Standen

KNKV 1e klasse E
1ALO 11410312321017337
2ONDO 1139222022516659
3Sporting Trigon 1147251620818820
4Refleks 1136251420918425
5Swift 113607121911847
6Phoenix 11452712173191-18
7Movado 1114078162185-23
8Korbis 11401131141248-107
KNKV Reserve 2e klasse I
1Refleks 21311112324215092
2Swift 2147431819917722
3Sporting Trigon 2146441621119615
4ONDO 212525121711674
5Phoenix 21452712181214-33
6Movado 2123369157189-32
7Korbis 2133288160186-26
8ALO 2122286134176-42
KNKV Reserve 2e klasse J
1Refleks 310901181749975
2Die Haghe 3118031619214349
3Excelsior 3106041215713225
4HKV/Ons Eibernest 3106041214313211
5Oranje Wit 4105051015413123
6Weidevogels 31150610160163-3
7Sporting Trigon 3112094109149-40
8Phoenix 3111010284224-140
KNKV Reserve 3e klasse N
1Groen Geel | IJskoud de Beste 51211012221014169
2Sporting Trigon 4128041618014733
3Fortuna | Delta Logistiek 6116141316513629
4Achilles 596031214811929
5ALO 3114078138158-20
6Die Haghe 5114078152188-36
7HKV/Ons Eibernest 492165113132-19
8OKV 31110102104189-85
Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 021 (najaar)
1HKV/Ons Eibernest 5642010735221
2Die Haghe 763127645113
3Sporting Trigon 5621355256-4
4Refleks 7610524878-30
Breedtekorfbal Senioren poule 219 (voorjaar)
1DeetosSnel 1244008493712
2Sporting Trigon 532105362511
3HKV/Ons Eibernest 5110021082
4KZ Danaiden 8410323646-10
5Dunas 5201112022-2
6DeetosSnel 11200202025-5
7Movado 5200202028-8
G-korfbal poule 002 (najaar)
1Merwede | Multiplaat G143107945
2Velocitas G1430161037
3Sporting Trigon G14202457-2
4KCR G14022235-2
5Albatros G140131311-8
G-korfbal poule 002 (voorjaar)
1Sporting Trigon G121103761
2Korbatjo G111002404
3Merwede | Multiplaat G12011159-4
4Albatros G100000000
5KCR G100000000
6Velocitas G11001012-1
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 054 (najaar)
1TOP | LITTA B3651011553520
2Pernix B163127722646
3Sporting Trigon B163036463610
4Fiks B1600602298-76
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 055 (voorjaar)
1Sporting Trigon B1521253847-9
2Fluks B122004271512
3Phoenix B23102226260
4KZ Danaiden B2201111720-3