Sporting Trigon 1

geen teamfoto beschikbaar
Sporting Trigon 3
2 oktober 2014
Alle categoriën

Sporting Trigon 1

geen teamfoto beschikbaar

Spelers

Linda Jongenburger


Danya Kling


Ellen Matze


Esther Paauw


Floor Lambooy


Margot Siliakus


Philippa Jorissen


Maxime Cenin


Quinty Cenin


Sabine Anneeze


Pam Straathof


Niek Duitscher


Henk van der Gugten


Boyd Ouwerkerk


Ike la Lau


Robert Knaap


Janwillem van der Gugten


Jordy Smeele


Michael Star


Marc Meulenbeld


Robin van Eijk


Ferry Janssen


Staf

Saskia Gijsman

Teambegeleider


Visser Fysiotheraphie

Fysiotherapeut



Stand

De standen in het team Sporting Trigon 1


Overgangsklasse B (zaal)
1 OVVO / De Kroon 1 2 2 0 0 4 50 44 (6)
2 Fiks 1 2 1 1 0 3 45 41 (4)
2 Oost-Arnhem 1 2 1 1 0 3 47 44 (3)
4 De Meeuwen 1 2 1 0 1 2 53 45 (8)
4 SKF 1 2 1 0 1 2 46 49 (-3)
4 Pernix 1 2 1 0 1 2 38 41 (-3)
7 Sparta 1 2 0 0 2 0 40 44 (-4)
7 Sporting Trigon 1 2 0 0 2 0 44 55 (-11)

Wedstrijdprogramma

Overgangsklasse B (zaal)
za 25/11 15:30 WK12042 Sporting Trigon 1 – Pernix 1 EMF. Opering aanwezig: 14:30
za 2/12 19:25 WK11955 OVVO / De Kroon 1 – Sporting Trigon 1 EW. de Vos vertrek: 17:30
za 9/12 19:30 WK11962 Sparta 1 – Sporting Trigon 1 Jacco Hospers vertrek: 16:45
za 16/12 15:30 WK12030 Sporting Trigon 1 – Oost-Arnhem 1 Diana Boogaard aanwezig: 14:30
za 6/1 16:45 WK11891 Fiks 1 – Sporting Trigon 1 vertrek: 15:30
za 13/1 14:30 WK12046 Sporting Trigon 1 – SKF 1 aanwezig: 13:30
za 20/1 19:00 WK11833 De Meeuwen 1 – Sporting Trigon 1 vertrek: 16:45
za 27/1 17:35 WK12032 Pernix 1 – Sporting Trigon 1 vertrek: 16:15
za 3/2 14:30 WK12014 Sporting Trigon 1 – OVVO / De Kroon 1 aanwezig: 13:30
za 10/2 14:30 WK11910 Sporting Trigon 1 – Sparta 1 aanwezig: 13:30
za 3/3 16:00 WK11988 Oost-Arnhem 1 – Sporting Trigon 1 vertrek: 13:45
za 10/3 14:30 WK11846 Sporting Trigon 1 – Fiks 1 aanwezig: 13:30

Download programma als PDF | Download programma als Excel bestand | Download programma als Agenda bestand (voor bijv. Outlook)


Uitslagen

Uitslagen van het team Sporting Trigon 1

4 wedstrijden zijn geselecteerd. 3 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Overgangsklasse B (zaal)
18-11-2017 Sporting Trigon 1 - De Meeuwen 1 21 – 31
11-11-2017 SKF 1 - Sporting Trigon 1 24 – 23
Toernooi Wedstrijden (zaal)
1-11-2017 VEO 1 - Sporting Trigon 1
30-10-2017 Sporting Trigon 1 - HKV / Ons Eibernest 1 19 – 20

Gerelateerde berichten

20 november 2017

De Meeuwen zorgen voor overlast Sporting Trigon.

Een bekend probleem voor de stad Leiden, maar deze “vogels” kwamen uit Putten en korfbalden Trigon naar een kansloze nederlaag.(21-31) In de eerste thuisbeurt van dit […]
17 november 2017

Een frisse neus

Bij de start van de competitie stond hij er weer en hoe. Jordy Smeele toonde zich in Veenendaal een gedreven aanvoerder en kon dat op de […]
13 november 2017

Sporting Trigon haalt bijna stunt uit.

Bij de opening van het zaalkorfbalseizoen zorgde Sporting Trigon in de Overgangsklasse B bijna voor een daverende verrassing door het veel sterker geachte SKF tot de […]
9 november 2017

Poule des doods??

Ondanks de keurige 3e plek vorig seizoen zitten we voor komend seizoen “opgescheept” met de zwaarst denkbare indeling van de 4 overgangsklassen. Kijk maar even na: […]
27 oktober 2017

“Meet the Jorissens”

In de competitieloze fase tussen korfballen in de (soms) frisse openlucht en (soms) benauwde indooraccommodaties wordt door analisten (ja, die hebben we ook) meestal terug- en […]