Wedstrijdprogramma

zaterdag 23 oktober 2021
23/10 14:00Korbis 2 - Sporting Trigon 2Sniep, WaddinxveenA. vd Mheen
23/10 14:30Sporting Trigon 3 - Weidevogels 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
23/10 15:30Korbis 1 - Sporting Trigon 1Sniep, WaddinxveenRobert van Heiningen
zondag 24 oktober 2021
24/10 11:00HKV/Ons Eibernest 5 - Sporting Trigon 5HKV/Ons Eibernest, Den Haag
24/10 14:30Sporting Trigon 4 - ALO 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
zaterdag 30 oktober 2021
30/10 12:30Sporting Trigon 3 - Die Haghe 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
30/10 14:00Sporting Trigon 2 - ONDO 2Zoeterwoudsesingel, LeidenCock Matthijsse
30/10 15:30Sporting Trigon 1 - ONDO 1Zoeterwoudsesingel, LeidenM. van Roon
zondag 31 oktober 2021
31/10 13:00Sporting Trigon 5 - Die Haghe 7Zoeterwoudsesingel, Leiden
31/10 14:30Sporting Trigon 4 - HKV/Ons Eibernest 4Zoeterwoudsesingel, Leiden
week 42 : van dinsdag 19 oktober 2021 t/m maandag 25 oktober 2021
23/10 15:30Phoenix 1 - ALO 1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
23/10 15:30Korbis 1 - Sporting Trigon 1Sniep, Waddinxveen
23/10 15:30ONDO 1 - Swift 1Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
23/10 16:00Movado 1 - Refleks 1Patersweg, Dordrecht
23/10 14:00Korbis 2 - Sporting Trigon 2Sniep, Waddinxveen
23/10 14:00Phoenix 2 - ALO 2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
23/10 14:10ONDO 2 - Swift 2Juliana Sportpark, ’s-Gravenzande
23/10 14:30Movado 2 - Refleks 2Patersweg, Dordrecht
23/10 12:30Phoenix 3 - Excelsior 3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
23/10 14:30Sporting Trigon 3 - Weidevogels 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
23/10 17:00Oranje Wit 4 - HKV/Ons Eibernest 3Stadspolders, Dordrecht
23/10 17:30Refleks 3 - Die Haghe 3Prinses Irene, Rijswijk
24/10 14:30Groen Geel | IJskoud de Beste 5 - OKV 3Trickelsoord, Wormer
24/10 11:00Die Haghe 5 - HKV/Ons Eibernest 4Baambruggestraat 10, Den Haag
24/10 14:30Sporting Trigon 4 - ALO 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
24/10 12:30Achilles 5 - Fortuna | Delta Logistiek 6Pomonaplein, Den Haag
week 43 : van dinsdag 26 oktober 2021 t/m maandag 1 november 2021
30/10 15:30Sporting Trigon 1 - ONDO 1Zoeterwoudsesingel, Leiden
30/10 15:30Korbis 1 - Swift 1Sniep, Waddinxveen
30/10 15:30Phoenix 1 - Refleks 1Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
30/10 16:00ALO 1 - Movado 1Bosjes van Pex, Den Haag
30/10 14:00Korbis 2 - Swift 2Sniep, Waddinxveen
30/10 14:00Sporting Trigon 2 - ONDO 2Zoeterwoudsesingel, Leiden
30/10 14:00Phoenix 2 - Refleks 2Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
30/10 14:30ALO 2 - Movado 2Bosjes van Pex, Den Haag
26/10 19:45ALO 3 - OKV 3Bosjes van Pex, Den Haag
30/10 12:30Sporting Trigon 3 - Die Haghe 3Zoeterwoudsesingel, Leiden
30/10 12:30Phoenix 3 - HKV/Ons Eibernest 3Van Doornenplantsoen, Zoetermeer
30/10 17:00Weidevogels 3 - Refleks 3Merenveld, Bleiswijk
30/10 11:00Excelsior 3 - Oranje Wit 4Biesland, Delft
31/10 14:30Sporting Trigon 4 - HKV/Ons Eibernest 4Zoeterwoudsesingel, Leiden
31/10 11:00ALO 3 - Die Haghe 5Bosjes van Pex, Den Haag
31/10 14:30OKV 3 - Achilles 5Twiskepolder, Oostzaan
31/10 14:30Groen Geel | IJskoud de Beste 5 - Fortuna | Delta Logistiek 6Trickelsoord, Wormer