Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van Sporting Trigon, Leiden

400 wedstrijden zijn geselecteerd. 399 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 23 : van dinsdag 5 juni 2018 t/m maandag 11 juni 2018
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet B6 - Sporting Trigon B1 7 –   8
Antilopen Banner
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
Overgangsklasse B (veld)
Unitas / Perspectief 1 - Fiks 1 20 – 23
Swift 1 - KVS / Maritiem 1 26 – 23
SKF 1 - Sporting Trigon 1 22 – 18
Nieuwerkerk 1 - Valto 1 12 – 15
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Swift 2 - Die Haghe 3 13 – 18
Sporting Delta 3 - Fiks 2 13 – 26
PKC / SWKGroep 4 - Sporting Trigon 2 15 – 14
DES 2 - Oranje Wit 3 19 – 20
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Swift 2 - SDO 3 22 – 17
KZ / Hiltex 5 - ALO 2 22 – 16
Haarlem 2 - Sporting Trigon 3 9 – 10
Juliana 2 - HKV / Ons Eibernest 4 29 – 16
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Sporting West 3 - Sporting Trigon 4 20 – 11
Achilles 5 - HKV / Ons Eibernest 5 11 – 12
OKV 3 - Fortuna / Delta Logistiek 5 13 – 12
BEP 4 - Blauw-Wit 6 27 – 16
Breedtekorfbal Senioren poule 230 (voorjaar)
KZ Danaiden 9 - ALO 6 10 – 14
Die Haghe 7 - Sporting Trigon 5 8 –   7
A-junioren 2e klasse H (veld)
Madjoe A1 - VZOD A1 12 – 11
KZ Danaiden A2 - Pernix A1
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
A-junioren 2e klasse H (veld)
VZOD A1 - Pernix A1 11 –   8
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
 
A-junioren 2e klasse H (veld)
Velocitas A2 - Atlantis A1 14 – 12


Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Sporting Trigon B1 - Madjoe B3 9 –   3
TOP / SolarCompleet B6 - Tempo B3 8 – 14
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (voorjaar)
Sporting Trigon C1 - Fluks C1 10 –   8
KZ Danaiden C2 - VZOD C1 16 –   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (voorjaar)
VZOD D1 - TOP / SolarCompleet D2 5 – 10
Madjoe D3 - Sporting Trigon D1 5 –   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 125 (voorjaar)
VZOD D3 - Sporting Trigon D2 3 –   2
KIOS D3 - SDO D1 10 –   3
E-pupillen poule 059 (voorjaar)
Sporting Trigon E1 - Fiks E1 4 –   2
Aurora E1 - TOP / SolarCompleet E4 16 –   6
E-pupillen poule 163 (voorjaar)
KIOS E4 - Velocitas E4 5 – 10
Sporting Trigon E2 - KZ Danaiden E4 8 –   1
F-pupillen poule 074 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet F3 - KIOS F2 6 – 17
Pernix F2 - Sporting Trigon F1 3 –   6
F-pupillen poule 113 (voorjaar)
Pernix F3 - TOP / SolarCompleet F5 9 – 11
Fluks F2 - Sporting Trigon F2 6 –   3
Alles voor je sport!
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
 
Overgangsklasse B (veld)
Fiks 1 - SKF 1 20 – 17
KVS / Maritiem 1 - Nieuwerkerk 1 21 – 25
Valto 1 - Swift 1 17 – 27
Sporting Trigon 1 - Unitas / Perspectief 1 14 – 34
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Oranje Wit 3 - Swift 2 19 – 17
Sporting Trigon 2 - Sporting Delta 3 12 – 13
Fiks 2 - PKC / SWKGroep 4 17 – 15
Die Haghe 3 - DES 2 29 – 18
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
ALO 2 - Haarlem 2 14 – 11
SDO 3 - Juliana 2 19 – 15
HKV / Ons Eibernest 4 - Swift 2 15 –   9
Sporting Trigon 3 - KZ / Hiltex 5 17 – 16
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 5 - BEP 4 12 – 22
Sporting Trigon 4 - Achilles 5 9 – 15
HKV / Ons Eibernest 5 - Sporting West 3 16 –   7
Blauw-Wit 6 - OKV 3 17 – 12
Breedtekorfbal Senioren poule 230 (voorjaar)
ALO 6 - Die Haghe 7 9 –   7
Sporting Trigon 5 - KZ Danaiden 9 10 –   8
A-junioren 2e klasse H (veld)
VZOD A1 - KZ Danaiden A2 14 –   9
Sporting Trigon A1 - Velocitas A2 19 – 16
Pernix A1 - Madjoe A1 15 – 11
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Madjoe B3 - TOP / SolarCompleet B6 13 –   4
Tempo B3 - Sporting Trigon B1 5 – 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (voorjaar)
VZOD C1 - Sporting Trigon C1 4 –   5
Fluks C1 - KZ Danaiden C2 5 –   6
Korfbal Deals
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet D2 - Madjoe D3 14 –   6
Sporting Trigon D1 - VZOD D1 5 –   7
Breedtekorfbal D-pupillen poule 125 (voorjaar)
Sporting Trigon D2 - KIOS D3 14 –   3
SDO D1 - VZOD D3 3 –   6
E-pupillen poule 059 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet E4 - Sporting Trigon E1 9 – 12
Fiks E1 - Aurora E1 5 –   8
E-pupillen poule 163 (voorjaar)
KZ Danaiden E4 - KIOS E4 6 –   2
Velocitas E4 - Sporting Trigon E2 5 –   3
KZ Danaiden E4 - Velocitas E4 1 –   6
F-pupillen poule 074 (voorjaar)
KIOS F2 - Pernix F2 10 –   8
Sporting Trigon F1 - TOP / SolarCompleet F3 14 –   7
F-pupillen poule 113 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet F5 - Fluks F2 9 –   8
Sporting Trigon F2 - Pernix F3 6 – 12
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 125 (voorjaar)
KIOS D3 - VZOD D3 4 –   6
E-pupillen poule 059 (voorjaar)
Fiks E1 - TOP / SolarCompleet E4 2 –   1
Analyze Team
E-pupillen poule 163 (voorjaar)
KIOS E4 - Sporting Trigon E2 5 –   5 ( )
F-pupillen poule 074 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet F3 - Pernix F2 2 –   6
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
 
Overgangsklasse B (veld)
Nieuwerkerk 1 - Swift 1 14 – 19
Unitas / Perspectief 1 - Valto 1 18 – 14
SKF 1 - KVS / Maritiem 1 20 – 20
Fiks 1 - Sporting Trigon 1 15 – 14
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Fiks 2 - Sporting Trigon 2 29 – 16
DES 2 - Swift 2 28 – 11
PKC / SWKGroep 4 - Die Haghe 3 13 – 20
Sporting Delta 3 - Oranje Wit 3 13 – 17
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
KZ / Hiltex 5 - HKV / Ons Eibernest 4 23 – 18
Juliana 2 - Swift 2 14 – 19
ALO 2 - Sporting Trigon 3 7 – 21
Haarlem 2 - SDO 3 11 – 15
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
OKV 3 - HKV / Ons Eibernest 5 9 – 22
BEP 4 - Sporting Trigon 4 28 – 18
Fortuna / Delta Logistiek 5 - Blauw-Wit 6 16 – 14
Achilles 5 - Sporting West 3 15 – 11
Breedtekorfbal Senioren poule 230 (voorjaar)
Die Haghe 7 - KZ Danaiden 9 5 –   9
ALO 6 - Sporting Trigon 5 9 – 19
G-korfbal poule 002 (voorjaar)
DVO / Accountor G1 - Sporting Trigon G1 3 –   0
Vitesse G1 - DVO / Accountor G1 1 –   2
Albatros G1 - Thor G1 0 –   0
Sporting Trigon G1 - Albatros G1 5 –   0
Thor G1 - Vitesse G1 1 –   0


A-junioren 2e klasse H (veld)
KZ Danaiden A2 - Atlantis A1 7 – 21
Madjoe A1 - Sporting Trigon A1 20 – 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Madjoe B3 - Tempo B3 11 –   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (voorjaar)
Fluks C1 - VZOD C1 15 –   1
KZ Danaiden C2 - Sporting Trigon C1 7 –   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (voorjaar)
VZOD D1 - Madjoe D3 6 –   9
Sporting Trigon D1 - TOP / SolarCompleet D2 7 – 13
Breedtekorfbal D-pupillen poule 125 (voorjaar)
Sporting Trigon D2 - SDO D1 11 –   3
E-pupillen poule 059 (voorjaar)
Aurora E1 - Sporting Trigon E1 10 –   2
F-pupillen poule 074 (voorjaar)
Sporting Trigon F1 - KIOS F2 8 – 13
F-pupillen poule 113 (voorjaar)
Pernix F3 - Fluks F2 26 –   2
Sporting Trigon F2 - TOP / SolarCompleet F5 8 – 10
advertentie Lancyr Deelen
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
 
Overgangsklasse B (veld)
SKF 1 - Valto 1 21 – 18
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
 
Overgangsklasse B (veld)
Nieuwerkerk 1 - Unitas / Perspectief 1 26 – 23
KVS / Maritiem 1 - Fiks 1 22 – 17
Swift 1 - Sporting Trigon 1 25 – 16
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
DES 2 - Sporting Delta 3 23 – 14
PKC / SWKGroep 4 - Oranje Wit 3 13 – 16
Swift 2 - Sporting Trigon 2 20 – 17
Die Haghe 3 - Fiks 2 15 – 19
Breedtekorfbal Senioren poule 230 (voorjaar)
Die Haghe 7 - ALO 6 8 – 10
A-junioren 2e klasse H (veld)
Atlantis A1 - VZOD A1 14 – 17
KZ Danaiden A2 - Sporting Trigon A1 6 – 21
Velocitas A2 - Pernix A1 13 – 13
week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
 
Overgangsklasse B (veld)
Swift 1 - SKF 1 21 – 15
Valto 1 - Sporting Trigon 1 17 –   9
Nieuwerkerk 1 - Fiks 1 18 – 19
KVS / Maritiem 1 - Unitas / Perspectief 1 14 – 23
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Swift 2 - PKC / SWKGroep 4 14 – 13
DES 2 - Fiks 2 9 – 15
Oranje Wit 3 - Sporting Trigon 2 18 – 12
Die Haghe 3 - Sporting Delta 3 22 –   8
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Swift 2 - Haarlem 2 18 – 13
Juliana 2 - ALO 2 15 – 14
SDO 3 - KZ / Hiltex 5 19 – 17
HKV / Ons Eibernest 4 - Sporting Trigon 3 20 – 18


KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Sporting Trigon 4 - OKV 3 20 –   8
HKV / Ons Eibernest 5 - Blauw-Wit 6 23 – 11
Achilles 5 - Fortuna / Delta Logistiek 5 16 – 13
Sporting West 3 - BEP 4 9 – 14
HKV / Ons Eibernest 5 - Sporting Trigon 4 17 – 13
Breedtekorfbal Senioren poule 230 (voorjaar)
KZ Danaiden 9 - Die Haghe 7 8 –   6
Sporting Trigon 5 - ALO 6 13 –   6
G-korfbal poule 002 (voorjaar)
DVO / Accountor G1 - Thor G1 4 –   2
Albatros G1 - DVO / Accountor G1 1 –   5
Thor G1 - Sporting Trigon G1 2 –   2
Sporting Trigon G1 - Vitesse G1 4 –   1
Vitesse G1 - Albatros G1 2 –   1
A-junioren 2e klasse H (veld)
Sporting Trigon A1 - Pernix A1 23 – 18
Atlantis A1 - Madjoe A1 16 – 13
Velocitas A2 - KZ Danaiden A2 12 –   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Sporting Trigon B1 - TOP / SolarCompleet B6 15 –   3
Tempo B3 - Madjoe B3 11 –   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (voorjaar)
Sporting Trigon C1 - KZ Danaiden C2 2 –   7
VZOD C1 - Fluks C1 5 –   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (voorjaar)
Madjoe D3 - VZOD D1 2 –   7
TOP / SolarCompleet D2 - Sporting Trigon D1 12 –   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 125 (voorjaar)
SDO D1 - Sporting Trigon D2 1 –   3
VZOD D3 - KIOS D3 8 –   4
Analyze Team
E-pupillen poule 059 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet E4 - Fiks E1 8 – 12
Sporting Trigon E1 - Aurora E1 12 –   9
E-pupillen poule 163 (voorjaar)
Sporting Trigon E2 - KIOS E4 5 –   1
Velocitas E4 - KZ Danaiden E4 6 –   6
F-pupillen poule 074 (voorjaar)
KIOS F2 - Sporting Trigon F1 12 –   7
Pernix F2 - TOP / SolarCompleet F3 4 – 10
F-pupillen poule 113 (voorjaar)
Fluks F2 - Pernix F3 2 – 11
TOP / SolarCompleet F5 - Sporting Trigon F2 10 –   3
week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018
 
Overgangsklasse B (veld)
Sporting Trigon 1 - KVS / Maritiem 1 12 – 15
SKF 1 - Nieuwerkerk 1 22 – 21
Unitas / Perspectief 1 - Swift 1 26 – 21
Fiks 1 - Valto 1 18 – 11
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
PKC / SWKGroep 4 - DES 2 16 – 24
Sporting Delta 3 - Swift 2 20 – 18
Fiks 2 - Oranje Wit 3 20 – 15
Sporting Trigon 2 - Die Haghe 3 13 – 17
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
ALO 2 - HKV / Ons Eibernest 4 14 – 22
Sporting Trigon 3 - SDO 3 14 – 15
KZ / Hiltex 5 - Swift 2 16 – 21
Haarlem 2 - Juliana 2 13 – 18
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
OKV 3 - Sporting West 3 11 – 14
Blauw-Wit 6 - Sporting Trigon 4 22 – 17
Fortuna / Delta Logistiek 5 - HKV / Ons Eibernest 5 11 – 16
BEP 4 - Achilles 5 19 – 16
Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 230 (voorjaar)
ALO 6 - KZ Danaiden 9 6 –   7
Sporting Trigon 5 - Die Haghe 7 14 –   5
A-junioren 2e klasse H (veld)
Pernix A1 - Atlantis A1 10 – 18
VZOD A1 - Sporting Trigon A1 17 – 24
Madjoe A1 - KZ Danaiden A2 16 –   9
Madjoe A1 - Velocitas A2 17 –   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
Madjoe B3 - Sporting Trigon B1 4 –   4
Tempo B3 - TOP / SolarCompleet B6 13 –   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (voorjaar)
Fluks C1 - Sporting Trigon C1 6 –   6
VZOD C1 - KZ Danaiden C2 5 – 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (voorjaar)
Sporting Trigon D1 - Madjoe D3 3 –   3
TOP / SolarCompleet D2 - VZOD D1 8 –   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 125 (voorjaar)
SDO D1 - KIOS D3 6 –   5
Sporting Trigon D2 - VZOD D3 10 –   4
E-pupillen poule 059 (voorjaar)
Fiks E1 - Sporting Trigon E1 10 –   5
TOP / SolarCompleet E4 - Aurora E1 4 –   9
E-pupillen poule 163 (voorjaar)
KZ Danaiden E4 - Sporting Trigon E2 1 – 13
Velocitas E4 - KIOS E4 7 –   6
Antilopen Banner
F-pupillen poule 074 (voorjaar)
Sporting Trigon F1 - Pernix F2 4 –   5
KIOS F2 - TOP / SolarCompleet F3 22 –   6
F-pupillen poule 113 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet F5 - Pernix F3 13 – 13
Sporting Trigon F2 - Fluks F2 6 –   1
week 14 : van dinsdag 3 april 2018 t/m maandag 9 april 2018
 
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Swift 2 - Sporting Trigon 3 13 – 23
Juliana 2 - KZ / Hiltex 5 20 – 18
SDO 3 - ALO 2 18 – 17
Haarlem 2 - HKV / Ons Eibernest 4 12 – 22
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Sporting West 3 - Blauw-Wit 6 12 – 14
Achilles 5 - OKV 3 18 –   6
Sporting Trigon 4 - Fortuna / Delta Logistiek 5 7 – 12
BEP 4 - HKV / Ons Eibernest 5 21 – 29
Breedtekorfbal Senioren poule 230 (voorjaar)
KZ Danaiden 9 - Sporting Trigon 5 5 –   8
week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018
 
Overgangsklasse B (veld)
Unitas / Perspectief 1 - SKF 1 23 – 23
Sporting Trigon 1 - Nieuwerkerk 1 13 – 31
Fiks 1 - Swift 1 19 – 20
Valto 1 - KVS / Maritiem 1 21 – 21
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Sporting Trigon 2 - DES 2 19 – 24
Sporting Delta 3 - PKC / SWKGroep 4 15 – 12
Fiks 2 - Swift 2 21 – 17
Oranje Wit 3 - Die Haghe 3 14 – 16
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
HKV / Ons Eibernest 4 - SDO 3 18 – 21
Sporting Trigon 3 - Juliana 2 14 – 11
ALO 2 - Swift 2 12 – 21
KZ / Hiltex 5 - Haarlem 2 20 – 14


KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Fortuna / Delta Logistiek 5 - Sporting West 3 18 –   9
Blauw-Wit 6 - Achilles 5 18 – 21
OKV 3 - BEP 4 9 – 18
A-junioren 2e klasse H (veld)
VZOD A1 - Velocitas A2 23 – 13
Sporting Trigon A1 - Atlantis A1 20 – 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (voorjaar)
TOP / SolarCompleet B6 - Madjoe B3 3 –   1
Sporting Trigon B1 - Tempo B3 13 –   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (voorjaar)
Sporting Trigon C1 - VZOD C1 12 –   5
KZ Danaiden C2 - Fluks C1 5 –   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (voorjaar)
Madjoe D3 - TOP / SolarCompleet D2 6 – 12
VZOD D1 - Sporting Trigon D1 9 –   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 125 (voorjaar)
KIOS D3 - Sporting Trigon D2 3 –   7
VZOD D3 - SDO D1 3 –   5
E-pupillen poule 059 (voorjaar)
Sporting Trigon E1 - TOP / SolarCompleet E4 18 –   1
Aurora E1 - Fiks E1 5 –   8
E-pupillen poule 163 (voorjaar)
Sporting Trigon E2 - Velocitas E4 15 –   3
KIOS E4 - KZ Danaiden E4 0 –   8
advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 074 (voorjaar)
Pernix F2 - KIOS F2 1 – 11
TOP / SolarCompleet F3 - Sporting Trigon F1 4 – 17
F-pupillen poule 113 (voorjaar)
Pernix F3 - Sporting Trigon F2 6 –   4
Fluks F2 - TOP / SolarCompleet F5 7 – 10
week 43 : van dinsdag 24 oktober 2017 t/m maandag 30 oktober 2017
 
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
Crescendo 5 - Stormvogels 3 13 –   6
week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017
 
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
HKV / Ons Eibernest 5 - Achilles 5 7 –   9
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
Sporting Trigon 5 - Stormvogels 3 11 –   5
A-junioren 2e klasse H (veld)
Sporting Trigon A1 - VZOD A1 21 –   8
Velocitas A2 - Madjoe A1 5 – 10
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Sporting Trigon A2 - VZOD A2 6 – 17
VZOD A2 - Tempo A4 26 – 11
KIOS A2 - TOP / SolarCompleet A4 12 –   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 101 (najaar)
ONDO B5 - ODO B3 1 –   3


Breedtekorfbal C-aspiranten poule 041 (najaar)
Fiks C2 - TOP / SolarCompleet C4 1 –   7
Velocitas C2 - Sporting Trigon C1 2 –   8
E-pupillen poule 038 (najaar)
Sporting Trigon E2 - TOP / SolarCompleet E3 3 –   4
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
 
Overgangsklasse B (veld)
Valto 1 - Nieuwerkerk 1 19 – 19
Fiks 1 - Unitas / Perspectief 1 17 – 15
KVS / Maritiem 1 - Swift 1 18 – 16
Sporting Trigon 1 - SKF 1 15 – 21
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Sporting Trigon 2 - PKC / SWKGroep 4 11 – 13
Fiks 2 - Sporting Delta 3 36 – 10
Die Haghe 3 - Swift 2 17 – 11
Oranje Wit 3 - DES 2 19 – 21
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
HKV / Ons Eibernest 4 - Juliana 2 21 – 17
SDO 3 - Swift 2 18 – 24
Sporting Trigon 3 - Haarlem 2 16 –   8
ALO 2 - KZ / Hiltex 5 12 – 14
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Sporting Trigon 4 - Sporting West 3 11 –   9
Blauw-Wit 6 - BEP 4 19 – 15
Sporting Trigon 4 - HKV / Ons Eibernest 5 9 – 11
Fortuna / Delta Logistiek 5 - OKV 3 20 –   5
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
Stormvogels 3 - Sporting Trigon 5 8 –   6
A-junioren 2e klasse H (veld)
Sporting Trigon A1 - Rapid A1 23 –   9
Atlantis A1 - Velocitas A2 13 – 11
VZOD A1 - Madjoe A1 17 – 12
Pernix A1 - KZ Danaiden A2 10 –   9
Alles voor je sport!
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Madjoe A2 - KIOS A2 14 –   4
Sporting Trigon A2 - Fiks A2 7 – 17
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
 
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Tempo A4 - Sporting Trigon A2 10 –   7
week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017
 
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 101 (najaar)
Sporting Trigon B1 - ONDO B5 8 –   0
Sporting Trigon B1 - Pernix B2 3 – 13
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 041 (najaar)
Sporting Trigon C1 - TOP / SolarCompleet C4 7 –   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Sporting Trigon D2 - Tempo D3 3 –   1
Fiks D1 - Madjoe D2 6 –   5
E-pupillen poule 023 (najaar)
Sporting Trigon E1 - KZ Danaiden E1 5 –   5
E-pupillen poule 038 (najaar)
Sporting Trigon E2 - KZ Danaiden E2 1 – 11
E-pupillen poule 141 (najaar)
KZ Danaiden E4 - Sporting Trigon E3 3 –   3
Korfbal Deals
F-pupillen poule 072 (najaar)
Fiks F2 - TOP / SolarCompleet F6 10 –   2
week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017
 
Overgangsklasse B (veld)
Nieuwerkerk 1 - KVS / Maritiem 1 23 – 20
SKF 1 - Fiks 1 23 – 19
Unitas / Perspectief 1 - Sporting Trigon 1 23 – 12
Swift 1 - Valto 1 27 – 23
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
PKC / SWKGroep 4 - Fiks 2 16 – 21
DES 2 - Die Haghe 3 17 – 23
Swift 2 - Oranje Wit 3 16 – 17
Sporting Delta 3 - Sporting Trigon 2 12 – 16
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Haarlem 2 - ALO 2 10 – 17
Juliana 2 - SDO 3 12 – 16
Swift 2 - HKV / Ons Eibernest 4 15 – 17
KZ / Hiltex 5 - Sporting Trigon 3 18 – 23
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
Sporting West 3 - HKV / Ons Eibernest 5 14 – 16
OKV 3 - Blauw-Wit 6 15 – 18
BEP 4 - Fortuna / Delta Logistiek 5 20 – 11
Achilles 5 - Sporting Trigon 4 17 –   2
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
Crescendo 5 - Sporting Trigon 5 7 –   9
Stormvogels 3 - KZ Danaiden 8 7 – 16
G-korfbal poule 002 (najaar)
Sporting Trigon G1 - Thor G1 2 –   5
Velocitas G1 - Vitesse G1 5 –   2
Thor G1 - Albatros G1 6 –   0
Vitesse G1 - DVO / Accountor G1 0 –   5
DVO / Accountor G1 - Velocitas G1 2 –   4
Albatros G1 - Sporting Trigon G1 0 –   0
A-junioren 2e klasse H (veld)
KZ Danaiden A2 - VZOD A1 8 – 13
Velocitas A2 - Sporting Trigon A1 3 – 10
Madjoe A1 - Pernix A1 5 –   2
Rapid A1 - Atlantis A1 8 – 26
Analyze Team
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
TOP / SolarCompleet A4 - Madjoe A2 10 – 16
Fiks A2 - VZOD A2 19 – 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 101 (najaar)
Pernix B2 - ONDO B5 7 –   3
Sporting Trigon B1 - ODO B3 7 –   2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 041 (najaar)
Fiks C2 - Sporting Trigon C1 3 –   4
TOP / SolarCompleet C4 - Velocitas C2 6 –   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (najaar)
Tempo D2 - Sporting Trigon D1 8 –   8
Sporting Trigon D1 - Madjoe D1 1 –   7
KZ Danaiden D2 - Tempo D2 5 – 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Sporting Trigon D2 - Madjoe D2 1 –   3
Tempo D3 - Fiks D1 1 –   9
E-pupillen poule 023 (najaar)
KZ Danaiden E1 - Pernix E2 3 –   2
Tempo E2 - Sporting Trigon E1 8 –   8
E-pupillen poule 038 (najaar)
KZ Danaiden E2 - TOP / SolarCompleet E3 16 –   4
Fiks E1 - Sporting Trigon E2 2 –   2
E-pupillen poule 141 (najaar)
Pernix E5 - Tempo E4 3 –   2
Sporting Trigon E3 - KZ Danaiden E4 0 –   2


F-pupillen poule 072 (najaar)
Sporting Trigon F1 - Fiks F2 3 –   3
Pernix F3 - TOP / SolarCompleet F6 4 –   1
week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017
 
Overgangsklasse B (veld)
Sporting Trigon 1 - Fiks 1 13 – 14
Swift 1 - Nieuwerkerk 1 19 – 18
Valto 1 - Unitas / Perspectief 1 27 – 27
KVS / Maritiem 1 - SKF 1 23 – 19
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Die Haghe 3 - PKC / SWKGroep 4 25 – 11
Swift 2 - DES 2 19 – 11
Oranje Wit 3 - Sporting Delta 3 17 – 17
Sporting Trigon 2 - Fiks 2 12 – 17
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Sporting Trigon 3 - ALO 2 18 – 10
SDO 3 - Haarlem 2 16 – 14
HKV / Ons Eibernest 4 - KZ / Hiltex 5 18 – 18
Swift 2 - Juliana 2 11 – 14
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
HKV / Ons Eibernest 5 - OKV 3 18 –   8
Blauw-Wit 6 - Fortuna / Delta Logistiek 5 9 – 11
Sporting West 3 - Achilles 5 12 – 17
OKV 3 - Sporting Trigon 4 15 – 16
Sporting Trigon 4 - BEP 4 12 –   9
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
KZ Danaiden 8 - Crescendo 5 10 –   5
A-junioren 2e klasse H (veld)
Atlantis A1 - KZ Danaiden A2 17 –   4
Velocitas A2 - Rapid A1 13 –   7
Sporting Trigon A1 - Madjoe A1 12 – 11
Rapid A1 - KZ Danaiden A2 6 –   7
Pernix A1 - VZOD A1 9 – 12
Breedtekorfbal Junioren poule 046 (najaar)
Madjoe A2 - Fiks A2 5 – 10
KIOS A2 - VZOD A2 5 – 14
Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 101 (najaar)
ONDO B5 - Sporting Trigon B1 5 – 10
ODO B3 - Pernix B2 6 – 20
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 041 (najaar)
Velocitas C2 - Fiks C2 11 –   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 029 (najaar)
Madjoe D1 - KZ Danaiden D2 17 –   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 067 (najaar)
Madjoe D2 - Tempo D3 4 –   4
Fiks D1 - Sporting Trigon D2 12 –   3
E-pupillen poule 023 (najaar)
Pernix E2 - Tempo E2 3 –   6
E-pupillen poule 038 (najaar)
TOP / SolarCompleet E3 - Fiks E1 9 –   4
E-pupillen poule 141 (najaar)
Tempo E4 - Sporting Trigon E3 0 –   7
KZ Danaiden E4 - Pernix E5 2 –   6
F-pupillen poule 072 (najaar)
Fiks F2 - Pernix F3 2 –   2
TOP / SolarCompleet F6 - Sporting Trigon F1 2 – 10
Antilopen Banner
week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017
 
Overgangsklasse B (veld)
Sporting Trigon 1 - Valto 1 22 – 21
Fiks 1 - Nieuwerkerk 1 17 – 14
Unitas / Perspectief 1 - KVS / Maritiem 1 23 – 23
SKF 1 - Swift 1 29 – 24
KNKV Reserve 1e klasse G (veld)
Sporting Delta 3 - Die Haghe 3 25 – 15
Fiks 2 - DES 2 31 – 25
Sporting Trigon 2 - Oranje Wit 3 12 – 15
PKC / SWKGroep 4 - Swift 2 20 – 19
KNKV Reserve 2e klasse I (veld)
Sporting Trigon 3 - HKV / Ons Eibernest 4 8 – 23
ALO 2 - Juliana 2 11 – 20
KZ / Hiltex 5 - SDO 3 22 –   9
Haarlem 2 - Swift 2 7 – 17
KNKV Reserve 3e klasse M (veld)
BEP 4 - Sporting West 3 14 – 13
Fortuna / Delta Logistiek 5 - Achilles 5 14 – 17
Blauw-Wit 6 - HKV / Ons Eibernest 5 14 – 19
Breedtekorfbal Senioren poule 218 (najaar)
Stormvogels 3 - Crescendo 5 16 – 15
Sporting Trigon 5 - KZ Danaiden 8 6 –   8
A-junioren 2e klasse H (veld)
Madjoe A1 - Atlantis A1 12 – 12
KZ Danaiden A2 - Velocitas A2 10 –   8
Pernix A1 - Sporting Trigon A1 13 – 16

meer uitslagen

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017