Opstellingen

Korfbal Competitie Overzicht | opstellingen2021veld

Opstellingen voor week 38 voor de vereniging Sporting Trigon in Leiden

 

1Klasse:1D Wedstrijdnummer: WK895
za 19/09
15:30
ALO 1 -  Sporting Trigon 1
DamesAnneroos Schoeman, Mandy Bekooy, Pam Straathof, Rosanne Beekman
HerenFerry Janssen, Janwillem v.d. Gugten, Marc Meulenbeld, Tim van Eijk
CoachNiek Duitscher
Verzamelen13:50
ScheidsrechterR. Lanser
LocatieBosjes van Pex in Den Haag

 

2Klasse:R2H Wedstrijdnummer: WK3735
za 19/09
14:00
ALO 2 -  Sporting Trigon 2
DamesAnnika van den Bos, Floor Lambooy, Janke Nieske Mulder, Lynn Meulenbeld
HerenDaan van der Geest, Finn Lambooy, Mees van der Doe, Robin van Eijk
CoachPetra Wervelman, Henk v.d. Nol
Verzamelen12:20
ScheidsrechterC. van Uden
LocatieBosjes van Pex in Den Haag

 

3Klasse:R2G Wedstrijdnummer: WK3710
za 19/09
14:30
Sporting Trigon 3 -  KVA 3
DamesAukje van Rijn, Kelly Boon, Manon Groen, Meta Kleer, Patty Groen
HerenBart Niesing, Johan Noordervliet, Maarten van Vliet, Misja IJzerman, Rene Bekker
Coach
Verzamelen13:30
LocatieZoeterwoudsesingel in Leiden

 

C1Klasse:C-069 Wedstrijdnummer: BK5520
za 19/09
10:30
Phoenix C1 -  Sporting Trigon C1
DamesBritt Schreuder, Britt van der Zeeuw, Michaëla Hekkelman, Rachel Breedeveld, Thirza van der Spek, Vera Sluiter
HerenDavid Zwaan, Jaap Andriese, Mik Stouten, Milan Dreef
CoachMandy Bekooy, Michel Andriese
Verzamelen09:40
VervoerAndriese, Hekkelman, Stouten
LocatieVan Doornenplantsoen in Zoetermeer

 

C2Klasse:C-070 Wedstrijdnummer: BK5444
za 19/09
10:30
KIOS C2 -  Sporting Trigon C2
DamesAnouk van den Broek, Emma Krogt, Loïs van Vliet, Lynn van Rijn, Marjolein Andriese
HerenCasper van der Spek, Milan van der Veer, Ruben Bekker, Sem Bekker
CoachSaar Bekker-Karstens, Rene Bekker
Verzamelen09:35
Vervoervan den Broek, Bekker, Krogt
LocatieK.V. Kios in Nieuw Vennep

 

D1Klasse:D-077 Wedstrijdnummer: BK4750
za 19/09
09:00
TOP | SolarCompleet D4 -  Sporting Trigon D1
DamesLisa Overdulve, Shadi Tahmasian
HerenBas Montalto, Jesse Poels, Levi van der Graaf, Tijn Odijk, Tomas Overdulve
CoachMarc Meulenbeld
Verzamelen08:10
Vervoervan der Graaf, Poels, Montalto
LocatieDe Wasbeek in Sassenheim

 

F1Klasse:F-041 Wedstrijdnummer: BK893
za 19/09
10:00
Pernix F1 -  Sporting Trigon F1
DamesCarmen Graaf,van der, Imme van der Lek, Maeve Shovlin, Myrthe Odijk
HerenBart Degeling, Tim Van Aelst
CoachJoy Sinteur
Verzamelen09:20
LocatieMerenwijk in Leiden

 

4Klasse:R3L Wedstrijdnummer: WK3701
zo 20/09
14:25
Sporting Trigon 4 -  ALO 3
DamesDiana van der Doe-Hoppenbrouwer, Ellen Matze, Helen Schaap, Saar Bekker-Karstens, Tessa Hoekstra
HerenHenk v.d. Gugten, Ike la Lau, Michael Star, Niek Duitscher
Coach
Verzamelen13:25
LocatieZoeterwoudsesingel in Leiden

 

5Klasse:S-213 Wedstrijdnummer: BK11720
zo 20/09
12:55
Sporting Trigon 5 -  KZ | Thermo4U 10
DamesAnnelieke van Evert, Anouk Dekker, Petra Wervelman, Tjitske Weizenbach
HerenJoost v.d. Wal, Marco van der Krogt, Rens Wolters, Ruben van Wezep
Coach
Verzamelen12:10
LocatieZoeterwoudsesingel in Leiden

 

2,868164