Opstellingen

Korfbal Competitie Overzicht | opstellingen1920zaal

Opstellingen voor week 5 voor de vereniging Sporting Trigon in Leiden

 

C1Klasse:C-043 Wedstrijdnummer: BK22719
di 28/01
19:00
Sporting Trigon C1 -  Fiks C1
DamesAmy Geerlof, Britt Schreuder, Britt van der Zeeuw, Iris van Lunteren, Michaëla Hekkelman, Thirza van der Spek, Vera Sluiter
HerenAdam Schoofs, David Zwaan, Huub Niesing, Mik Stouten, Milan Dreef
CoachJessica Sjardijn, Mandy Bekooy, Martinique Schreuder
Verzamelen18:30
ScheidsrechterBas Noordervliet
Locatie5 Mei-hal in Leiden

 

1Klasse:OKD Wedstrijdnummer: WK11753
za 01/02
14:30
Sporting Trigon 1 -  VEO 1
DamesDanya Kling, Mandy Bekooy, Rosanne Beekman, Sabine Anneeze
HerenFerry Janssen, Janwillem v.d. Gugten, Marc Meulenbeld, Tim van Eijk
CoachNiek Duitscher
Verzamelen13:30
ScheidsrechterArjan Roos
Locatie5 Mei-hal in Leiden

 

2Klasse:R2L Wedstrijdnummer: WK14945
za 01/02
13:10
Sporting Trigon 2 -  Achilles 4
DamesEveline Mertens, Floor Lambooy, Lynn Meulenbeld, Pam Straathof
HerenDaan van der Geest, Finn Lambooy, Mees van der Doe, Robin van Eijk
CoachPetra Wervelman, Henk v.d. Nol
Verzamelen12:10
ScheidsrechterCJ. Steenbeek
Locatie5 Mei-hal in Leiden

 

B1Klasse:B2E Wedstrijdnummer: WK19506
za 01/02
12:00
Sporting Trigon B1 -  Vriendenschaar B1
DamesFemke Zwaan, Fenna de Haas, Ilse van Iterson, Julia Lindijer, Sacha van Lunteren, Saskia Hekkelman
HerenBo Laman, Bradney van Ophuizen, Jaap Andriese, Tim Geerlof
CoachMees van der Doe, Tim van Eijk
Verzamelen11:15
Locatie5 Mei-hal in Leiden

 

C1Klasse:C-043 Wedstrijdnummer: BK22817
za 01/02
11:55
KZ Danaiden C2 -  Sporting Trigon C1
DamesAmy Geerlof, Britt Schreuder, Britt van der Zeeuw, Iris van Lunteren, Michaëla Hekkelman, Thirza van der Spek, Vera Sluiter
HerenAdam Schoofs, David Zwaan, Huub Niesing, Mik Stouten, Milan Dreef
CoachJessica Sjardijn, Mandy Bekooy, Martinique Schreuder
Verzamelen11:10
LocatieDrie Oktoberhal in Leiden

 

D1Klasse:D-043 Wedstrijdnummer: BK25890
za 01/02
13:30
KIOS D1 -  Sporting Trigon D1
DamesAnouk van den Broek, Emma Krogt, Loïs van Vliet, Lynn van Rijn, Marjolein Andriese
HerenCasper van der Spek, Milan van der Veer, Ruben Bekker, Sem Bekker
CoachRene Bekker
Verzamelen12:30
Vervoervan den Broek, Bekker, van Rijn
LocatieEstafette in Nieuw Vennep

 

D2Klasse:D4-08 Wedstrijdnummer: BK27427
za 01/02
11:05
Triaz D1 -  Sporting Trigon D2
DamesLisa Overdulve
HerenIlyas Dobbenburgh, Thijs Lindijer, Tijn Odijk
CoachPeter van der Graaf
Verzamelenonbekend
VervoerOverdulve, Dobbenburgh
LocatieDe Pijp in Amsterdam
Opmerking afgemeld: Levi van der Graaf

 

E1Klasse:E-067 Wedstrijdnummer: BK31238
za 01/02
11:00
TOP / SolarCompleet E3 -  Sporting Trigon E1
DamesAmy van Vliet, Nienke Odijk, Shadi Tahmasian
HerenBas Montalto, Jesse Poels, Tomas Overdulve
CoachMarc Meulenbeld, Nikos van Aelst
Verzamelen10:10
Vervoervan Vliet, Poels, Montalto
LocatieDe Wasbeek in Sassenheim

 

3Klasse:R2G Wedstrijdnummer: WK13835
zo 02/02
14:50
Sporting Trigon 3 -  HKV / Ons Eibernest 3
DamesAukje van Rijn, Ellen Matze, Jorine Fitié, Manon Groen, Meta Kleer, Patty Groen
HerenJohan Noordervliet, Maarten van Vliet, Menno van der Vooren, Misja IJzerman, Rene Bekker
Coach
Verzamelen13:35
ScheidsrechterChris Hermans
LocatieDrie Oktoberhal in Leiden

 

4Klasse:R3P Wedstrijdnummer: WK13825
zo 02/02
13:40
Sporting Trigon 4 -  Achilles 5
DamesBrenda Venema, Cindy van Hooven, Diana van der Doe-Hoppenbrouwer, Jessica Sjardijn, Martinique Schreuder
HerenBart Niesing, Daan Niesing, Henk v.d. Nol, Kasper Siliakus
Coach
Verzamelen12:25
LocatieDrie Oktoberhal in Leiden

 

5Klasse:S-218 Wedstrijdnummer: BK13491
zo 02/02
12:30
Sporting Trigon 5 -  HKV / Ons Eibernest 6
DamesAnouk Wetselaar, Brigitte Schoonderwoerd, Helen Schaap, Janke Nieske Mulder, Tessa Hoekstra
HerenHenk v.d. Gugten, Ike la Lau, Jordy Smeele, Lennert l' Amie, Michael Star, Niek Duitscher
Coach
Verzamelen11:30
LocatieDrie Oktoberhal in Leiden

 

13,21875