Wedstrijdprogramma

Download programma als PDF | Download programma als Excel bestand | Download programma als Agenda bestand (voor bijv. Outlook)

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Sporting Trigon in Leiden

171 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
za 25/11 15:30 WK12042 Sporting Trigon 1 – Pernix 1 5 Mei-hal in Leiden EMF. Opering route
za 25/11 14:00 WK14355 Sporting Trigon 2 – KCC / SO natural 4 5 Mei-hal in Leiden M.S. de Groot route
za 25/11 12:50 WK21911 Sporting Trigon A1 – Refleks A1 5 Mei-hal in Leiden T.H. de Vette route
za 25/11 11:50 BK37615 Sporting Trigon B1 – Fiks B2 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
za 25/11 14:00 BK23236 TOP / SolarCompleet C3 – Sporting Trigon C1 De Wasbeek in Sassenheim route
za 25/11 11:00 BK26993 Fiks D1 – Sporting Trigon D1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest route
za 25/11 09:55 BK40117 Sporting Trigon D2 – Lynx D2 5 Mei-hal in Leiden Ko van den Berg route
za 25/11 09:00 BK33098 Sporting Trigon E1 – KZ Danaiden E1 5 Mei-hal in Leiden Jan Sjardijn route
za 25/11 10:50 BK37175 Sporting Trigon E3 – TOP / SolarCompleet E5 5 Mei-hal in Leiden John Beekman route
za 25/11 11:00 BK33643 Velocitas E2 – Sporting Trigon E2 De Does in Leiderdorp route
za 25/11 09:55 BK37641 Sporting Trigon E4 – Pernix E5 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet route
za 25/11 10:50 BK30264 Sporting Trigon F1 – TOP / SolarCompleet F5 5 Mei-hal in Leiden Ruud van Vliet route
zo 26/11 15:50 WK15640 Sporting Trigon 3 – KZ / Hiltex 4 Drie Oktoberhal in Leiden W. Knops route
zo 26/11 14:40 WK16887 Sporting Trigon 4 – Achilles 5 Drie Oktoberhal in Leiden D. Hoekstra route
zo 26/11 13:30 BK15201 Sporting Trigon 5 – Stormvogels 3 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld route
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
za 2/12 19:25 WK11955 OVVO / De Kroon 1 – Sporting Trigon 1 OVVO-hal in Maarssen EW. de Vos route
za 2/12 17:45 WK14273 OVVO / De Kroon 2 – Sporting Trigon 2 OVVO-hal in Maarssen Chris Mulder route
za 2/12 17:00 WK16428 ALO 3 – Sporting Trigon 4 Ockenburgh in Den Haag R. Pardoen route
za 2/12 12:40 BK38079 Sporting Trigon G1 – Vitesse G1 Walburghal in Zwijndrecht route
za 2/12 13:10 BK38082 DVO / Accountor G1 – Sporting Trigon G1 Walburghal in Zwijndrecht route
za 2/12 17:20 WK21912 Velocitas A1 – Sporting Trigon A1 De Does in Leiderdorp LJA. Wesseling route
za 2/12 12:00 BK37616 Pernix B2 – Sporting Trigon B1 De Zijl in Leiden route
za 2/12 11:00 BK25125 Sporting Trigon C1 – KZ Danaiden C2 Drie Oktoberhal in Leiden Dick Onderwater route
za 2/12 12:00 BK28072 Sporting Trigon D1 – TOP / SolarCompleet D3 Drie Oktoberhal in Leiden Ko van den Berg route
za 2/12 10:00 BK38274 Atlantis D2 – Sporting Trigon D2 De Phoenix in Mijdrecht route
za 2/12 09:00 BK35302 KVS / Maritiem E2 – Sporting Trigon E3 De Blinkerd in Scheveningen route
za 2/12 10:00 BK37642 Madjoe E3 – Sporting Trigon E4 Middelmors in Rijnsburg Jan van der Meij route
za 2/12 09:00 BK31821 Fiks F1 – Sporting Trigon F1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest route
zo 3/12 12:30 WK15320 Groen Geel 4 – Sporting Trigon 3 Groen-Geelhal in Wormer John van Marle route
zo 3/12 10:40 BK15187 Zaandam Zuid 3 – Sporting Trigon 5 Zaanstad-Zuid in Zaandam route
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
za 9/12 19:30 WK11962 Sparta 1 – Sporting Trigon 1 Windesheim in Zwolle Jacco Hospers route
za 9/12 17:50 WK14276 Sparta 2 – Sporting Trigon 2 Windesheim in Zwolle H. Beumer route
za 9/12 15:00 WK21913 Vriendenschaar A1 – Sporting Trigon A1 Sporthoeve in Bodegraven F. Dankelman route
za 9/12 11:20 BK37617 Sporting Trigon B1 – HKV / Ons Eibernest B3 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet route
za 9/12 10:20 BK24571 Sporting Trigon C1 – Madjoe C2 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
za 9/12 09:15 BK34443 Sporting Trigon E1 – Pernix E1 5 Mei-hal in Leiden Ruud van Vliet route
za 9/12 12:00 BK35420 Die Haghe E2 – Sporting Trigon E3 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag route
za 9/12 10:00 BK33787 TOP / SolarCompleet E4 – Sporting Trigon E2 De Korf in Sassenheim route
za 9/12 09:15 BK37643 Sporting Trigon E4 – KIOS E4 5 Mei-hal in Leiden Jan Sjardijn route
za 9/12 09:00 BK30307 KZ Danaiden F1 – Sporting Trigon F1 Drie Oktoberhal in Leiden route
zo 10/12 14:45 WK15341 Refleks 2 – Sporting Trigon 3 Marimbahal in Rijswijk R. den Otter route
zo 10/12 17:15 WK16439 Refleks 4 – Sporting Trigon 4 Marimbahal in Rijswijk clubsr Achilles route
zo 10/12 10:00 BK15188 Purmer 3 – Sporting Trigon 5 De Vaart in Purmerend route
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
za 16/12 15:30 WK12030 Sporting Trigon 1 – Oost-Arnhem 1 5 Mei-hal in Leiden Diana Boogaard route
za 16/12 14:00 WK14343 Sporting Trigon 2 – GKV / Enomics 2 5 Mei-hal in Leiden Pascal Huisman route
za 16/12 16:10 BK38104 Albatros G1 – Sporting Trigon G1 Bongerdhal in Barendrecht route
za 16/12 17:40 BK38096 Sporting Trigon G1 – KOAG G1 Bongerdhal in Barendrecht route
za 16/12 12:50 WK21914 Sporting Trigon A1 – Achilles A2 5 Mei-hal in Leiden J. van Velzen route
za 16/12 11:50 BK37622 Sporting Trigon B1 – Pernix B2 5 Mei-hal in Leiden John Beekman route
za 16/12 13:00 BK22785 Fluks C1 – Sporting Trigon C1 De Overkant in Noordwijk Zh route
za 16/12 10:50 BK26117 Sporting Trigon D1 – VZOD D1 5 Mei-hal in Leiden Ko van den Berg route
za 16/12 09:55 BK38250 Sporting Trigon D2 – Madjoe D6 5 Mei-hal in Leiden Jan Sjardijn route
za 16/12 10:00 BK34537 Velocitas E1 – Sporting Trigon E1 De Does in Leiderdorp route
za 16/12 09:00 BK36916 Sporting Trigon E3 – VEO E2 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet route
za 16/12 09:55 BK32442 Sporting Trigon E2 – Madjoe E2 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
za 16/12 09:00 BK30781 Sporting Trigon F1 – Madjoe F2 5 Mei-hal in Leiden Quinty Cenin route
zo 17/12 14:30 WK15596 Sporting Trigon 3 – BEP 3 Drie Oktoberhal in Leiden A.S. Maijenburg route
zo 17/12 13:20 BK15198 Sporting Trigon 5 – Oosterkwartier 3 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld route
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
za 6/1 16:45 WK11891 Fiks 1 – Sporting Trigon 1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest route
za 6/1 16:20 WK14209 KVS / Maritiem 3 – Sporting Trigon 2 De Blinkerd in Scheveningen route
za 6/1 11:00 BK38083 Sporting Trigon G1 – Albatros G1 De Does in Leiderdorp route
za 6/1 11:30 BK38097 Velocitas G1 – Sporting Trigon G1 De Does in Leiderdorp route
za 6/1 14:00 WK21915 KVS / Maritiem A2 – Sporting Trigon A1 De Blinkerd in Scheveningen route
za 6/1 12:00 BK23745 Sporting Trigon C1 – KIOS C2 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
za 6/1 09:00 BK27703 TOP / SolarCompleet D3 – Sporting Trigon D1 De Korf in Sassenheim route
za 6/1 10:00 BK38258 KZ Danaiden D4 – Sporting Trigon D2 5 Mei-hal in Leiden route
za 6/1 10:00 BK33912 Sporting Trigon E1 – De Vinken E1 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet route
za 6/1 13:10 BK33943 Futura E1 – Sporting Trigon E3 Zuidhaghe in Den Haag route
za 6/1 09:00 BK35443 KZ Danaiden E3 – Sporting Trigon E2 5 Mei-hal in Leiden route
za 6/1 09:00 BK37644 Sporting Trigon E4 – Velocitas E4 5 Mei-hal in Leiden Ruud van Vliet route
za 6/1 13:00 BK31883 Fluks F1 – Sporting Trigon F1 De Overkant in Noordwijk Zh route
zo 7/1 14:50 WK15083 Apollo 2 – Sporting Trigon 3 Deimos in Heerhugowaard route
zo 7/1 10:00 WK16064 KZ Danaiden 3 – Sporting Trigon 4 Drie Oktoberhal in Leiden route
zo 7/1 15:00 BK15173 HBC 4 – Sporting Trigon 5 De Waterakkers in Heemskerk route
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
za 13/1 14:30 WK12046 Sporting Trigon 1 – SKF 1 5 Mei-hal in Leiden route
za 13/1 13:00 WK14359 Sporting Trigon 2 – SKF 2 5 Mei-hal in Leiden route
za 13/1 11:45 WK15656 Sporting Trigon 3 – EKVA 3 5 Mei-hal in Leiden route
za 13/1 10:30 WK21916 Sporting Trigon A1 – Tempo A2 5 Mei-hal in Leiden route
za 13/1 09:30 BK37619 Sporting Trigon B1 – TOP / SolarCompleet B5 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
za 13/1 10:00 BK38248 Sporting Trigon D2 – Atlantis D2 Drie Oktoberhal in Leiden Ko van den Berg route
za 13/1 09:00 BK35588 Tempo E1 – Sporting Trigon E1 Limeshallen in Alphen ad Rijn route
za 13/1 09:00 BK37326 Fiks E2 – Sporting Trigon E2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest route
za 13/1 10:00 BK37645 Sporting Trigon E4 – VZOD E2 Drie Oktoberhal in Leiden Bas Noordervliet route
zo 14/1 13:30 WK16909 Sporting Trigon 4 – HKV / Ons Eibernest 5 Drie Oktoberhal in Leiden route
zo 14/1 12:20 BK15202 Sporting Trigon 5 – KZ / Hiltex 9 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld route
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
za 20/1 19:00 WK11833 De Meeuwen 1 – Sporting Trigon 1 Meeuwen-hal in Putten route
za 20/1 17:50 WK14149 SDO / BlijWerkt 2 – Sporting Trigon 2 De Schulenburch in Kamerik route
za 20/1 17:15 WK14848 KVA 3 – Sporting Trigon 3 Nieuwe Bankrashal in Amstelveen route
za 20/1 16:10 WK21917 KZ Danaiden A1 – Sporting Trigon A1 Drie Oktoberhal in Leiden route
za 20/1 15:00 BK37620 Tempo B3 – Sporting Trigon B1 Limeshallen in Alphen ad Rijn route
za 20/1 10:20 BK22969 Sporting Trigon C1 – Fiks C2 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet route
za 20/1 11:20 BK28437 Sporting Trigon D1 – Crescendo D1 5 Mei-hal in Leiden Ko van den Berg route
za 20/1 09:00 BK38276 Madjoe D6 – Sporting Trigon D2 Middelmors in Rijnsburg Willem van der Meij route
za 20/1 09:15 BK33382 Sporting Trigon E1 – TOP / SolarCompleet E1 5 Mei-hal in Leiden Janwillem van der Gugten route
za 20/1 11:30 BK32592 HKV / Ons Eibernest E1 – Sporting Trigon E3 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Kallista de Graaf route
za 20/1 09:15 BK35767 Sporting Trigon E2 – Pernix E6 5 Mei-hal in Leiden Ruud van Vliet route
za 20/1 13:00 BK37646 TOP / SolarCompleet E6 – Sporting Trigon E4 De Wasbeek in Sassenheim route
za 20/1 09:15 BK29637 Sporting Trigon F1 – TOP / SolarCompleet F4 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
zo 21/1 11:30 WK15716 Tilburg 4 – Sporting Trigon 4 Westerwel in Tilburg route
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
za 27/1 17:35 WK12032 Pernix 1 – Sporting Trigon 1 De Zijl in Leiden route
za 27/1 11:10 WK14350 KCC / SO natural 4 – Sporting Trigon 2 Schenkel in Capelle ad IJssel route
za 27/1 14:20 WK21918 Refleks A1 – Sporting Trigon A1 De Schilp in Rijswijk route
za 27/1 11:15 BK37621 Fiks B2 – Sporting Trigon B1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest route
za 27/1 11:00 BK24261 Sporting Trigon C1 – TOP / SolarCompleet C3 Drie Oktoberhal in Leiden Dick Onderwater route
za 27/1 12:00 BK27284 Sporting Trigon D1 – Fiks D1 Drie Oktoberhal in Leiden Ko van den Berg route
za 27/1 09:00 BK38264 Sporting Trigon D2 – Fluks D1 Drie Oktoberhal in Leiden Bas Noordervliet route
za 27/1 09:00 BK34879 KZ Danaiden E1 – Sporting Trigon E1 Drie Oktoberhal in Leiden route
za 27/1 11:00 BK36998 TOP / SolarCompleet E5 – Sporting Trigon E3 De Wasbeek in Sassenheim route
za 27/1 10:00 BK34128 Sporting Trigon E2 – Velocitas E2 Drie Oktoberhal in Leiden Ruud van Vliet route
za 27/1 10:00 BK37647 Pernix E5 – Sporting Trigon E4 De Zijl in Leiden route
za 27/1 11:00 BK30485 TOP / SolarCompleet F5 – Sporting Trigon F1 De Wasbeek in Sassenheim route
zo 28/1 14:45 WK15605 KZ / Hiltex 4 – Sporting Trigon 3 De Koog in Koog ad Zaan route
zo 28/1 12:50 WK16840 Achilles 5 – Sporting Trigon 4 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag route
zo 28/1 13:10 BK15199 Stormvogels 3 – Sporting Trigon 5 De Zien in Uitgeest route
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
za 3/2 14:30 WK12014 Sporting Trigon 1 – OVVO / De Kroon 1 5 Mei-hal in Leiden route
za 3/2 13:00 WK14327 Sporting Trigon 2 – OVVO / De Kroon 2 5 Mei-hal in Leiden route
za 3/2 19:00 WK16734 Sporting Trigon 4 – ALO 3 Drie Oktoberhal in Leiden route
za 3/2 11:50 WK21919 Sporting Trigon A1 – Velocitas A1 5 Mei-hal in Leiden route
za 3/2 11:00 BK24820 KZ Danaiden C2 – Sporting Trigon C1 Drie Oktoberhal in Leiden route
za 3/2 10:50 BK28248 KZ Danaiden D2 – Sporting Trigon D1 5 Mei-hal in Leiden route
za 3/2 11:30 BK40123 Lynx D2 – Sporting Trigon D2 Sporthal Leidschenveen in Den Haag route
za 3/2 09:00 BK36515 Sporting Trigon E3 – KVS / Maritiem E2 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet route
za 3/2 10:00 BK37648 Sporting Trigon E4 – Madjoe E3 5 Mei-hal in Leiden Erwin van Eijk route
za 3/2 09:55 BK31539 Sporting Trigon F1 – Fiks F1 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
zo 4/2 14:40 WK15535 Sporting Trigon 3 – Groen Geel 4 Drie Oktoberhal in Leiden route
zo 4/2 13:30 BK15197 Sporting Trigon 5 – Zaandam Zuid 3 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld route
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
za 10/2 14:30 WK11910 Sporting Trigon 1 – Sparta 1 5 Mei-hal in Leiden route
za 10/2 13:00 WK14223 Sporting Trigon 2 – Sparta 2 5 Mei-hal in Leiden route
za 10/2 12:00 BK38100 Vitesse G1 – Sporting Trigon G1 Drie Oktoberhal in Leiden route
za 10/2 13:00 BK38085 Sporting Trigon G1 – DVO / Accountor G1 Drie Oktoberhal in Leiden route
za 10/2 11:50 WK21920 Sporting Trigon A1 – Vriendenschaar A1 5 Mei-hal in Leiden route
za 10/2 14:45 BK37623 HKV / Ons Eibernest B3 – Sporting Trigon B1 HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag Wouter Böhmers route
za 10/2 11:00 BK23886 Madjoe C2 – Sporting Trigon C1 Middelmors in Rijnsburg Jan Kralt route
za 10/2 11:00 BK34163 Pernix E1 – Sporting Trigon E1 De Zijl in Leiden route
za 10/2 09:00 BK34241 Sporting Trigon E3 – Die Haghe E2 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
za 10/2 09:55 BK37150 Sporting Trigon E2 – TOP / SolarCompleet E4 5 Mei-hal in Leiden John Beekman route
za 10/2 11:30 BK37649 KIOS E4 – Sporting Trigon E4 Estafette in Nieuw Vennep route
za 10/2 09:00 BK32005 Sporting Trigon F1 – KZ Danaiden F1 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet route
zo 11/2 15:40 WK15138 Sporting Trigon 3 – Refleks 2 Drie Oktoberhal in Leiden route
zo 11/2 14:30 WK16146 Sporting Trigon 4 – Refleks 4 Drie Oktoberhal in Leiden route
zo 11/2 13:20 BK15176 Sporting Trigon 5 – Purmer 3 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld route
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
za 17/2 17:50 WK14303 GKV / Enomics 2 – Sporting Trigon 2 Van Rappardhal in Gorinchem route
za 17/2 19:20 WK21921 Achilles A2 – Sporting Trigon A1 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag route
za 17/2 11:00 BK37624 Sporting Trigon B1 – KIOS B2 Leids RRC in Leiden Ruud van Vliet route
za 17/2 10:00 BK24363 Sporting Trigon C1 – Fluks C1 Leids RRC in Leiden Dick Onderwater route
za 17/2 12:15 BK27965 VZOD D1 – Sporting Trigon D1 Proosdijhal in Kudelstaart route
za 17/2 12:00 BK38279 Fluks D1 – Sporting Trigon D2 De Overkant in Noordwijk Zh route
za 17/2 09:00 BK32761 Sporting Trigon E1 – Velocitas E1 5 Mei-hal in Leiden Maxime Cenin route
za 17/2 12:00 BK36010 VEO E2 – Sporting Trigon E3 Essesteyn in Voorburg Jada, G Graaff, de, J route
za 17/2 10:00 BK35072 Madjoe E2 – Sporting Trigon E2 Middelmors in Rijnsburg Henk-Jan Blankert route
za 17/2 10:00 BK29756 Madjoe F2 – Sporting Trigon F1 Middelmors in Rijnsburg Willem van der Meij route
zo 18/2 12:10 WK15453 BEP 3 – Sporting Trigon 3 Beukenkamp in Purmerend route
zo 18/2 14:20 BK15194 Oosterkwartier 3 – Sporting Trigon 5 De Spaarne in Haarlem route
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
za 24/2 11:00 BK29465 Madjoe D3 – Sporting Trigon D1 Middelmors in Rijnsburg Willem van der Meij route
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
za 3/3 16:00 WK11988 Oost-Arnhem 1 – Sporting Trigon 1 Valkenhuizen in Arnhem route
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
za 10/3 14:30 WK11846 Sporting Trigon 1 – Fiks 1 5 Mei-hal in Leiden route
za 10/3 13:00 WK14159 Sporting Trigon 2 – KVS / Maritiem 3 5 Mei-hal in Leiden route
za 10/3 11:50 WK21922 Sporting Trigon A1 – KVS / Maritiem A2 5 Mei-hal in Leiden route
za 10/3 18:30 BK37618 KIOS B2 – Sporting Trigon B1 Estafette in Nieuw Vennep route
za 10/3 16:30 BK25012 KIOS C2 – Sporting Trigon C1 Estafette in Nieuw Vennep route
za 10/3 10:50 BK27782 Sporting Trigon D1 – KZ Danaiden D2 5 Mei-hal in Leiden John Beekman route
za 10/3 09:55 BK38278 Sporting Trigon D2 – KZ Danaiden D4 5 Mei-hal in Leiden Ko van den Berg route
za 10/3 11:00 BK32869 De Vinken E1 – Sporting Trigon E1 De Boei in Vinkeveen route
za 10/3 09:00 BK32821 Sporting Trigon E3 – Futura E1 5 Mei-hal in Leiden Dick Onderwater route
za 10/3 09:55 BK34841 Sporting Trigon E2 – KZ Danaiden E3 5 Mei-hal in Leiden Bas Noordervliet route
za 10/3 10:00 BK37650 Velocitas E4 – Sporting Trigon E4 De Does in Leiderdorp route
za 10/3 09:00 BK31694 Sporting Trigon F1 – Fluks F1 5 Mei-hal in Leiden Ruud van Vliet route
zo 11/3 15:00 WK14894 Sporting Trigon 3 – Apollo 2 Drie Oktoberhal in Leiden route
zo 11/3 13:50 WK15786 Sporting Trigon 4 – KZ Danaiden 3 Drie Oktoberhal in Leiden route
zo 11/3 12:40 BK15164 Sporting Trigon 5 – HBC 4 Drie Oktoberhal in Leiden Herman Meulenbeld route
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
zo 18/3 12:20 BK15185 KZ / Hiltex 9 – Sporting Trigon 5 De Koog in Koog ad Zaan route