00 BK27144 TOP / SolarCompleet D3 – Madjoe D3 De Wasbeek in Sassenheim
za 17/2 12:15 BK27965 VZOD D1 – Sporting Trigon D1 Proosdijhal in Kudelstaart
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 17/2 10:00 BK38269 KZ Danaiden D4 – Atlantis D2 5 Mei-hal in Leiden
za 17/2 11:30 BK40116 Lynx D2 – Madjoe D6 Sporthal Leidschenveen in Den Haag
za 17/2 12:00 BK38279 Fluks D1 – Sporting Trigon D2 De Overkant in Noordwijk Zh
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 17/2 09:00 BK32761 Sporting Trigon E1 – Velocitas E1 5 Mei-hal in Leiden Maxime Cenin
za 17/2 09:55 BK35941 Tempo E1 – Pernix E1 Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 17/2 13:00 BK36021 TOP / SolarCompleet E1 – De Vinken E1 De Wasbeek in Sassenheim
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 17/2 09:00 BK35877 TOP / SolarCompleet E5 – KVS / Maritiem E2 De Korf in Sassenheim
za 17/2 12:00 BK36010 VEO E2 – Sporting Trigon E3 Essesteyn in Voorburg Jada, G Graaff, de, J
za 17/2 13:05 BK32799 Futura E1 – HKV / Ons Eibernest E1 Zuidhaghe in Den Haag
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 17/2 09:00 BK35875 KZ Danaiden E3 – Pernix E6 5 Mei-hal in Leiden
za 17/2 10:00 BK35072 Madjoe E2 – Sporting Trigon E2 Middelmors in Rijnsburg Henk-Jan Blankert
za 17/2 12:00 BK35965 TOP / SolarCompleet E4 – Fiks E2 De Wasbeek in Sassenheim
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 17/2 10:00 BK32714 TOP / SolarCompleet E6 – Velocitas E4 De Korf in Sassenheim
za 17/2 10:00 BK35017 VZOD E2 – KIOS E4 Proosdijhal in Kudelstaart
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 17/2 09:00 BK31061 Fiks F1 – TOP / SolarCompleet F5 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 17/2 10:00 BK29756 Madjoe F2 – Sporting Trigon F1 Middelmors in Rijnsburg Willem van der Meij
za 17/2 13:00 BK31626 Fluks F1 – TOP / SolarCompleet F4 De Overkant in Noordwijk Zh
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 18/2 12:10 WK15453 BEP 3 – Sporting Trigon 3 Beukenkamp in Purmerend
zo 18/2 14:45 WK15429 KZ / Hiltex 4 – Groen Geel 4 De Koog in Koog ad Zaan
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 18/2 12:20 WK15772 KZ Danaiden 3 – Tilburg 4 De Zijl in Leiden
zo 18/2 14:40 WK16347 Refleks 4 – HKV / Ons Eibernest 5 Marimbahal in Rijswijk clubsr Achilles
Korfbal Deals
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 18/2 11:10 BK15184 Purmer 3 – KZ / Hiltex 9 De Vaart in Purmerend
zo 18/2 12:00 BK15193 Stormvogels 3 – Zaandam Zuid 3 De Zien in Uitgeest
zo 18/2 14:20 BK15194 Oosterkwartier 3 – Sporting Trigon 5 De Spaarne in Haarlem
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 24/2 13:00 BK24387 Fluks C1 – Madjoe C2 De Overkant in Noordwijk Zh
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 24/2 11:00 BK29465 Madjoe D3 – Sporting Trigon D1 Middelmors in Rijnsburg Willem van der Meij
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 25/2 12:10 WK16754 Tilburg 4 – Achilles 5 Westerwel in Tilburg
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 25/2 14:10 BK40740 HBC 4 – Zaandam Zuid 3 De Waterakkers in Heemskerk
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 3/3 16:00 WK11988 Oost-Arnhem 1 – Sporting Trigon 1 Valkenhuizen in Arnhem
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 3/3 11:30 BK24165 TOP / SolarCompleet C3 – Fluks C1 De Korf in Sassenheim
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 3/3 15:10 BK29124 Fiks D1 – Crescendo D1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 3/3 09:05 BK38271 Madjoe D6 – Atlantis D2 Middelmors in Rijnsburg Elise Koning de-Kleintjens
za 3/3 11:30 BK40124 Lynx D2 – KZ Danaiden D4 Sporthal Leidschenveen in Den Haag
Analyze Team
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 3/3 10:00 BK33787 TOP / SolarCompleet E4 – Sporting Trigon E2 De Korf in Sassenheim
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 3/3 09:00 BK35876 Madjoe E3 – Pernix E5 Middelmors in Rijnsburg Henk-Jan Blankert
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
 
Overgangsklasse B (zaal)
za 10/3 14:30 WK11846 Sporting Trigon 1 – Fiks 1 5 Mei-hal in Leiden
za 10/3 19:00 WK11995 OVVO / De Kroon 1 – Sparta 1 OVVO-hal in Maarssen
za 10/3 20:00 WK11933 SKF 1 – Pernix 1 SKF-hal in Veenendaal
za 10/3 20:15 WK11993 De Meeuwen 1 – Oost-Arnhem 1 Meeuwen-hal in Putten
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 10/3 13:00 WK14159 Sporting Trigon 2 – KVS / Maritiem 3 5 Mei-hal in Leiden
za 10/3 17:20 WK14313 OVVO / De Kroon 2 – Sparta 2 OVVO-hal in Maarssen
za 10/3 17:50 WK14309 SDO / BlijWerkt 2 – GKV / Enomics 2 De Schulenburch in Kamerik
za 10/3 18:30 WK14247 SKF 2 – KCC / SO natural 4 SKF-hal in Veenendaal
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 10/3 13:55 WK15462 KVA 3 – BEP 3 Nieuwe Bankrashal in Amstelveen
za 10/3 15:40 WK15234 EKVA 3 – KZ / Hiltex 4 Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almere
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 10/3 18:05 WK16651 ALO 3 – Refleks 4 Ockenburgh in Den Haag
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 10/3 11:50 WK21922 Sporting Trigon A1 – KVS / Maritiem A2 5 Mei-hal in Leiden
za 10/3 16:20 WK18696 KZ Danaiden A1 – Achilles A2 Drie Oktoberhal in Leiden
za 10/3 16:20 WK18706 Velocitas A1 – Vriendenschaar A1 De Does in Leiderdorp
za 10/3 16:25 WK18585 Tempo A2 – Refleks A1 Limeshallen in Alphen ad Rijn
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 042 (zaal)
za 10/3 13:30 BK19663 Fiks B2 – TOP / SolarCompleet B5 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 10/3 17:30 BK18930 HKV / Ons Eibernest B3 – Pernix B2 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 18:30 BK37618 KIOS B2 – Sporting Trigon B1 Estafette in Nieuw Vennep
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 10/3 11:00 BK23068 Madjoe C2 – TOP / SolarCompleet C3 Middelmors in Rijnsburg Reinout Voormolen
za 10/3 16:30 BK25012 KIOS C2 – Sporting Trigon C1 Estafette in Nieuw Vennep


Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)
za 10/3 10:15 BK26251 Fiks D1 – Madjoe D3 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 10/3 10:50 BK27782 Sporting Trigon D1 – KZ Danaiden D2 5 Mei-hal in Leiden John Beekman
za 10/3 11:00 BK28721 Crescendo D1 – VZOD D1 Drie Oktoberhal in Leiden
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 09 (zaal)
za 10/3 09:55 BK38278 Sporting Trigon D2 – KZ Danaiden D4 5 Mei-hal in Leiden Ko van den Berg
za 10/3 11:05 BK38266 Atlantis D2 – Madjoe D6 De Phoenix in Mijdrecht
za 10/3 11:30 BK40115 Lynx D2 – KVS / Maritiem D4 Sporthal Leidschenveen in Den Haag
E-pupillen poule 002 (zaal)
za 10/3 10:00 BK36094 Velocitas E1 – TOP / SolarCompleet E1 De Does in Leiderdorp
za 10/3 11:00 BK32869 De Vinken E1 – Sporting Trigon E1 De Boei in Vinkeveen
za 10/3 11:00 BK36164 Pernix E1 – KZ Danaiden E1 De Zijl in Leiden
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 10/3 09:00 BK36181 KVS / Maritiem E2 – Die Haghe E2 De Blinkerd in Scheveningen
za 10/3 09:00 BK32821 Sporting Trigon E3 – Futura E1 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater
za 10/3 12:00 BK36098 HKV / Ons Eibernest E1 – VEO E2 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
E-pupillen poule 055 (zaal)
za 10/3 09:55 BK34841 Sporting Trigon E2 – KZ Danaiden E3 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet
za 10/3 11:00 BK36102 Velocitas E2 – TOP / SolarCompleet E4 De Does in Leiderdorp
za 10/3 16:35 BK36133 Pernix E6 – Madjoe E2 De Zijl in Leiden
E-pupillen poule 103 (zaal)
za 10/3 10:00 BK37650 Velocitas E4 – Sporting Trigon E4 De Does in Leiderdorp
za 10/3 11:00 BK36135 Pernix E5 – VZOD E2 De Zijl in Leiden
za 10/3 14:30 BK34773 KIOS E4 – Madjoe E3 Estafette in Nieuw Vennep
F-pupillen poule 034 (zaal)
za 10/3 09:00 BK31694 Sporting Trigon F1 – Fluks F1 5 Mei-hal in Leiden Ruud van Vliet
za 10/3 10:00 BK30893 TOP / SolarCompleet F5 – KZ Danaiden F1 De Korf in Sassenheim
za 10/3 10:00 BK29793 TOP / SolarCompleet F4 – Madjoe F2 De Korf in Sassenheim
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
zo 11/3 14:00 WK15472 Groen Geel 4 – Refleks 2 Groen-Geelhal in Wormer
zo 11/3 15:00 WK14894 Sporting Trigon 3 – Apollo 2 Drie Oktoberhal in Leiden
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
zo 11/3 13:50 WK15786 Sporting Trigon 4 – KZ Danaiden 3 Drie Oktoberhal in Leiden
zo 11/3 14:55 WK16278 HKV / Ons Eibernest 5 – Achilles 5 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 11/3 10:00 BK15181 KZ / Hiltex 9 – Stormvogels 3 De Koog in Koog ad Zaan
zo 11/3 12:10 BK15195 Zaandam Zuid 3 – Purmer 3 Zaanstad-Zuid in Zaandam
zo 11/3 12:40 BK15164 Sporting Trigon 5 – HBC 4 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
 
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 016 (zaal)
za 17/3 12:30 BK23159 KIOS C2 – Fluks C1 Estafette in Nieuw Vennep
E-pupillen poule 049 (zaal)
za 17/3 11:00 BK33698 TOP / SolarCompleet E5 – HKV / Ons Eibernest E1 De Korf in Sassenheim
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (zaal)
zo 18/3 12:20 BK15185 KZ / Hiltex 9 – Sporting Trigon 5 De Koog in Koog ad Zaan