Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Sporting Trigon, Leiden

152 wedstrijden zijn geselecteerd. 150 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
 
Overgangsklasse B (veld)
Sporting Trigon 1 - Valto 1 22 – 21
Fiks 1 - Nieuwerkerk 1 17 – 14
SKF 1 - Swift 1 29 – 24
Unitas / Perspectief 1 - KVS / Maritiem 1 23 – 23
Antilopen Banner
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Fiks 2 - DES 2 31 – 25
Sporting Trigon 2 - Oranje Wit 3 12 – 15
Sporting Delta 3 - Die Haghe 3 25 – 15
PKC / SWKGroep 4 - Swift 2 20 – 19
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Sporting Trigon 3 - HKV / Ons Eibernest 4 8 – 23
KZ / Hiltex 5 - SDO 3 22 –   9
ALO 2 - Juliana 2 11 – 20
Haarlem 2 - Swift 2 7 – 17
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Blauw-Wit 6 - HKV / Ons Eibernest 5 14 – 19
BEP 4 - Sporting West 3 14 – 13
Fortuna / Delta Logistiek 5 - Achilles 5 14 – 17
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
Sporting Trigon 5 - KZ Danaiden 8 6 –   8
Stormvogels 3 - Crescendo 5 16 – 15
A-junioren 2e klasse H (veld)
Madjoe A1 - Atlantis A1 12 – 12
KZ Danaiden A2 - Velocitas A2 10 –   8
Pernix A1 - Sporting Trigon A1 13 – 16
VZOD A1 - Rapid A1 24 –   4
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Fiks A2 - KIOS A2 13 –   8
VZOD A2 - TOP / Quoratio A4 12 – 17
Tempo A4 - Madjoe A2 11 –   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 101 (najaar)
Pernix B2 - Sporting Trigon B1 13 –   5
ODO B3 - ONDO B5 7 –   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 041 (najaar)
Sporting Trigon C1 - Velocitas C2 6 –   0
TOP / Quoratio C4 - Fiks C2 8 –   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (najaar)
Tempo D2 - Madjoe D1 2 –   9
Sporting Trigon D1 - KZ Danaiden D2 8 – 10
Ocentri SAM
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Tempo D3 - Sporting Trigon D2 5 –   5
Madjoe D2 - Fiks D1 4 –   9
E-pupillen poule 023 (najaar)
Sporting Trigon E1 - Pernix E2 7 –   6
KZ Danaiden E1 - Tempo E2 11 –   8
E-pupillen poule 038 (najaar)
Fiks E1 - KZ Danaiden E2 6 – 12
TOP / Quoratio E3 - Sporting Trigon E2 7 –   4
E-pupillen poule 141 (najaar)
Tempo E4 - KZ Danaiden E4 4 –   9
Sporting Trigon E3 - Pernix E5 1 –   3
F-pupillen poule 072 (najaar)
Sporting Trigon F1 - Pernix F3 5 –   2
Fiks F2 - Sporting Trigon F1 2 –   2
TOP / Quoratio F6 - Fiks F2 1 –   3
week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017
 
Overgangsklasse B (veld)
Valto 1 - Fiks 1 21 – 18
KVS / Maritiem 1 - Sporting Trigon 1 19 – 22
Swift 1 - Unitas / Perspectief 1 19 – 29
Nieuwerkerk 1 - SKF 1 22 – 18
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Die Haghe 3 - Sporting Trigon 2 28 – 20
Swift 2 - Sporting Delta 3 19 – 17
DES 2 - PKC / SWKGroep 4 11 – 17
Oranje Wit 3 - Fiks 2 12 – 15
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Juliana 2 - Haarlem 2 20 – 12
Swift 2 - KZ / Hiltex 5 16 – 15
Haarlem 2 - KZ / Hiltex 5 14 – 22
SDO 3 - Sporting Trigon 3 22 – 17
HKV / Ons Eibernest 4 - ALO 2 20 – 10
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Achilles 5 - BEP 4 26 – 16
BEP 4 - OKV 3 14 –   8
Sporting West 3 - OKV 3 19 –   9
Sporting Trigon 4 - Blauw-Wit 6 8 – 16
HKV / Ons Eibernest 5 - Fortuna / Delta Logistiek 5 21 – 13
Gelion
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
KZ Danaiden 8 - Sporting Trigon 5 14 –   5
A-junioren 2e klasse H (veld)
Atlantis A1 - Pernix A1 14 – 20
Velocitas A2 - VZOD A1 6 – 19
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
KIOS A2 - Tempo A4 13 – 14
Madjoe A2 - Sporting Trigon A2 9 –   3
TOP / Quoratio A4 - Fiks A2 6 – 22
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (najaar)
KZ Danaiden D2 - Sporting Trigon D1 6 –   6
Madjoe D1 - Tempo D2 9 –   2
E-pupillen poule 023 (najaar)
Pernix E2 - Sporting Trigon E1 2 –   2
Tempo E2 - KZ Danaiden E1 10 –   3
E-pupillen poule 038 (najaar)
KZ Danaiden E2 - Fiks E1 16 –   2
E-pupillen poule 141 (najaar)
KZ Danaiden E4 - Tempo E4 3 –   2
Pernix E5 - Sporting Trigon E3 4 –   2
F-pupillen poule 072 (najaar)
Pernix F3 - Sporting Trigon F1 2 –   3
week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017
 
Overgangsklasse B (veld)
Sporting Trigon 1 - Swift 1 16 – 19
Fiks 1 - KVS / Maritiem 1 21 – 20
Valto 1 - SKF 1 22 – 26
Unitas / Perspectief 1 - Nieuwerkerk 1 22 – 23
advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Sporting Trigon 2 - Swift 2 12 – 12
Sporting Delta 3 - DES 2 13 – 21
Fiks 2 - Die Haghe 3 23 – 22
Oranje Wit 3 - PKC / SWKGroep 4 15 – 17
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Sporting Trigon 3 - Swift 2 14 – 19
KZ / Hiltex 5 - Juliana 2 21 – 22
ALO 2 - SDO 3 13 – 13
HKV / Ons Eibernest 4 - Haarlem 2 23 – 10
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Blauw-Wit 6 - Sporting West 3 20 – 16
HKV / Ons Eibernest 5 - BEP 4 16 – 12
Fortuna / Delta Logistiek 5 - Sporting Trigon 4 20 – 14
OKV 3 - Achilles 5 8 – 18
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
Sporting Trigon 5 - Crescendo 5 7 –   8
KZ Danaiden 8 - Stormvogels 3 20 –   3
A-junioren 2e klasse H (veld)
Madjoe A1 - Rapid A1 20 –   7
VZOD A1 - Atlantis A1 18 –   9
Pernix A1 - Velocitas A2 14 – 10
Sporting Trigon A1 - KZ Danaiden A2 31 –   9
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Tempo A4 - TOP / Quoratio A4 10 – 18
VZOD A2 - Madjoe A2 10 – 14
Sporting Trigon A2 - KIOS A2 11 – 14
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 101 (najaar)
ODO B3 - Sporting Trigon B1 10 –   8
ONDO B5 - Pernix B2 2 –   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 041 (najaar)
Sporting Trigon C1 - Fiks C2 5 –   3
Velocitas C2 - TOP / Quoratio C4 8 –   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (najaar)
Madjoe D1 - Sporting Trigon D1 10 –   2
Tempo D2 - KZ Danaiden D2 14 –   5


Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Madjoe D2 - Sporting Trigon D2 8 –   0
Fiks D1 - Tempo D3 10 –   2
E-pupillen poule 023 (najaar)
Pernix E2 - KZ Danaiden E1 9 –   8
Sporting Trigon E1 - Tempo E2 11 –   6
E-pupillen poule 038 (najaar)
TOP / Quoratio E3 - KZ Danaiden E2 5 – 10
Sporting Trigon E2 - Fiks E1 2 –   8
E-pupillen poule 141 (najaar)
Tempo E4 - Pernix E5 9 –   0
F-pupillen poule 072 (najaar)
TOP / Quoratio F6 - Pernix F3 3 –   4
week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017
 
Overgangsklasse B (veld)
KVS / Maritiem 1 - Valto 1 16 – 17
SKF 1 - Unitas / Perspectief 1 26 – 25
Nieuwerkerk 1 - Sporting Trigon 1 20 – 16
Swift 1 - Fiks 1 18 – 21
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Die Haghe 3 - Oranje Wit 3 13 –   9
PKC / SWKGroep 4 - Sporting Delta 3 22 – 18
Swift 2 - Fiks 2 7 – 14
DES 2 - Sporting Trigon 2 18 – 20
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Juliana 2 - Sporting Trigon 3 13 – 12
Swift 2 - ALO 2 15 – 11
SDO 3 - HKV / Ons Eibernest 4 8 – 22
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Sporting West 3 - Fortuna / Delta Logistiek 5 13 – 11
Achilles 5 - Blauw-Wit 6 23 – 13
Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
Crescendo 5 - KZ Danaiden 8 7 – 12
G-korfbal poule 002 (najaar)
Sporting Trigon G1 - DVO / Accountor G1 1 –   3
Vitesse G1 - Sporting Trigon G1 0 –   6
DVO / Accountor G1 - Albatros G1
Velocitas G1 - Thor G1 1 –   1
Thor G1 - Vitesse G1 6 –   3
Albatros G1 - Velocitas G1
A-junioren 2e klasse H (veld)
KZ Danaiden A2 - Madjoe A1 5 – 11
Rapid A1 - Pernix A1 6 – 14
Atlantis A1 - Sporting Trigon A1 10 – 18
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Fiks A2 - Tempo A4 22 –   4
TOP / Quoratio A4 - Sporting Trigon A2 13 –   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 101 (najaar)
Pernix B2 - ODO B3 20 –   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 041 (najaar)
Fiks C2 - Velocitas C2 3 –   3
TOP / Quoratio C4 - Sporting Trigon C1 4 –   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (najaar)
Sporting Trigon D1 - Tempo D2 8 –   8
KZ Danaiden D2 - Madjoe D1 2 –   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Tempo D3 - Madjoe D2 4 –   8
Sporting Trigon D2 - Fiks D1 2 –   4
E-pupillen poule 023 (najaar)
Tempo E2 - Pernix E2 4 –   9
KZ Danaiden E1 - Sporting Trigon E1 8 – 13
Korfbal Deals
E-pupillen poule 038 (najaar)
Fiks E1 - TOP / Quoratio E3 3 –   7
KZ Danaiden E2 - Sporting Trigon E2 17 –   3
E-pupillen poule 141 (najaar)
Pernix E5 - KZ Danaiden E4 4 –   0
Sporting Trigon E3 - Tempo E4 3 –   2
F-pupillen poule 072 (najaar)
Pernix F3 - Fiks F2 1 –   6
Sporting Trigon F1 - TOP / Quoratio F6 3 –   0

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017